• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ Maszyny rolnicze

Maszyny rolnicze

JD Link Ultimate za darmo*

Fabryka John Deere w Zweibruecken

Jakość maszyn żniwnych John Deere produkowanych w Zweibrücken jest gwarantowana przez połączenie wysoce precyzyjnych urządzeń i wydajności technologii produkcyjnych. Pozwala to na produkcję sprzętu wysokiej jakości na czas i w elastyczny sposób.

Dowiedz się więcej
JD Link Ultimate za darmo*

JD Link Ultimate za darmo*

 Spraw by Twoje maszyny pracowały jak w zegarku dzięki systemowi JDLink Ultimate. Poza zdalnym monitorowaniem np. lokalizacji maszny, zużycia paliwa czy statusu maszyny, możesz również dokonywać zdalnej diagnostyki.

Dowiedz się więcej
Droga John Deere: prosta + niezawodna

Droga John Deere: prosta + niezawodna

Nowe regulacje emisji spalin Stage III B  wychodzą naprzód w porównaniu do poprzedniej normy Stage III A i przynoszą nowe wyzwania producentom.

Dowiedz się więcej

MachineFinder

Maszyny używane

MachineFinder to największy, najstarszy i najdoskonalszy rynek używanego sprzętu rolniczego, komunalnego, budowlanego, leśnego oraz do pielęgnacji pól golfowych i utrzymania terenów zielonych.

Dowiedz się więcej

*Jeśli zakupisz ciągnik John Deere spełniający normę Stage III B (7R lub 8R), nowy kombajn John Deere (serii T lub S) lub nową sieczkarnię samojezdną John Deere (rok modelowy 2012), otrzymasz maszynę gotową do korzystania z systemu JDLink oraz darmowy roczny abonament JDLink Ultimate. Promocja obowiązuje od lipca 2011.