Liderki innowacyjnego rolnictwa
LIDERKI
INNOWACYJNEGO ROLNICTWA

 

 

Prowadzenie gospodarstwa może być dla jednych obowiązkiem, sposobem na utrzymanie, lecz dla innych to także prawdziwa pasja, bez której trudno im wyobrazić sobie swoje życie. Tak jest w przypadku bohaterek cyklu "Liderki innowacyjnego rolnictwa". Doskonale zarządzają gospodarstwem i efektywnie wykorzystują nowoczesne technologie w codziennej pracy.

 

 

 

Natalia, powiat policki

Natalia, powiat policki

Pani Natalia prowadzi stadninę koni. W codziennej pracy pomagają jej m. in. maszyny John Deere: lekka i prosta w obsłudze prasa F440E i ciągnik 5080G. Ciągnik ten z łatwością pracuje nie tylko na polu, ale również wewnątrz stajni ułatwiając prace porządkowe przy pomocy zamiatarki.

 

Agnieszka, powiat nidzicki

Agnieszka, powiat nidzicki

Dzięki wprowadzeniu w ciągnikach, kombajnie  i opryskiwaczu firmy John Deere automatycznego systemu prowadzenia AutoTrac, pani Agnieszka zwiększyła produktywnośc i obniżyła koszty pracy, przy jednoczesnym wzroście wynagrodzeń pracowników. AutoTrac i kontrola sekcji przyczyniły się do wyeliminowania tzw. błędów "ludzkich".

 

Joanna, powiat iławski

Joanna, powiat iławski

Pani Joanna pasją do pracy na gospodarstwie zaraziła sie jeszcze w dzieciństwie. Najnowszy nabytek - ciągnik John Deere 6250R nazywa swoim "zielonym ferrari". Za jego największą zaletę uważa joystick CommandPro. Dzięki niemu może sterować nie tylko ciągnikiem, ale także maszynami z nim współpracującymi. 

 

Urszula, powiat łukowski

Urszula, powiat łukowski

Pani Urszula zajmuje się hodowlą bydła mlecznego. Nieodłącznym wsparciem w pracy codziennej jest ciągnik John Deere 6120M. Pełnoramowa konstrukcja amortyzuje wstrząsy a układ zawieszenia TLS zapewnia bardzo dobrą przyczepność do podłoża. Wszystkie te rozwiązania wpływają na lepszy komofrt pracy.

 

Karolina, powiat poznański

Karolina, powiat poznański

Pani Karolina wybrała ciągnik 6120M ze względu na komfort jazdy oraz nowoczesną kabinę. W podjęciu decyzji o zakupie pomogła jej opcja finansowania fabrycznego w programie John Deere Financial, wkładem własnym było dofinansowanie z PROW. Zdecydowała się na 7-letni kredyt inwestycyjny. 

Agnieszka, powiat jarosławski

Agnieszka, powiat jarosławski

Panią Agnieszkę z powiatu jarosławskiego w codziennej pracy na gospodarstwie wspiera ciągnik John Deere 6100MC. Idealnie współpracuje on z opryskiwaczem. Konstrukcja ramowa, niezawodna przekładnia, amortyzacja osi oraz kompaktowe wymiary, to cechy, które w tym modelu pani Agnieszka ceni najbardziej.

Irena, powiat słupski

Irena, powiat słupski

Pani Irena jest właścicielką dużego parku maszynowego John Deere. Dzięki zarządzaniu gospodarstwem w sieci oraz monitoringowi prac maszyn, zużycia paliwa czy środków ochrony roślin, na bieżąco dokonuje analiz. 

Patrycja, powiat kamiennogórski

Patrycja, powiat kamiennogórski

Pani Patrycja w maszynach John Deere najbardziej ceni ich intuicyjną obsługę, trwałość i niezawodność. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, wykazują mniejszą emisję spalin i są bardziej przyjazne środowisku. 

Liderki Innowacyjnego Rolnictwa

Magdalena, powiat radomszczański

Pani Magdalena wspólnie z mężem prowadzi gospodarstwo rolne o powierzchni 280 ha. Zarządzanie tak dużym gospodarstwem przy jednoczesnym wychowywaniu dwójki dzieci wymaga znacznego zaangażowania, dlatego Pani Magdalena stawia na nowoczesną aplikację online pozwalającą efektywnie planować wszelkie prace polowe.