Poznaj John Deere Operations Center

Dzięki John Deere Operations Center w serwisie MyJohnDeere.com zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim gospodarstwie. To prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której masz pełny obieg informacji o maszynach, miejscach pracy i operatorach.

Pięć argumentów: pięć przykładów pracy z Operations Center

Do czego służy mi Operations Center?

Oszczędzam czas

Mam wszystkie maszyny pod kontrolą, przez cały czas

Do podejmowania decyzji na podstawie solidnych danych

Łatwo wymieniam informacje

Pomagam klientom pracować lepiej i łatwiej w gospodarstwach

Utwórz konto za darmo już teraz!

Dzięki Operations Center ułatwisz sobie każdy aspekt prac na roli.

Maszyny

Informacje o maszynach

Gdzie są moje maszyny i czy są gotowe do pracy? W aplikacji MyOperations możesz sprawdzić gdzie znajdują się poszczególne maszyny, gdzie były dotychczas, ile zostało im paliwa, a także odczytasz ich kody diagnostyczne usterek (DTC).

Śledzenie postępu prac

Czy skończono już siew i maszyna jedzie na kolejne pole? Dzięki informacjom z aplikacji MyOperations oszczędzisz sobie tysięcy rozmów telefonicznych i czas, który warto poświęcić na ważniejsze sprawy.

Bezprzewodowa transmisja danych

Mam dość przenoszenia danych z maszyny na pendrive. Dane do dokumentacji i ewidencji przesyłane są na bieżąco, drogą bezprzewodową do aplikacji MyOperations oraz systemu Operations Center — nawet z urządzeń innych producentów, wyposażonych w ISOBUS. Ewidencja, która stała się przyjemnością!

Pola

Całe gospodarstwo w kieszeni

Jak zobaczyć dane ze wszystkich pól w aplikacji MyOperations? To proste. Wystarczy kilka kliknięć aby łatwo zaimportować granice pól z systemów innych aplikacji. Pola widoczne na ekranie aplikacji mają różne kolory — każdy kolor przypisano do terminu, w którym ukończono prace polowe. Dzięki temu wiesz wszystko dosłownie w mgnieniu oka.

Bardzo prosta ewidencja

Czy potrzebuję biura i komputera, by zobaczyć szczegółowe mapy ewidencyjne? Już nie! Mapy dostępne są na bieżąco, błyskawicznie, nawet jeśli dane do nich pochodzą z osprzętu innych producentów, wyposażonego w ISOBUS. Dane te można eksportować bezpośrednio z aplikacji.

Rolnictwo precyzyjne proste jak nigdy przedtem

Co zrobię z taką ilością danych? Jaki plon dadzą poszczególne rośliny z moich pól? Aplikacja MyOperations automatycznie szereguje i wyświetla takie informacje, dzięki czemu możesz podejmować decyzje znacznie łatwiej niż dotychczas.

Operations Center jest...

Dane dostępne w Operations Center można importować i eksportować w formacie ISOXML*, wymiennym ze wszystkimi kompatybilnymi systemami elektronicznymi — choćby wyświetlaczami cyfrowymi innych producentów czy elektronicznymi systemami zarządzania i gospodarki rolnej. DataConnect umożliwia bezpośrednią wymianę danych między Operations Center oraz: Claas Telematics, 365 Farmnet, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) czy S-Fleet (Steyr). Dane w formacie obsługiwanym przez Operations Center są kompatybilne z interfejsami i dodatkowymi usługami dostępnymi od ponad 100 producentów oprogramowania sieciowego.* Dostępny od II połowy 2020 r.
Masz swojego najbliższego dealera John Deere, prawda? Zatrudnia on specjalistę od systemu Operations Center, który chętnie udzieli Ci pomocy technicznej.
Masz zawsze pełną kontrolę nad wszystkimi danymi. Tylko od Ciebie zależy, do kogo i jakie dane chcesz przesyłać. Możesz w każdej chwili zmienić lub cofnąć uprawnienia dające dostęp do Twoich danych. Wszystkie dane dostępne w systemie chronione są przed zniszczeniem i kradzieżą dzięki takim samym technologiom bezpieczeństwa, z których korzysta bankowość elektroniczna.
About Image

Utwórz konto za darmo już teraz!