• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / O nas

O nas

O nasFirma John Deere została założona w 1837 roku. Od tego czasu w jej historii nastąpiło wiele zmian — zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w oferowanych produktach i usługach. Nowe możliwości otwierają nowe drogi rozwoju. Jesteśmy zawsze przygotowani i otwarci na skorzystanie z nich. Pracownicy firmy John Deere nieustannie koncentrują się na potrzebach ludzi związanych z ziemią — rolników i hodowców oraz właścicieli ziemi i osób zajmujących się budownictwem. W firmie John Deere nigdy nie zapomniano i nigdy nie sprzeciwiono się najważniejszym wartościom uznawanym przez założyciela firmy: uczciwości, jakości, zaangażowaniu i innowacyjności. Te wartości determinują nasz sposób pracy, jakość naszych produktów oraz niezrównaną obsługę, jaką zawsze staramy się zapewnić klientom, inwestorom i pracownikom.

Nasze najważniejsze wartości

Powiedzieć, że codziennie pracujemy, pamiętając o najważniejszych wartościach, którym hołdował założyciel firmy, to zbyt mało. Uczciwość, jakość, zaangażowanie i innowacyjność to nie tylko założenia, które staramy się osiągnąć. To podstawy naszego życia. Są dla nas niezbędne. Te wartości są podstawą naszej pracy przy wszystkich produktach, usługach i rozwiązaniach, jakie oferujemy klientom.

Dowiedz się więcej o naszych najważniejszych wartościach.

Nasi liderzy

O jakości firmy świadczą przede wszystkim jej liderzy. Przez niemal 175 lat firmą John Deere zarządzali zdecydowani liderzy o silnych osobowościach, hołdujący najważniejszym wartościom firmy: uczciwości, jakości, zaangażowaniu i innowacyjności.

Dowiedz się więcej o liderach sprawujących najważniejsze stanowiska w firmie.

Nasza strategia osiągania sukcesu

Dla tych, którzy zajmują się uprawą ziemi i zbiorem plonów. Dla tych, którzy zajmują się przekształcaniem i wzbogacaniem ziemi. Dla tych, którzy zajmują się budownictwem. Firma John Deere dba o Wasz sukces. To zaangażowanie widać na całym świecie, a szczególnie mocno w sześciu kluczowych regionach: Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Europie, Brazylii, Rosji, Indiach i Chinach. To właśnie w tych regionach nastąpi co najmniej 75 procent ogólnoświatowego wzrostu. A ze względu na naszą przeszłość, naszą pasję i naszą misję pomagania klientom w zwiększaniu rentowności i wydajności firma John Deere stoi na wyjątkowej pozycji — preferowanego dostawcy maszyn i urządzeń.

Strategia firmy John Deere w zakresie osiągania sukcesu

Nasza historia

Dziś firma Deere & Company jest jednym z najbardziej poważanych przedsiębiorstw na świecie. Chociaż w 1837 roku John Deere, kowal i wynalazca, dysponował zaledwie możliwościami własnego zakładu kowalskiego i kawałkiem niepotrzebnej stali, miał również pomysł na ułatwienie rolnikom pracy, a tym samym na historyczną zmianę sposobu prowadzenia prac w rolnictwie.

Dowiedz się więcej o historii firmy John Deere