Spotkajmy się w polu.

Spotkajmy się w polu.

Możesz wygrać 40 000 PLN*, jeśli pokonasz nasz kombajn serii T.

Sprawdź nas

Zespół młócący serii T

Unikalny, wielobębnowy zespół młócący zapewnia płynny, bezpośredni przepływ masy oraz doskonałą jakość ziarna i słomy.

Aktywna powierzchnia separacji w kombajnach serii T jest jedną z największych na rynku. Kolejną zaletą tych maszyn jest płynny, bezpośredni przepływ masy żniwnej, łagodny dla ziarna i słomy.

Przekonani o ich bezkonkurencyjnej wydajności, zapraszamy użytkowników równoważnych modeli Claas i New Holland do bezpośredniej rywalizacji z kombajnem serii T. Jeśli pokonasz nasz kombajn serii T na swoim polu, wygrasz 40 000 PLN*.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do zadania pytań, które od dawna powinny uzyskać odpowiedź.

Rejestracja została zakończona.

Kup nowy kombajn

Oferta przedsezonowa 2019

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty przedsezonowej 2019 i zwiększ efektywność swoich działań dzięki naszym najnowszym rozwiązaniom technologicznym. Zamów maszynę dzisiaj, a zaczniesz ją spłacać nawet po żniwach 2019.

Powergard

Poczuj moc PowerGard

Beztroska radość z użytkowania maszyny i prowadzenia własnego biznesu to nie kwestia przychylności losu, a świadoma decyzja. Umowy PowerGard chronią przed nieoczekiwanymi kosztami napraw i zapewniają terminowe serwisowanie przy użyciu oryginalnych części. Pozwalają także utrzymać wydajność maszyny na najwyższym poziomie po upływie fabrycznej gwarancji.

Rzetelny Partner podczas zbiorów

RZETELNY PARTNER PODCZAS ZBIORÓW

Wiemy, że liczy się każda minuta i nie stać Cię na przestoje podczas zbiorów.Dlatego stworzylismy program Rzetelny Partner Podczas Zbiorów. Zobowiązujemy się dostarczyć każdą kluczową do pracy część do 24 godzin. Jeśli nie dotrzymamy terminu czasu dostawy, dostarczymy maszynę zastępczą abyś mógł kontynuować zbiory.

*Kwota 40 000 PLN zostanie pomniejszona o odpowiedni podatek dochodowy.