• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ O Firmie

O Firmie

Życie według odziedziczonych wartości nie zawsze jest łatwe. Szczególnie, gdy na to dziedzictwo składa się 175 lat wprowadzania wysokiej jakości produktów i innowacyjnych rozwiązań oraz postępowania według niezmiennych wartości. Dziedzictwo firmy John Deere jest przekazywane na każdego pracownika, każdy produkt i każde działanie, poprzez które kształtujemy i wzbogacamy życie innych ludzi. To zaangażowanie wyróżnia nas spośród innych firm i jest bodźcem do osiągania coraz wyższych poziomów wydajności.

Zobowiązani wobec ludzi związanych z ziemią

W ciągu ostatnich 175 lat w historii firmy John Deere nastąpiło wiele zmian — zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w oferowanych produktach i usługach. Nowe możliwości otwierają nowe drogi rozwoju. Jesteśmy zawsze przygotowani i otwarci na skorzystanie z nich. Pracownicy firmy John Deere nieustannie koncentrują się na potrzebach ludzi związanych z ziemią — rolników i hodowców oraz właścicieli ziemi i osób zajmujących się budownictwem. W firmie John Deere nigdy nie zapomniano i nigdy nie sprzeciwiono się najważniejszym wartościom uznawanym przez założyciela firmy: uczciwości, jakości, zaangażowaniu i innowacyjności. Te wartości determinują nasz sposób pracy, jakość naszych produktów oraz niezrównaną obsługę, jaką zawsze staramy się zapewnić klientom, inwestorom i pracownikom.

Dowiedz się więcej o firmie John Deere

Możliwości kariery zawodowej — dotrzyj tam, gdzie chcesz dotrzeć

Jeśli masz wysoką etykę pracy, pasję do osiągania doskonałości i kreatywny umysł, rozwiń swój potencjał u pracodawcy, który zapewni Ci wszelką pomoc w osiągnięciu sukcesu. W firmie John Deere możesz twórczo pracować i realizować się zawodowo, uczestnicząc w nowych projektach, znajdując niestandardowe rozwiązania i biorąc udział w tworzeniu nowoczesnych narzędzi i technologii, niezbędnych do wprowadzania innowacji i wyznaczania nowych standardów. Wysokiej jakości szkolenia i ogromne możliwości rozwoju zawodowego umożliwią Ci awansowanie tak szybko i tak wysoko, jak tylko pozwolą Twoje ambicje, umiejętności i kompetencje.


Nasza kultura pracy opiera się na tworzeniu spójnych zespołów i dynamicznym rozwoju kadry. Aktywnie poszukujemy pracowników, którzy mogliby pomóc nam w udoskonalaniu strategii i procedur oraz w zachowaniu silnej pozycji na rynku. W firmie John Deere różnorodność to znacznie więcej niż tylko kultura akceptacji różnorodnych pomysłów, dziedzin, perspektyw czy stylów.


Zatem dlaczego warto podjąć pracę w firmie John Deere? A dlaczego gdzie indziej?


Dowiedz się więcej o pracy w firmie John Deere

Historia jakości i innowacyjności

W 1837 roku John Deere, kowal i wynalazca, dysponował zaledwie możliwościami własnego zakładu kowalskiego i kawałkiem wypolerowanej stali. Ale miał również pomysł na ułatwienie rolnikom pracy, a tym samym na historyczną zmianę sposobu prowadzenia prac w rolnictwie.

Dowiedz się, w jaki sposób firma John Deere stała się tym, czym jest dzisiaj.

Zakup akcji firmy John Deere — informacje dla inwestorów

W nadchodzących dekadach nasi klienci na całym świecie będą musieli stawić czoła ogromnym wyzwaniom i umieć skorzystać z pojawiających się okazji. W miarę wzrostu światowej populacji wzrastać też będzie zapotrzebowanie na żywność i tkaniny. Ponadto wzrost znaczenia krajów rozwijających się będzie motorem rozwoju urbanizacji, większej infrastruktury oraz większego zapotrzebowania na lepsze domy i lepszą żywność. Firma John Deere jest doskonale przygotowana do niesienia swoim klientom pomocy w zmaganiach z tymi wyzwaniami. Przyczyniamy się do podnoszenia jakości życia ludzi na całym świecie i pomagamy klientom osiągać sukcesy zawodowe, dostarczając na rynek najwyższej jakości maszyny i rozwiązania.


Nigdy dotąd w historii nie otwierały się przed nami tak szerokie perspektywy. To najważniejsze powody, dla których warto kupić akcje firmy John Deere.

Więcej informacji można uzyskać, korzystając ze strony internetowej dla inwestorów
Bieżący raport roczny z działalności firmy John Deere (w formacie PDF).

Nasza historia

Dziś firma Deere & Company jest jednym z najbardziej poważanych przedsiębiorstw na świecie. Chociaż w 1837 roku John Deere, kowal i wynalazca, dysponował zaledwie możliwościami własnego zakładu kowalskiego i kawałkiem niepotrzebnej stali, miał również pomysł na ułatwienie rolnikom pracy, a tym samym na historyczną zmianę sposobu prowadzenia prac w rolnictwie.

Dowiedz się więcej o historii firmy John Deere