• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / Działania społeczne

Działania społeczne

Wiemy, że wpływamy na życie innych ludzi. Pragniemy, aby ten wpływ był pozytywny. Robimy, co tylko w naszej mocy, aby życie każdej osoby, z którą się stykamy, uczynić choćby odrobinę lepszym. Taka postawa charakteryzuje dobrego obywatela wyróżniającego się globalną odpowiedzialnością społeczną. My zawsze tacy byliśmy i nadal jesteśmy.

Bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów

Firma John Deere przeciera nowe szlaki w dziedzinie bezpieczeństwa produktów, a także szkoleń z zakresu bezpieczeństwa. Wyznaczamy nowe standardy bezpieczeństwa w miejscu pracy, a nawet zachęcamy pracowników do dbania o zdrowie i dobre samopoczucie również poza zakładem pracy. Każdy odpowiada za bezpieczeństwo. My tylko ułatwiamy ludziom zrobienie tego, co do nich należy.

Dowiedz się więcej o naszym zaangażowaniu w bezpieczeństwo.

Ochrona środowiska naturalnego

Ochrona środowiska naturalnego to żadna nowość dla firmy John Deere. Wiemy, że odpowiedzialne zarządzanie zasobami to jeden z najważniejszych obowiązków naszej firmy, pracowników, klientów i sąsiadów, a także całego świata. W firmie John Deere nieustannie pracujemy nad opracowywaniem kolejnych znakomitych produktów charakteryzujących się wysoką wydajnością i sprawnością.

Dowiedz się więcej o naszej dbałości o środowisko naturalne.

Wzbogacanie społeczności i czynienie życia lepszym

Dobra firma jest również dobrym członkiem społeczeństwa. Na przestrzeni całej historii firmy John Deere jej pracownicy zawsze dokładali starań, aby poprawiać jakość życia w lokalnych społecznościach, w których żyli i pracowali, oraz na całym świecie.

Dowiedz się więcej o naszym zaangażowaniu w podnoszenie jakości życia lokalnych społeczności.

Chwile, które wiele znaczą

Zaangażowanie firmy John Deere w bezpieczeństwo i zdrowie ludzi oraz ochronę środowiska naturalnego nie jest niczym nowym. Na przestrzeni całej naszej historii zdarzały się wyjątkowe momenty, które były kamieniami milowymi stanowiącymi dowód autentycznego zaangażowania.

Poznaj kamienie milowe w historii naszej odpowiedzialności społecznej.

O firmie John Deere

Firma John Deere została założona w 1837 roku. Od tego czasu w jej historii nastąpiło wiele zmian — zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w oferowanych produktach i usługach. Nowe możliwości otwierają nowe drogi rozwoju. My jesteśmy zawsze przygotowani i otwarci na skorzystanie z nich. Pracownicy firmy John Deere nieustannie koncentrują się na potrzebach ludzi związanych z ziemią — rolników i hodowców oraz właścicieli ziemi i osób zajmujących się budownictwem.

Dowiedz się więcej o firmie John Deere.