Demo tour 8RX

NIEPOWSTRZYMANA MOC

Jeśli Twoim priorytetem jest jak najmniejsze naruszanie gleby, seria 8RX będzie najlepszym wyborem. To idealna maszyna do wymagających terenów o dużym nachyleniu oraz trudnych typów gleby.

Łukasz

Lokalizacja: śląskie

Niesamowity skręt i cicha praca

"Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Ciągnik 8RX wzięlismy na testy, by porównać, jak zachowuje się gleba przy uprawie na gąsienicach. Będziemy obserwować, jak zachowują się warzywa, pierwsze wnioski będziemy mogli wyciągnąć za około 2-3 miesiące. Ciągnik ma niesamowity skręt, jest bardzo zwrotny, do tego cichy i na bardzo wygodną kabinę - to bardzo wazny czynnik pracy dla operatora, który nierzadko spędza w ciągniku 12-15 godzin".

Dowiedz się więcej

    

Józef i Andrzej

Lokalizacja: wielkopolska

Zwrotność, przyczepność, wszechstronność

"Razem mamy 11 ciągników John Deere plus sprzęt towarzyszący. Udało się dostać na testy 8RX 410, dwie pary gąsienic sprawiają, że ciągnik jest bardziej skrętny, zwrotny i przylega bardziej do podłoża o 20%. Być może zastąpi on któryś z posiadanych już ciągników. Dużym plusem jest większa, wszechstronna kabina, bardziej ergonomiczna dla operatora. Mamy też niższe spalanie w okolicach 5-10%".

Dowiedz się więcej

 

Andrzej

Lokalizacja: opolskie

Prędkość maksymalna na drodze 40km/h!

"Spostrzeżenia i wrażenia  są bardzo pozytywne - Klienci przyznali, że ciągnik przeszedł ich oczekiwania. Ciągnik może być maszyną absolutnie uniwersalną - pracował przy bardzo precyzyjnym siewie warzyw, tutaj pracuje przy uprawie. Mamy tutaj i siłę uciągu, świetną zwrotność, bardzo dobre właściwości trakcyjne oraz komfort pracy w czasie prac polowych i poruszania się po drodze. Prędkość maksymalna na drodze to 40 km/h. Co ważne, jest też zmniejszone ugniatanie gleby - ciągnik nie niszczy i nie pozostawia kolein".

Dowiedz się więcej

    

Sławomir i Dariusz

Lokalizacja: wielkopolska

Bardzo dobra nawigacja z bezpłatnym sygnałem i komfortowa kabina

"Wygoda w kabinie jest bardzo dobra: cicho, spokojnie, nie trzęsie. Do tego wspaniała widoczność dookoła maszyny. Nawigacja prowadzi bardzo dobrze, nie ma uchyleń, nie traci zasięgu. Maszyna pilnuje swojego kursu, a jeździmy na sygnale bezpłatnym. Fotel w ciągniku jest znakomity, pierwszy raz się spotkałem masażem. Jak bym mógł wsiadłbym do niej z powrotem".

Dowiedz się więcej

 Komfort i widoczność

Komfort i widoczność

Nowa, większa kabina oferuje najwyższy komfort i lepszą widoczność. 
Nowy fotel Active Seat II korzysta z zawieszenia elektrycznego z technologią szybkiego reagowania, aby odizolować nawet 90% ruchów pionowych. Ciesz się wysoką jakością jazdy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Moc i wydajność

Moc i wydajność pod ręką

CommandPro to precyzyjnie zaprojektowana, wielofunkcyjna dźwignia umożliwiająca intuicyjne sterowanie układem jezdnym, układami hydrauliki zewnętrznej ciągnika oraz systemami zdalnego prowadzenia maszyny. Wyposażono w przyciski ustawiania prędkości jazdy, przycisk reakcji na przyspieszanie, pokrętło regulacji prędkości, konfigurowalne przyciski i przełączniki kołyskowe, a także przycisk aktywacji. Tryby pedałów i joysticka są aktywne jednocześnie.

Rozwiązania rolnictwa precyzyjnego

Nowe rozwiązania z zakresu rolnictwa precyzyjnego

Nowy zintegrowany odbiornik StarFire 6000 dopasowuje się do sygnału szybciej niż kiedykolwiek, domyślnie jest skalibrowany i wyposażony w ochronę przed kradzieżą. Rolnictwo precyzyjne zaczyna się od StarFire 6000

Konserwacja i naprawa

Konserwacja i naprawa

Ciągniki John Deere to gwarancja niskich kosztów konserwacji. Oprócz tego umowy PowerGard chronią Cię przed nieoczekiwanymi kosztami napraw do 8 lat/8 000 godzin.

  • Moc znamionowa 310 KM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 18,7 t masy z rozst. osi 3,235 m
  • Moc znamionowa (ECE-R120) + 35 KM (26 kW) IPM
  • Moc znamionowa 340 KM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 18,7 t masy z rozst. osi 3,235 m
  • Moc znamionowa (ECE-R120) + 35 KM (26 kW) IPM
  • Moc znamionowa 370 KM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 18,7 t masy z rozst. osi 3,235 m
  • Moc znamionowa (ECE-R120) + 35 KM (26 kW) IPM
  • Moc znamionowa 410 KM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 18,7 t masy z rozst. osi 3,235 m
  • Moc znamionowa (ECE-R120) + 35 KM (26 kW) IPM i 458 KM (337 kW) Maks. moc z IPM (ECE-R120)
Znajdź dealera John Deere

Skontaktuj się z naszym Dealerem

Znajdź dealera John Deere