• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera

Twoją maszynę sprawdzą dedykowani serwisanci

Teraz, kiedy sezon żniw zbliża się ku końcowi, czas pomyśleć o przygotowaniu maszyny na przyszły rok. Zabierz ją do na Kontrolę wykonaną przez eksperta John Deere. Specjalnie przeszkoleni i certyfi kowani eksperci ds. przeglądów znają nasze maszyny jak nikt inny i wiedzą, które elementy wymagają szczególnej uwagi. Mają oni do dyspozycji zaawansowane narzędzia John Deere, opracowane w oparciu o doświadczenie zebrane podczas pracy z tysiącami maszyn. Pozwoli Ci to uzyskać optymalne osiągi w nadchodzącym sezonie.

Expert Check

Kontrola przez eksperta obejmuje:

SZCZEGÓŁOWA DIAGNOSTYKA TECHNICZNA

Dokładne sprawdzenie wszystkich najważniejszych elementów według ustandaryzowanej listy kontrolnej John Deere. Co roku fabryka opracowuje najnowsze rozwiązania techniczne na podstawie doświadczeń z poprzedniego sezonu – usługa oferowana wyłącznie przez Twojego dealera John Deere.

OCENA PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH ZA POMOCĄ SYSTEMU JOHN DEERE SERVICE ADVISOR

Profesjonalna kontrola czujników, elementów elektrycznych oraz oprogramowania za pomocą systemu John Deere SERVICE ADVISOR – usługa oferowana wyłącznie przez Twojego dealera John Deere.

WYCZERPUJĄCY RAPORT NA TEMAT STANU MASZYNY

Kompleksowe, udokumentowane podsumowanie stanu maszyny.

BEZPŁATNA WYCENA EWENTUALNYCH PRAC NAPRAWCZYCH I WYMIANY ZUŻYTYCH CZĘŚCI

Jasne podsumowanie wymaganych czynności konserwacyjnych lub części do wymiany – to Ty decydujesz, jakich napraw dealer ma dokonać. Wszystkie prace są wykonywane przy użyciu narzędzi specjalnych John Deere oraz najnowszych instrukcji fabrycznych dotyczących montażu części.

OFERTY SPECJALNE PRZY WCZEŚNIEJSZYM ZAMÓWIENIU

Po Kontroli eksperta masz możliwość skorzystania z ofert specjalnych dostępnych przy wczesnym złożeniu zamówienia.

BEZPOŚREDNIA KONSULTACJA I INFORMACJE NA TEMAT ZESTAWÓW POLOWYCH I OSPRZĘTU

Profesjonalne doradztwo na temat najnowszych opcji modernizacji, które pomogą Ci uzyskać maksymalną wydajność maszyny, dostosowując ją do Twoich wymagań.

DORADZTWO W ZAKRESIE OPTYMALIZACJI MASZYNY I USTAWIEŃ

Specjalistyczne doradztwo, które pomoże zwiększyć osiągi maszyny i wydłużyć jej okres eksploatacji.

I JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA KONTROLĘ EKSPERTA!

Co mówią klienci o kontroli wykonywanej przez eksperta:

JONATHAN LADD, PEMBROKESHIRE, WIELKA BRYTANIA HODOWCA BYDŁA O KONTROLI PRZEZ EKSPERTA CIĄGNIKA JOHN DEERE:

Jonathan Ladd

„Mój ciągnik John Deere 6330 pracuje bez problemów już od pięciu lat. Po prostu dzwonię do dealera, aby ustalić datę przeglądu, i on się tym zajmuje. Śpię spokojnie, bo wiem, że ktoś dobrze dba o mój ciągnik i utrzymuje go w dobrym stanie. Po podliczeniu rocznych kosztów eksploatacji i wysokiej wartości przy odsprzedaży, która znacznie ułatwi następny zakup, to dobra inwestycja.”

RICHARD LERROC, RILLY-SAINTE-SYRE, FRANCJA WŁAŚCICIEL GOSPODARSTWA UPRAWNEGO O KONTROLI PRZEZ EKSPERTA KOMBAJNU JOHN DEERE:

Richard Lerroc

„Jest wiele powodów, dla których konserwację naszych maszyn wolimy powierzyć naszemu dealerowi – fi rmie PM-PRO. Wiedza specjalistyczna pracowników serwisu i dostępność specjalnych narzędzi w warsztacie pozwala nam zaoszczędzić dużo czasu. Poza tym jesteśmy spokojniejsi podczas żniw, dzięki wyeliminowaniu ryzyka awarii, a tym samym przestojów maszyn.”

THOMAS SCHÜTTE, GLEESEN, NIEMCY USŁUGODAWCA O KONTROLI PRZEZ EKSPERTA SIECZKARNI SAMOJEZDNEJ JOHN DEERE:

THOMAS SCHÜTTE

„Ponieważ mamy w zespole pracowników dysponujących wiedzą techniczną, zazwyczaj posezonowe przeglądy naszych maszyn przeprowadzaliśmy we własnym zakresie. Uświadomiliśmy sobie jednak, że czasem brakowało nam wiedzy specjalistycznej, by określić i przeprowadzić odpowiednie zapobiegawcze prace konserwacyjne. Nasz dealer przekonał nas do skorzystania z profesjonalnej Kontroli eksperta, co pozwoliło nam zaoszczędzić na kosztach napraw w kolejnych latach. Nasze maszyny są teraz znacznie dłużej dostępne i gotowe do pracy w trakcie sezonu.”

100% ORYGINALNE CZĘŚCI JOHN DEERE

Po zakończeniu kontroli przez eksperta nasi specjaliści z przyjemnością wykonają wszelkie naprawy lub wymienią części na w 100% oryginalne części John Deere.