• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / / Części do kombajnów

Części do kombajnów

Od kombajnu John Deere oczekujesz najwyższego poziomu wydajności. Zatem nie zadowalaj się niczym gorszym. Używaj wyłącznie oryginalnych części – zaprojektowanych przez inżynierów John Deere specjalnie do maszyn tej marki.

 

Regularna konserwacja kombajnu to klucz do długoterminowego powodzenia. Jednakże, przy obecnej presji na uzyskiwanie jak największych zysków, łatwo można się skusić i pójść na skróty. Na pierwszy rzut oka, wiele części oferowanych przez producentów innych niż John Deere wygląda tak samo jak części oryginalne. Jednak diabeł tkwi w szczegółach.

 

Niezależnie od tego, którą z części wybierzesz: noże rozdrabniacza słomy, pasy, palce podajnika ślimakowo-palcowego czy inne części, różnica pomiędzy podróbkami i oryginalnymi częściami szybko stanie się bardzo widoczna. Nasze części do kombajnów produkowane są zgodnie z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami technicznymi i gwarantują optymalną niezawodność, jakość koszenia i wysokie parametry eksploatacyjne kombajnu. To jest to, co nazywamy autentyczną korzyścią. Nie musisz nam wierzyć na słowo, przyjrzyj się każdej z tych części, a sam zauważysz oczywistą różnicę.

Sekcje nożowe

Sekcje nożowe

Dokładne cięcie zbieranych roślin minimalizuje straty ziarna i ma szczególne znaczenie w przypadku zbioru zbóż.

Dowiedz się więcej
Palce podajnika ślimakowego

Palce podajnika ślimakowego

Palce podajnika ślimakowo-palcowego odgrywają kluczową rolę. Zapewniają płynne podawanie materiału ��niwnego na przenośnik pochyły i dzięki ich utwardzonej powierzchni wykazują dużą trwałość, nawet w najcięższych warunkach przy zbiorze zielonej słomy lub wysokowydajnych upraw.

Dowiedz się więcej
Łożyska palców podajnika ślimakowego

Łożyska palców podajnika ślimakowego

Oryginalne łożyska palców podajnika ślimakowo-palcowego John Deere skonstruowano z materiału o wyjątkowej twardości. W identycznych warunkach testowych.

Dowiedz się więcej
Cepy

Cepy

Cepy są sercem kombajnu, odpowiedzialnym za wykonywanie operacji młócenia i oddzielanie ziarna od reszty skoszonej rośliny.

Dowiedz się więcej