SIE GLAUBEN, SIE SEHEN DOPPELT?

DWOI CI SIĘ W OCZACH?

Two Combines

KUP NOWY KOMBAJN...
A DRUGI DOSTANIESZ OD NAS ZA DARMO*

Nie, nie dwoi Ci się w oczach. Do każdego nowego kombajnu dodajemy bezpłatnie maszynę zastępczą.* To część naszego programu "Rzetelny Partner Podczas Zbiorów" – jednego z najlepszych na rynku. Jedyne, o co musisz się zatroszczyć, to wybór właściwego modelu.

0%AŻ NA 3 LATA**

Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania fabrycznego John Deere Financial. Zapytaj dealera ofertę!

WSPARCIE WTEDY, GDY GO POTRZEBUJESZ. BEZ WYJĄTKÓW

KONTROLA PRZEZ EKSPERTA

Kontrola przez eksperta to optymalne przygotowanie Twojego kombajnu do pracy w następnym sezonie żniwnym. Nasi specjalnie wyszkoleni certyfikowani eksperci wiedzą, które podzespoły wymagają szczególnej uwagi, dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi John Deere, opracowanych w oparciu wiedzę zgromadzoną podczas wielu sezonów żniwnych. 

CZĘŚCI W 24 GODZINY

Zainwestowaliśmy w wybudowanie największej w branży rolniczej sieci dystrybucji części. Żaden inny producent nie może pochwalić się taką ilością maszyn pracujących w terenie, ani równie dobrze zaopatrzonymi magazynami części. Nie powinno więc dziwić, że ponad 97% wszystkich zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin.

MASZYNA ZASTĘPCZA

Jeśli części zostaną dostarczone zbyt późno, zapewnimy Ci maszynę zastępczą. Sami zajmiemy się wszystkim, zamiast tylko opłacać usługodawców. Nasi dealerzy zawsze mają w pogotowiu kombajn  o wydajności w sam raz dla Twoich potrzeb.

SZKOLENIA

Nasi certyfikowani dealerzy dysponują
specjalistycznymi pracownikami
wyszkolonymi w naszych fabrykach, którzy zapewnią Ci profesjonalne szkolenie w zakresie obsługi kombajnu – nie tylko przy odbiorze nowej maszyny, ale również przed każdym sezonem żniwnym, abyś mógł odświeżyć swoje umiejętności.

EKSPERCI NA MIEJSCU

Certyfikowani dealerzy dysponują ekspertami ds. zbiorów wyszkolonymi w naszych fabrykach, którzy pomogą Ci przygotować kombajn przed rozpoczęciem sezonu. Odwiedzą Cię także w trakcie żniw, aby sprawdzić, czy Twoja maszyna nadal pracuje z optymalną wydajnością

Cechy serii S700

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

Indywidualne centrum sterowania

Teraz to Ty decydujesz, w jaki sposób chcesz obsługiwać kombajn. Nowa dźwignia sterowania napędem hydrostatycznym CommandPRO wyposażona jest w 7 przycisków z możliwością indywidualnego przypisania funkcji, a nowy wyświetlacz GreenStar 4600 posiada prosty w obsłudze interfejs podobny do smartfona.

Aktywny powrót niedomłotów

Zastosowanie aktywnego domłacacza wpływa na wzrost wydajności kombajnu, co przyczynia się do niższych strat ziarna i jego lepszej jakości, a także poprawia jakość słomy i obniża zużycie paliwa.

Wysoka dokładność pomiaru plonów

Zapomnij o czasochłonnej ręcznej kalibracji. Funkcja mapowania plonów dostarczy Ci bardziej niezawodnych danych, wprowadzając Cię w nowy wiek rolnictwa precyzyjnego.

Różne opcje zagospodarowania resztek pożniwnych

Przełączanie z rozdrabniania na pokosowanie za jednym naciśnięciem przycisku. Dzięki wyposażeniu w 100 noży nasze rozdrabniacze wytwarzają najdrobniejszą sieczkę na rynku, a rozrzutnik APC rozprowadza ją równomiernie na całej szerokości koszenia.

Najnowsze technologie z dziedziny automatyzacji zbiorów

Wiele z nich ułatwia pracę operatora, pozwalając na automatyczne dokonywanie koniecznych zmian w ustawieniach maszyny bez jej zatrzymywania. Dzięki wprowadzeniu układu Interaktywnej Regulacji Kombajnu (ICA2) nowej generacji udało się zoptymalizować ustawienia maszyny, takie jak prędkość jazdy do przodu, jakość i straty ziarna czy jakość ziarna w zbiorniku.

Zespoły żniwne o doskonałej wydajności

Wybierz spośród szerokiej gamy rozwiązań w różnych szerokościach do 12,2 m, od tradycyjnych przenośników ślimakowych po aktywne podawanie plonów przenośnikami taśmowymi – wszystkie zaprojektowane z myślą o szybkiej zmianie upraw.

Interaktywna Regulacja Kombajnu — ICA2

ICA2 to rewolucja w automatyzacji zbiorów i gwarancja stałej jakości ziarna w każdych warunkach.

Aktywna amortyzacja klepiska

Funkcja ta utrzymuje stałą wartość szczeliny klepiska, co zwiększa wydajność w przypadku obfitych plonów. Pozwala ona również na znacznie szersze ustawienie klepiska w celu łagodniejszego omłotu "materiału o materiał".

Mechanizm czyszczący Dynaflo Plus

Jeden z największych mechanizmów czyszczących na rynku, o powierzchni sit wynoszącej blisko 6 m². Rośliny dłużej pozostają na sitach, co maksymalnie wydłuża czas czyszczenia i ogranicza straty do minimum.

Zalety pojedynczego rotora

Technologia z pojedynczym rotorem zapewnia wyższą jakość słomy i ziarna niż układy hybrydowe, umożliwiając zarazem zbiór wielu rodzajów plonów.

Cechy serii T

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

Pakiet "Kombajn w sieci"

Zintegrowana łączność poprawia wydajność zbiorów i ułatwia zarządzanie pracą. Pakiet obejmuje: układy AutoTrac i ICA, zdalny dostęp do wyświetlacza, bezprzewodowy przesył danych i umowę serwisową FarmSight.

Szybka zmiana rodzaju uprawy

Zmiana ustawień z jęczmienia na rzepak lub odwrotnie w niecałe 5 minut, praktycznie bez użycia narzędzi.

Prędkość wyładunku ziarna 125 l/s

Wyładunek ziarna ze zbiornika o pojemności 11 000 l zajmuje tylko 90 sekund. Ponadto, dzięki zwiększeniu mocy silnika o 34 KM możesz nadal kosić z wykorzystaniem pełnego potencjału maszyny.

Prędkość transportowa 25 km/h

Możliwość przejazdu z pola na pole z prędkością 25 km/h sprawi, że skosisz większą powierzchnię pól dziennie, oszczędzając przy tym paliwo dzięki przekładni ProDrive z funkcją zarządzania prędkością obrotową silnika.

Gąsienice o dużej powierzchni styku z podłożem

Krótsza i szersza konstrukcja pozwala na zwiększenie przyczepności przy minimalnym ugniataniu gleby. W porównaniu z oponami 800/70R32 IF, gąsienice posiadają aż 1,7 razy większą powierzchnię styku, co w połączeniu z zespołem żniwnym o całkowitej szerokości 3,30 m / 3,50 m (5/6 wytrząsaczy) sprawia, że kombajn może pracować również w warunkach, gdzie inni nie dają rady.

Przenośnik pochyły o wysokiej wydajności

Przyśpieszenie podawania materiału do 3,6 m/s zwiększa przepływ masy, a sprzęgło poślizgowe o momencie 900 Nm zapobiega powstawaniu zatorów i upłynnia podawanie.

Zespoły żniwne o doskonałej wydajności

Wybierz spośród szerokiej gamy rozwiązań w różnych szerokościach do 12,2 m, od tradycyjnych przenośników ślimakowych, po aktywne podawanie materiału przenośnikami taśmowymi – wszystkie zaprojektowane z myślą o szybkiej zmianie upraw .

Szybkie Włączanie listwy domłacającej

Listwa z funkcją łatwego wysuwania i chowania umożliwia odkłosowywanie bez konieczności korzystania z płyt kłosownika, nie ograniczając przy tym powierzchni separacji.

Cechy serii W

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

Pakiet "kombajn w sieci"

Zintegrowana łączność poprawia wydajność zbiorów i ułatwia zarządzanie pracą. Pakiet obejmuje: systemy AutoTrac, HarvestDoc, HarvestSmart i ICA, zdalny dostęp do wyświetlacza, bezprzewodowy przesył danych i usługę FarmSight.

Szybka zmiana rodzaju uprawy

Zmiana ustawień z jęczmienia na rzepak lub odwrotnie w niecałe 5 minut, praktycznie bez użycia narzędzi.

Prędkość wyładunku ziarna 125 l/s

Wyładunek ziarna ze zbiornika o pojemności 11 000 l zajmuje tylko 90 sekund. Ponadto, dzięki zwiększeniu mocy silnika o 34 KM możesz nadal kosić z wykorzystaniem pełnego potencjału maszyny

Prędkość transportowa 25 km/h

Możliwość przejazdu z pola na pole z prędkością 25 km/h sprawi, że skosisz większą powierzchnię pól dziennie, oszczędzając przy tym paliwo dzięki przekładni ProDrive z funkcją zarządzania prędkością silnika.

Gąsienice o dużej powierzchni styku z podłożem

Krótsza i szersza konstrukcja pozwala na zwiększenie przyczepności przy minimalnym ugniataniu gleby. W porównaniu z oponami 800/70R32 IF, gąsienice posiadają aż 1,7 razy większą powierzchnię styku, co w połączeniu z zespołem żniwnym o całkowitej szerokości 3,30 m / 3,50 m (5/6 wytrząsaczy) sprawia, że kombajn może pracować również w warunkach, gdzie inni nie dają rady.

Przenośnik pochyły o wysokiej przepustowości

Przyśpieszenie podawania materiału na 3,6 m/s zwiększa przepływ masy, a sprzęgło poślizgowe o momencie 900 Nm zapobiega powstawaniu zatorów i upłynnia podawanie.

Zespoły żniwne o doskonałej wydajności

Wybierz spośród szerokiej gamy rozwiązań w różnych szerokościach do 12,2 m, od tradycyjnych przenośników ślimakowych po aktywne podawanie materiału przenośnikami taśmowymi – wszystkie zaprojektowane z myślą o szybkim przełączaniu między plonam

Szybkie włączanie listwy domłacającej

Listwa z funkcją łatwego wysuwania i chowania umożliwia odkłosowywanie bez konieczności korzystania z płyt kłosownika, nie ograniczając przy tym powierzchni separacji.

Duży bęben, łagodny omłot

Wyposażony w dziesięć cepów bęben o średnicy 660 mm zapewnia łagodny omłot, co przekłada się na wyższą jakość ziarna i słomy.

Cechy serii W330/W440

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

Kolorowy wyświetlacz z ekranem dotykowym

Kolorowy ekran dotykowy zapewnia wygodną i precyzyjną obsługę, jaką nie mogą się pochwalić żadne inne kombajny w tej klasie. Aby móc korzystać z funkcji telematycznych jak w dużych kombajnach, możliwe jest jego doposażenie w system JDLink Select.

Prędkość wyładunku ziarna 100 l/s

W kombajnach W440 z bębnem wstępnego młócenia wyładunek ziarna ze zbiornika o pojemności 7600 l zajmuje zaledwie 76 sekund. Szeroki kąt wychylenia ślimaka wyładowczego zapewnia jego dobrą widoczność z kabiny

Łatwa konserwacja

Duże drzwi serwisowe gwarantują doskonały dostęp do wszystkich kluczowych podzespołów układu napędowego i układu podawania materiału. Maszyna posiada tylko dwa miejsca wymagające codziennego smarowania, a okres wymiany oleju wynosi 600 godzin.

Aktywny układ powrotu niedomłotów

Układ znany z naszych największych maszyn serii S700 zwiększa wydajność zespołu młócącego dzięki powtórnemu wymłacaniu niedomłotów, co pozwala również zmniejszyć obciążenie bębna głównego.

Power Separator

Rozciąga on warstwę słomy, formując cieńszą warstwę, z której łatwiej oddzielają się pozostałe ziarna. Poprawia to skuteczność separacji szczególnie podczas zbioru wilgotnych upraw.

Kompaktowe rozmiary

W330 posiada szerokość zaledwie 3 m, co ułatwia prowadzenie maszyny po wąskich drogach, a niewielki promień skrętu doskonale sprawdza się podczas pracy na małych polach

Szeroki wybór zespołów żniwnych

Szeroka gama zespołów żniwnych obejmuje szerokości od 3,90 m do 6,70 m, w tym również modele 600R i 300R oraz specjalistyczne przystawki do zbioru kukurydzy i słonecznika.

Bęben wstępnego młócenia (ptc)

Bęben wstępnego młócenia (PTC) zmniejsza obciążenie głównego klepiska, a podczas pracy w trudnych warunkach lub przy obfi tym plonie zwiększa skuteczność omłotu nawet o 20%.

Duży bęben młócący

Wyposażony w osiem cepów bęben o średnicy 500 mm zapewnia łagodny omłot materiału o materiał, co ogranicza uszkodzenia słomy i ziarna.

Duża powierzchnia wytrząsaczy

Czterokaskadowe wytrząsacze o powierzchni aż 6,30 m² (W440) i stromych stopniach długości 18 cm zapewniają energiczne podrzucanie materiału, skutecznie oddzielając pozostałe ziarna.

Cechy serii L1500

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

Współpraca z magistralą isobus

Wszystkie najważniejsze ustawienia, takie jak stopień zgniotu i włączenie lub wyłączenie noży MaxiCut, widoczne są na wyświetlaczu GreenStar. Nie tylko ułatwia to obsługę, ale umożliwia również zapis wszystkich prac wykonywanych na polu, co usprawnia ich późniejsze fakturowanie.

Zintegrowane światła serwisowe

Nawet jeśli pracujesz do późna, nie musisz się martwić. Lampy LED oświetlające schowek na sznurek oraz supłacze pozwolą Ci z łatwością wykonać wszelkie czynności konserwacyjne.

Opcjonalny rozdrabniacz wstępny

Przedłuż sezon, zbierając materiał z różnych roślin. Możesz na przykład zaopatrywać klientów w ściółkę dla zwierząt lub podłoże do uprawy truskawek czy grzybów.

Układ z podwójną dmuchawą

Prasy L1500 wyposażone są w wysokowydajną dmuchawę tego samego typu, co kombajny serii T i W. Mocny strumień powietrza o prędkości aż 200 km/h zapobiega gromadzeniu się pyłu i zanieczyszczeń w układzie supłaczy.

Wiązanie na dwa węzły

Zsynchronizowany system supłaczy formuje niezwykle mocne, precyzyjne węzły, co zapewnia wysoki stopień zgniotu zbieranego materiału. Dzięki odizolowaniu ramy supłacza od naprężeń powstających w pozostałych częściach prasy zmniejsza się zużycie elementów roboczych.

łatwa konserwaCca

Cała maszyna zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu jak najłatwiejszego dostępu do wszystkich podzespołów roboczych, poczynając od kasety MaxiCut i podbieracza, a kończąc na mechanizmie ładowania szpul sznurka i tylnej komorze prasującej. Ponadto dwa duże pomosty boczne umożliwiają łatwy i bezpieczny dostęp do supłacza i dmuchaw.

Wysokowydajny system podawania

Szeroki podbieracz idealnie współpracuje z wysokowydajnym rotorem. Dzięki temu materiał zawsze układa się w równą warstwę i jest równomiernie podawany do komory wstępnego prasowania, bez względu na szerokość pokosu.

Komora wstępnego prasowania

Układ załadunku przeznaczony do pracy z różnymi uprawami zawsze zapewnia całkowite wypełnienie komory wstępnego prasowania przed rozpoczęciem tworzenia kostki. W tym tkwi sekret tworzenia kostek o dużej gęstości.

3-metrowa komora prasowania

Wzmocniona komora z popychaczem o dużej sile zgniotu pozwala na formowanie idealnie równych, twardych jak skała kostek. Automatyczny układ smarowania pracujący z prędkością 48 suwów na minutę zapewnia długą żywotność łożysk.

Zabezpieczenie układu napędowego sprzęgłem

Podzespoły napędu zabezpieczone są przed przeciążeniem szeregiem sprzęgieł, rozłączanych w przypadku ryzyka przeciążenia. Pozwala to uniknąć nieplanowanych i niepożądanych prac serwisowych i napraw.

*Oferta obejmuje wszystkie kombajny John Deere nie starsze niż 7 lat, o ile ich konserwacja wykonywana była zgodnie z instrukcją obsługi, przy użyciu wyłącznie oryginalnych części oraz pod warunkiem poddania ich przeglądowi sezonowemu, a następnie Kontroli przez Eksperta i wykonaniu wszystkich zalecanych napraw. Tylko u dealerów John Deere uczestniczących w programie. Kombajn zastępczy będzie udostępniony w przypadku przekroczenia 24 godzin czas dostawy kluczowych do pracy kombajnu części.

**Promocja obowiązuje do 31/07/2018 lub do odwołania. Finansowanie dostępne jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego na zakup kombajnów serii W, T oraz S wraz z pakietem PowerGard Protection Plus na okres finansowania do 36 miesięcy, przy minimalnej wpłacie własnej 35% ceny przedmiotu. Szczegółowe, promocyjne warunki finansowania zawarte są w Regulaminie promocji ,,Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial” dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere. Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany treści Regulaminu Promocji w trakcie jej obowiązywania. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c., nie może być traktowany jako porada, usługa finansowa lub zachęta do zawarcia jakiejkolwiek umowy. W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy skontaktować się ze swoim lokalnym dealerem John Deere. Oferta dostępna u Dealerów biorących udział w programie.