• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / Serwis silników i układów przeniesienia napędu

Serwis silników i układów przeniesienia napędu

Ponad 4 tys. punktów serwisowych na całym świecie

Punkty serwisowe

John Deere jest zawsze pod ręką kiedy potrzeba specjalistycznej pomocy – mamy ponad 4 tys. ogólnoświatowych punktów serwisowych. Znajdziesz autoryzowanych dealerów John Deere prawie w każdym miejscu na świecie – twój sprzęt napędzany John Deere jest zawsze gotowy do pracy. Nasi przedstawiciele dbają, aby Twoja maszyna lub silnik zawsze pracował bezawaryjnie. Jeżeli jednak zdarzy się awaria, zadbamy, aby usterka została szybko usunięta. Nasze części produkowane są zgodnie ze ścisłą specyfikacją ustaloną przez John Deere. Nasi Dealerzy posiadają zapas większości tych części i nasz centralny magazyn posiada błyskawiczny system przesyłek, co oznacza, że nie będziesz długo czekał na realizację zamówienia.
Pomoc serwisowa

Wykwalifikowany personel

Personel serwisu John Deere to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy są na bieżąco ze zmianami w technologii silników i ich serwisu – praktycznie i teoretycznie. Dealerzy i dystrybutorzy John Deere są Twoim najlepszym źródłem fachowego serwisu, wiedzy i oryginalnych części do silników. To jest jeden z wielu powodów, dla którego warto zaufać John Deere.

Biopaliwa

Biodiesel jest paliwem odnawialnym. Utleniające paliwa pochodzą z różnych rolniczych źródeł, takich jak: ziarna soi czy rzepaku. Jako odnawialne źródło energii, biodiesel może pomóc zredukować zależność od importu ropy. Używane wysokiej jakości biodiesel w silnikach John Deere mają ekologiczne i ekonomiczne korzyści, powodujące wzrost rozwoju terenów rolniczych i pomagają zapewnić oszczędność energii. Inną korzyścią czerpaną z wysokiej jakości biodiesela jest zwiększenie smarowności, redukcja wydzielanej siarki i zapachów. Biodiesel ma wyższą liczbę cetanową co powoduje szybszy zapłon. Produkuje także mniej widocznego dymu i zmniejsza ilość węglowodorów, tlenku węgla oraz powoduje obniżenie zawartości dwutlenku węgla produkowanego przez silnik.
Kontakt do Dystrybutora w PolsceOferta silników przemysłowych, morskich, agregatów prądotwórczych:

Techbud Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra
Tel: +48 68 470 72 50
Fax: +48 68 470 72 51
www.techbud.eu