DO THE CHECK AND GET A CONNECTIVITY UPGRADE AT HALF PRICE!

SKONTROLUJ SWOJĄ MASZYNĘ I POŁĄCZ JĄ ZA POŁOWĘ CENY!

Nie przegap tej limitowej czasowo oferty. Zarejestruj się!

Wykonaj naszą kontrolę łączności już teraz i oszczędź sporo pieniędzy

Jeżeli Twoja maszyna może być połączona, lecz nie zainstalowano jeszcze wymaganego sprzętu, możesz otrzymać zestaw do montażu u klienta JDLinkTM za połowę ceny (obejmuje także instalację)!
Łączność się opłaca — oznacza dostęp do Operations Center i narzędzi, które pomogą Ci oszczędzić czas, mądrzej zarządzać zasobami i podejmować lepsze decyzje dotyczące opłacalności. Zaleta: John Deere Connected SupportTM, który łączy w sobie najnowocześniejsze metody analizy, narzędzia do przesyłania powiadomień oraz proaktywne wsparcie dealera.

Aby rozpocząć, wprowadź swój numer seryjny/numery seryjne!

*wymagane

Wybierz dealera, aby otrzymać wyniki dla swojej maszyny.

Po potwierdzeniu wyboru dealera prześlemy wiadomość e-mail ze statusem i szczegółowymi danymi kontaktowymi dealera.

Niestety, nie udało się znaleźć dealera w Twoim regionie. Kontynuuj, aby otrzymać wyniki na swój adres e-mail.

Skontaktuje się z Tobą specjalista John Deere, który pomoże znaleźć dealera!

Zapoznałem(-am) się z Warunkami i akceptuję ich treść.**

*wymagane

Dziękujemy!

Aby dokończyć rejestrację, prosimy sprawdzić skrzynkę odbiorczą poczty e-mail (i folder spamu) i kliknąć link w wiadomości z potwierdzeniem.

Po potwierdzeniu otrzymają Państwo wiadomość e-mail ze swoimi danymi i informacją, jak sprawdzić wyniki.
Przygotowanie danych może zająć do godziny.

Zespół John Deere

Wyniki kontroli łączności

Nie przegap tej limitowanej czasowo oferty! Skontaktuj się ze swoim dealerem John Deere:

Skontaktuje się z Tobą specjalista John Deere, który pomoże znaleźć dealera!

Dane klienta:

Zakończono sprawdzanie. Oto wyniki:

Powrót do strony kampanii

Łączność się opłaca

Obejrzyj filmy, aby dowiedzieć się więcej na temat zalet łączności – pracuj inteligentniej i odnoś większe korzyści, zwiększając przy tym czas sprawności operacyjnej.

Pracuj mądrzej i oszczędzaj czas dzięki Operations Center

Bezpośrednio przekazuj dane dokumentacji terenowej przez Internet z maszyny do Operations Center i zyskuj dostęp z dowolnego urządzenia. Zaplanuj swoją pracę i przesyłaj informacje na jej temat bezpośrednio do poszczególnych maszyn, nadzoruj ich lokalizację, status oraz postępy w czasie rzeczywistym. Pomoże Ci to podejmować mądrzejsze, bardziej świadome decyzje.

Zwiększaj swój czas sprawności operacyjnej za sprawą opcji John Deere Connected Support™

Zawczasu rozwiązuj problemy, zanim staną one na drodze Twojej produktywności:
John Deere Connected Support™ pomoże Tobie i Twojemu dealerowi nadzorować stan maszyny za pomocą takich narzędzi jak Expert Alert czy też Machine Dashboard. Gdy narzędzie wykryje nietypowe zdarzenie, od razu otrzymasz powiadomienie oraz proaktywne wsparcie, którego potrzebujesz, aby zachować produktywność.

Funkcja John Deere Connected Support™ pozwala wykrywać potencjalne problemy z maszyną i rozwiązywać je, zanim urosną do rangi problemu.

Specjalista ds. John Deere Connected Support™
Specjalista ds. John Deere Connected Support™
Operations Center

Operations Center

Dzięki Operations Center możesz wcześniej zaplanować pracę i przesyłać informacje o zadaniach bezpośrednio do poszczególnych maszyn. Pozwoli to oszczędzić czas, eliminując opóźnienia w pracach polowych związane z konfiguracją oraz ograniczając błędy operatora. Sprawdzaj lokalizacje i status maszyn w czasie rzeczywistym, podejmując lepsze oraz bardziej świadome decyzje. Możesz nawet udostępnić klientom dane dokumentacji, dzięki czemu będą wiedzieli, jakie prace udało Ci się już wykonać.

Connected Support

John Deere Connected Support™

Zwiększając możliwości narzędzi John Deere Connected SupportTM, możesz zmaksymalizować sprawność operacyjną maszyny. Machine Dashboard pozwala dealerowi John Deere nadzorować maszyny, uwzględniając ich obecny stan pracy. Dzięki opcji Expert Alerts może wykryć potencjalne usterki maszyny i naprawić je, zanim urosną do rangi problemu. Ta wielokrotnie nagradzana technologia pozwala skrócić czas diagnostyki i naprawy średnio o nawet 20%.