Liderzy ochrony roślin
LIDERZY OCHRONY ROŚLIN
Wiktor, pow. międzyrzecki

Wiktor, powiat międzyrzecki

Opryskana powierzchnia: 5 000 ha

Uprawy: rzepak, pszenica, pszenżyto, kukurydza 

Pan Wiktor pracuje na areale 220 ha. Wybrał opryskiwacz M732 ze względu na precyzję dawkowania oraz kontrolę sekcji, co szczególnie widoczne jest na klinach. Dzięki temu zmniejszył ilość zużywanych środków ochrony roślin o 8%. 

Krzysztof, pow. radomszczański

Krzysztof, powiat radomszczański

Opryskana powierzchnia: 4 500 ha

Uprawy: rzepak, pszenica, pszenżyto, jęczmień jary, trawy nasienne

Pan Krzysztof wybrał model M732i z uwagi na bardzo szybko działający boom-trac, który utrzymuje zadaną wysokość belki nad pryskanym łanem, dzięki czemu zmniejszył dawkę na rośliny o ok. 10%.

Sebastian, pow. legnicki

Sebastian, powiat legnicki

Opryskana powierzchnia: 4851 ha

Uprawy: rzepak, pszenica, burak cukrowy, kukurydza, żyto

Jednym z istotnych kryteriów, którymi kierował się Pan Sebastian przy wyborze opryskiwacza, jest system recyrklualcji cieczy, dzięki któremu zyskuje on precyzyjny oprysk miejsc trudno dostępnych jak kliny, czy uwrocia w nieregularnych kształtach pola. 

Grzegorz, pow. jaworski

Grzegorz, powiat jaworski

Opryskana powierzchnia: 2011 ha

Uprawy: rzepak, pszenica, burak cukrowy, soja

Dla Pana Grzegorza niezwykle ważną funkcjonalnością w modelu M740i okazała się kontrola sekcjo oraz możliwość precyzyjnego dawkowania, mające znaczny wpływ na oszczędności w wydatkach na środki ochrony roślin. 

Radosław, pow. gryfiński

Radosław, powiat gryfiński

Opryskana powierzchnia: 120 ha

Uprawy: pszenica, rzepak, jęczmień, pszenżyto

Pan Radosław bardzo ceni sobie system kontroli sekcji z precyzyjnym odbiornikiem StarFire 6000, dzięki któremu system działa bardzo dokładnie na klinach i uwrociach.

*Promocja obowiązuje od 1.08.2018 r. do 1.01.2019 r. lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego na okres finansowania do 36 miesięcy na zakup opryskiwaczy, przy wpłacie minimalnej 35% ceny przedmiotu.
Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji ‘Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial’ dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere.
Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A.. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

* Oferta opcji amortyzacji osi za 1 zł+ VAT dotyczy wszystkich opryskiwaczy zaczepianych serii M700(i) zamówionych w okresie do 28 lutego 2019. Szczegóły u Delaerów John Deere.