• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ Silniki i układy przeniesienia napędu

Silniki i układy przeniesienia napędu

Silniki i układy przeniesienia napędu John Deere

John Deere, firma mogąca poszczycić się wieloma dziesięcioleciami produkcji urządzeń rolniczych, jest często uważana przede wszystkim za lidera w branży rolniczej. Wiele osób nie wie, że John Deere jest także globalnym liderem w branży budowlanej, oferując pełen wachlarz urządzeń i części, jak również silniki wysokoprężne do użytku pozadrogowego, o mocy od 36 do 448 kW (49 do 600 KM).

Engine & Derivtrain Firma John Deere może pochwalić się ponad 85 latami doświadczenia i gromadzenia wiedzy fachowej w dziedzinie silników do zastosowań pozadrogowych. Od roku 1949 zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy ponad 5 milionów silników wysokoprężnych i stworzyliśmy sieć ponad 4000 dealerów firmy John Deere oferujących serwis i pomoc techniczną w dziedzinie silników. Silniki John Deere są produkowane w  zakładach produkcyjnych na całym świecie: Saran (Francja), Waterloo (USA), Torreon (Meksyk), Pune (Indie) i Rosario (Argentyna).

John Deere to lider w dziedzinie tworzenia światowej klasy silników wysokoprężnych i integrowania ich w zastosowaniach pozadrogowych. Silniki John Deere są dostarczane do ponad 700 producentów OEM na całym świecie; tam są stosowane w budownictwie, na morzu, w rolnictwie, w maszynach leśnych, sprężarkach, agregatach prądotwórczych, pompach do nawadniania oraz wykorzystywane w dziedzinach związanych z gazem ziemnym w zastosowaniach pozadrogowych.

 

John Deere produkuje także komponenty układów przeniesienia napędu.
Emissions solutions from John Deere

Rozwiązania w zakresie emisji spalin

Korzystamy z mocy silników wysokoprężnych od ponad 50 lat; teraz naszą branżę napędza coś nowego: błyskawicznie zmieniające się normy w dziedzinie emisji spalin.
 Więcej informacji o emisji spalin

Możesz być zainteresowany…

DYSTRYBUTOR W POLSCE

Techbud Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra
Tel.: +48 68 470 72 50
Faks: +48 68 470 72 51
e-mail: johndeere@techbud.eu