GOSPODARSTWA HODOWLANO-UPRAWNE: JEDEN CIĄGNIK DO WSZYSTKIEGO

Ogromna różnorodność produktów dostarczanych przez Ciebie na nasze stoły zapewnia nam zdrowe, zbilansowane życie. Ciągniki 5E pozwolą wykonać szereg różnorodnych zadań w ciągu dnia z żądaną wszechstronną wydajnością.
DUŻO MIEJSCA, PEŁNA KONTROLA – NAWET JEŚLI CZĘSTO ZMIENIASZ ZADANIA, ZAWSZE MASZ PEŁNĄ KONTROLĘ DZIĘKI ELEMENTOM STEROWANIA I PRZYRZĄDOM, KTÓRYCH UKŁAD ZAPEWNIA MAKSYMALNĄ SKUTECZNOŚĆ OBSŁUGI.

EKOLOGICZNA, WYDAJNA MOC

Ciągnik 5E zapewnia ekologiczną moc niezbędną do szeregu prac związanych z ładowaniem i transportem w gospodarstwie hodowlano-uprawnym. Wysokociśnieniowy układ wtryskowy Common Rail w połączeniu z elektronicznym układem sterowania sprawiają, że silnik wysokoprężny pracuje z prędkością znamionową zaledwie 2100 obr./min, zapewniając wysoki moment obrotowy przy niskim zużyciu paliwa, a tym samym spełniając normy emisji Stage V.
PRACE Z UŻYCIEM ŁADOWACZA WYMAGAJĄ JAZDY DO PRZODU I DO TYŁU? DOCENIASZ BEZSPRZĘGŁOWE PRZEKŁADNIE POWRREVERSER™ 12/12 LUB 24/12, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ PRĘDKOŚĆ DO WIELU ZASTOSOWAŃ ORAZ NA POTRZEBY PODNOSZENIA BEZ PRZERYWANIA, DO PRZODU/DO TYŁU.

Z MOCĄ

Przez cały długi dzień używasz ładowacza do wielu różnych prac, w związku z czym potrzebny jest odpowiednio wytrzymały układ hydrauliczny. Słynący z niezawodnego działania układ hydrauliczny serii 5E z przepływem otwartym w położeniu neutralnym wyposażony jest w dwie pompy, zapewniając całkowitą prędkość przepływu 66 l/min. Otrzymasz także dwa opcjonalne gniazda hydrauliki oraz nasz wał odbioru mocy 540/540E o wyższej wydajności.
CIĄGNIKI 5E PRZEZNACZONE SĄ DO INTENSYWNYCH PRAC ZA POMOCĄ ŁADOWACZA – ICH KRÓTKI ROZSTAW OSI ZAPEWNIA WYJĄTKOWĄ ZWINNOŚĆ ORAZ NADZWYCZAJ CIASNY PROMIEŃ SKRĘTU.

"Naszą inspiracją jest Twoja pasja i oddanie codziennej pracy. Dlatego też zbudowaliśmy ciągnik, który pracuje tak, jak Ty. W ten sposób mówimy: dziękujemy za wszystko!"