LIDERZY WYDAJNOŚCI

LIDERZY WYDAJNOŚCI

Arkadiusz, powiat rawicki

Chwilowa wydajność maksymalna 33,2 t/h

Rodzaj zbieranego plonu: rzepak

To pierwsze żniwa przeprowadzane kombajnem T670i. Pan Arkadiusz zdecydował się na ten model, ponieważ seria T dostosowana jest do zbioru wszystkich upraw. Z uwagi na to, że jest usługodawcą, liczy się czas przejazdu między polami, a także możliwość szybkiej zmiany uprawy w polu. Na zmianę z rzepaku na pszenicę potrzebował zaledwie 10 minut.

Dowiedz się więcej

Tomasz, powiat elbląski

Chwilowa wydajność maksymalna: 43,32 t/h

Rodzaj zbieranego plonu: pszenica

To pierwsze żniwa Pana Tomasza, przeprowadzane kombajnem T670i. Wybrał ten model, ponieważ kabina kombajnu serii T dzięki intuicyjnej obsłudze jak i doskonałej widoczności na przyrząd żniwny zapewnia niezrównany komfort pracy. Dzięki mocnemu silnikowi, nawet w najcięższych warunkach zbioru  kombajn radzi sobie doskonale.

Dowiedz się więcej

Zbigniew, powiat słupski

Chwilowa wydajność maksymalna: 47,88 t/h

Rodzaj zbieranego plonu: pszenica

Jednym z kluczowych kryteriów, którymi kierował się Pan Zbigniew przy wyborze kombajnu, jest wysoka jakość ziarna. Kombajn serii T dzięki aktywnemu separatorowi i gładkiemu przepływowi ziarna potwierdził swoją wysoką wydajność na polach. Jednocześnie przy tak bardzo wydajnym omłocie ziarno nie jest uszkodzone, a straty są praktycznie zerowe.

Dowiedz się więcej

Zbigniew, powiat wysokomazowiecki

Chwilowa wydajność maksymalna 24,84 t/h

Rodzaj zbieranego plonu: pszenica

To już trzeci kombajn John Deere w gospodarstwie Pana Zbigniewa. Model W540 jest bardzo wydajną maszyną. Długie i wydajne sita zapewniają, że tym kombajnem można pracować niemal bez strat. Moc silnika gwarantuje bardzo sprawną pracę nawet w ciężkich warunkach na polu 

Dowiedz się więcej

Daniel, powiat biłgorajski

Chwilowa wydajność maksymalna 61,2 t/h

Rodzaj zbieranego plonu: pszenica

Dla Pana Daniela liczy się przede wszystkim wysoka jakość zebranego plonu. Model T670i spełnia jego zdaniem wszystkie wymagania, jakie można mieć w przypadku kombajnu. Najbardziej ceni sobie ogromną powierzchnię separacji przy jednocześnie zachowanym łagodnym przepływie masy, co ma istotny wpływ na jakość ziarna.

Dowiedz się więcej

Adam i Hubert, powiat krasnicki

Chwilowa wydajność maksymalna 32,4 t/h

Rodzaj zbieranego plonu: pszenica

To już drugi sezon użytkowania przez pana Adama oraz pana Huberta kombajnu John Deere W540. W tym roku doposażyli go w system automatycznej jazdy AutoTrack. Dzięki niemu jeszcze bardziej zwiększyli wydajność i komfort pracy. System AutoTrack prowadzi kombajn zawsze wykorzystując pełną szerokość hedera odciążając jednocześnie operatora i pozwala w stu procentach wykorzystać możliwości maszyny. 

Dowiedz się więcej

Kup nowy kombajn

Oferta przedsezonowa 2019

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty przedsezonowej 2019 i zwiększ efektywność swoich działań dzięki naszym najnowszym rozwiązaniom technologicznym. Zamów maszynę dzisiaj, a zaczniesz ją spłacać nawet po żniwach 2019.