Operations Center

Zaoszczędź czas

Zarządzaj maszynami

Trafniejsze decyzje

Inteligentne rozwiązania

Klienci serwisowi

Obraz ciągnika Obraz maszyny System GPS wykorzystujący pojazd do pielęgnacji upraw Dwie osoby dyskutujące ze sobą Klienci usług rozmawiają ze sobą

Obraz centrum operacyjnego GO

NOWOŚĆ — planowanie pracy jednym kliknięciem

NOWOŚĆ — planowanie pracy jednym kliknięciem

Czas konfiguracji na polu krótszy nawet o 90%!  AutoSetup to proste w użyciu narzędzie, które ułatwia planowanie wszystkich głównych zadań: uprawy roli, siewu, oprysku, nawożenia i zbioru.

NOWOŚĆ — automatyczne wyznaczanie linii prowadzenia w narzędziu AutoPath

NOWOŚĆ — automatyczne wyznaczanie linii prowadzenia w narzędziu AutoPath

Wyjątkowe w branży rolnej narzędzie AutoPath automatycznie tworzy linie prowadzenia dla całego pola na podstawie już obsadzonych rzędów, eliminując uszkodzenie upraw.

cyfrowy dziennik polowy

Cyfrowy dziennik polowy

Teraz możesz dodać wszystkie zakończone prace bezpośrednio w naszej aplikacji. Są tam bezpiecznie przechowywane w jednym miejscu, a dodatkowo w dowolnym momencie można zyskać do nich łatwy dostęp z każdego urządzenia.

Import ISOXML

Import ISOXML

Bezpośrednio importuj dane dokumentacyjne z terminali Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI lub Kverneland i wygodnie przeglądaj je w jednej lokalizacji.

możliwość przekazywania danych pomiędzy pojazdami różnych marek

Możliwość przekazywania danych pomiędzy pojazdami różnych marek

Dzięki wspólnemu standardowi DataConnect w John Deere Operations Center można teraz w czasie rzeczywistym przeglądać dane maszyn firm Case, Claas, New Holland oraz Steyr.

Zaoszczędź czas

Zawczasu planuj pracę i przesyłaj informacje na temat zadań bezpośrednio do poszczególnych maszyn. Brak opóźnień na polu i brak błędów z powodu nieporozumienia bądź braku informacji.

Save Time

 

Dowiedz się więcej

Link do rozwinięciaTekst do rozwinięcia

Cyfrowy dziennik polowy - teraz możesz dodać całą wykonaną pracę bezpośrednio do aplikacji.

TWÓJ WŁASNY CYFROWY DZIENNIK POLOWY

Możesz teraz raz na zawsze pożegnać się z długopisem i notatnikiem, bezpiecznie zapisując wszystkie dane w Operations Center. Wystarczy dodać ukończone prace bezpośrednio do Operations Center, aby utworzyć własny cyfrowy dziennik polowy dostępny z dowolnego urządzenia — smartfonu, tabletu lub komputera — niezależnie od lokalizacji. Dodatkowo, możesz także podejrzeć dane dla każdego sezonu, aby łatwo dokonywać porównań oraz śledzić wydajność całej operacji.

 

 

Rejestrowanie wszystkich danych

W dzienniku polowym rejestrowane są informacje na temat operatora, maszyny, pola, klienta, a także różnorodności upraw. Substancje chemiczne, osprzęt, godzina, data...i o wiele więcej.

 

Personalizacja widoku

Zobacz dane dla każdego sezonu w formie listy, a korzystając z filtrów dla farmy, pola, produktu i różnorodności, wybierz to, co dla Ciebie najlepsze.

 

Łatwe udostępnianie danych

Udostępniaj dane w innych formatach plików: w pliku shape, PDF lub XLSX tak, aby partnerzy pomogli dokonać analizy.

 

Zawsze miej wszelkie informacje w zasięgu ręki

Znajduj pliki w ciągu kilku sekund dzięki łatwej w użyciu wyszukiwarce.

 

Analiza wydajności

Porównuj wydajność maszyn i analizuj dane z pola w całym sezonie, co pozwoli Ci dokonywać lepszych długoterminowych decyzji agronomicznych.

Narzędzie do planowania pracy AutoSetup

KRÓTSZY CZAS KONFIGURACJI ZADAŃ 

 

AutoSetup to nowe narzędzie do planowania pracy działające w chmurze, które może skrócić czas konfiguracji na polu nawet o 90%. 

 

To łatwe w użyciu narzędzie, dostępne poprzez aplikację mobilną John Deere Operations Center lub portal internetowy, umożliwia menedżerom konfigurowanie zadań z wyprzedzeniem i ich bezprzewodowe przesyłanie do dowolnych maszyn z połączeniem JDLink.  Po dotarciu na pole operator musi jedynie nacisnąć przycisk potwierdzenia i może od razu zacząć pracę. Bez błędów. Bez opóźnień.

 

Zgodność ze standardem ISOBUS

Konfiguracja niektórych skomplikowanych maszyn do sadzenia wymaga nawet 60 kliknięć na wyświetlaczu, co zabiera operatorowi dużo czasu. Teraz wstępnie zaplanowane zadanie pojawia się na wyświetlaczu maszyny z chwilą dotarcia na pole.  Narzędzie AutoSetup współpracuje również z osprzętem zgodnym ze standardem ISOBUS, a dane przechowywane są na przyszłość w aplikacji Operations Center.

 

Zarządzanie maszynami z każdego miejsca

Narzędzie AutoSetup obsługuje wszystkie typowe zadania — od uprawy roli i siewu po oprysk, nawożenie i zbiór. Daje swobodę planowania pracy w domu, biurze lub w podróży. Pozwala również przywołać zadania z różnych lat, upraszczając prowadzenie ewidencji i dokumentacji.

 

Zgodność ze starszymi maszynami

Narzędzie AutoSetup posiada zgodność wsteczną, dzięki czemu może być używane w przypadku starszych maszyn. A do tego jest bezpłatne. Poproś swego dealera o prezentację i zacznij oszczędzać czas na polu już dziś.

Zarządzaj maszynami

Sprawdzaj lokalizacje i status maszyn w czasie rzeczywistym. Dowiedz się, kiedy praca zostanie ukończona, jakie plony zebrano i o wiele więcej. Operations Center pozwoli Ci ograniczyć liczbę rozmów telefonicznych oraz zyskać kontrolę.

Manage Machines

 

Trafniejsze decyzje

Operations Center pozwoli Ci podejmować lepsze i bardziej świadome decyzje. Dane maszyny i osprzętu są gromadzone w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz szybko zobaczyć, co się dzieje i podjąć odpowiednie działania dla swojej firmy.

Smarter Decisions

 

Dowiedz się więcej

Link do rozwinięciaTekst do rozwinięcia

Automatyczne wyznaczanie linii prowadzenia w narzędziu AutoPath.

Uproszczone zarządzanie liniami prowadzenia

 

Narzędzie AutoPath automatycznie tworzy linie prowadzenia dla maszyn o różnej szerokości na podstawie danych zebranych przy pierwszym przejeździe osprzętu do uprawy pasowej lub sadzarki.  Przejmuje zarządzanie liniami prowadzenia, chroniąc inwestycję w składniki odżywcze i ułatwiając pewne i precyzyjne wykonanie każdego przejazdu.

 

Aby móc korzystać z narzędzia AutoPath, osprzęt do uprawy pasowej lub sadzarka musi być wyposażona w odbiornik StarFire.  Gdy osprzęt wykonuje pierwszy przejazd po polu, rzeczywiste linie prowadzenia są automatycznie rejestrowane i na tej podstawie dokładnie obliczane są kolejne linie prowadzenia dla całego pola.  

 

Bezproblemowe korzystanie z osprzętu o różnej szerokości

Jeśli do sadzenia, oprysku czy zbioru używany jest osprzęt o różnej szerokości, dzięki narzędziu AutoPath koła zawsze podążają koleinami, z dala od upraw.  Podczas zbioru kombajn jest zawsze prowadzony do właściwego punktu początkowego, a linie prowadzenia są automatycznie obliczane na podstawie szerokości hedera. Narzędzie umożliwia również sadzenie rzędami w taki sposób, aby w pełni wykorzystać najwyższe poziomy składników odżywczych.

 

Zawsze prawidłowy rozstaw rzędów

W połączeniu z systemem prowadzenia osprzętu AutoTrac narzędzie AutoPath daje jeszcze większe możliwości. Odbiornik StarFire zamontowany na osprzęcie umożliwia automatyczne kierowanie ciągnikiem w taki sposób, aby utrzymać dokładny rozstaw rzędów nawet w terenie pochyłym i na łukach.  Takie dane są następnie wykorzystywane w kolejnych operacjach, takich jak oprysk czy zbiór, dzięki czemu maszyna jedzie zgodnie z ustalonym rozstawem rzędów.

Inteligentne rozwiązania

Udostępniaj dane dokumencji klientom, tak, aby lepiej zrozumieli wykonywaną działalność i wiedzieli, jakie prace wykonano. Operations Center umacnia relacje z klientem za sprawą większej transparentności, a także dodatkowo pozwala polepszyć długoterminową wydajność

Share Intelligence

 

Dowiedz się więcej

Link do rozwinięciaTekst do rozwinięcia

Import ISOXML - bezpośrednio importuj dane dokumentacji z innych marek.

IMPORT ISOXML: UDOSTĘPNIANIE DANYCH WSZYSTKICH MAREK

Jeśli Twoja flota składa się z pojazdów różnych marek, dzięki funkcji importu danych dokumentacji ISOXML możesz nadal korzystać ze wszystkich funkcji Operations Center. Możesz bezpośrednio importować dane dokumentacji do Operations Center z terminali Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI, Kverneland i wielu innych. Wygodne zapisywanie w jednej lokalizacji znacznie ułatwia zarządzanie całą operacją!

 

Wyświetlacze kompatybilne z Operations Center
AgLeader
Case IH
New Holland
TopCon
Trimble
Precision Planting
Raven
Claas
CCI
Müller-Elektronik
Fendt
Kverneland

 

NOWOŚĆ – udostępnianie danych różnych marek

udostępnianie danych różnych marek

NOWOŚĆ –  udostępnianie danych różnych marek

DataConnect, wspólny standard udostępniania danych pomiędzy różnymi markami jest teraz dostępny.  Dane z 365FarmNet, a także z maszyn Case, Claas, New Holland i Steyr wyposażonych w układ telematyczny mogą być automatycznie importowane do John Deere Operations Center. Operatorzy posiadający flotę składającą się z wielu marek z pewnością docenią tę zmianę. Zamiast korzystać z kilku różnych platform do monitorowania maszyn mogą po prostu używać Operations Center.

DataConnect zapewnia dostęp do następujących informacji:

  • lokalizacja (obecna i poprzednia)
  • poziom paliwa
  • prędkość
  • status roboczy

Wystarczy dodać maszyny Claas, Case, New Holland lub Steyr do konta Operations Center.  Z uwagi na to, że dane są przekazywane automatycznie, nie ma potrzeby dokonywania żadnych zmian w maszynach.  Co więcej, opcja DataConnect jest bezpłatna!

DataConnect jest opracowywany jako wspólny standard danych dla branży rolniczej, otwarty na każdego producenta.  Mamy nadzieję, że w przyszłości dołączą do nas także inni producenci, a samą funkcję uda nam się wzbogacić o wymianę danych agronomicznych dla aplikacji (np. w zakresie mapowania plonu).

Klienci korzystający z pakietów serwisowych

Lokalny dealer pomoże skonfigurować Operations Center oraz zapewni długotermimowe wsparcie za sprawą pakietu serwisowego FarmSight. Warto także porozmawiać z dealerem na temat wyzwań w biznesie i przekonać się, jak może pomóc poprawić wydajność.

Klienci korzystający z pakietów serwisowych

 

John Deere Operations Center jest...

otwarty

OTWARTY

Umożliwia przekazywane danych dokumentacji innemu użytkownikowi Operations Center, importowanie danych dokumentacji od innego producenta, który korzysta ze standardu ISOXML oraz bezprzewodowe udostępnianie danych z Claas Telematics, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) i maszyn S-Fleet (Steyr). Operations Center to hub informacyjny umożliwiający możliwie najprostsze zarządzanie danymi. Można nawet udostępniać dane ponad 180 partnerom w zakresie oprogramowania. Do wszystkich zadań związanych z zarządzaniem potrzebna jest tylko jedna platforma.

dostępny

DOSTĘPNY

Lokalny dealer ma wyszkolonych specjalistów w zakresie Operations Center, którzy pomogą Ci wykorzystać pełen potencjał tego wydajnego narzędzia oraz skonfigurują je tak, by spełniało określone potrzeby. Pomogą przy szkoleniu osób, planowaniu prac, monitorowaniu i optymalizacji wydajności maszyny, a także posłużą wsparciem w zakresie analizy danych itd.

bezpieczny

BEZPIECZNY

Przez cały czas masz pełną kontrolę nad danymi.  Możesz zdecydować, jakie dane chcesz udostępnić i komu, co przydaje się szczególnie wówczas, jeśli współpracujesz z partnerami i doradcami.  Spokój ducha zyskasz ponadto, wiedząc, że dane są bezpiecznie chronione za pomocą systemów używanych także w bankowości elektronicznej.

Poznaj korzyści

Track Jobs & Send data wirelessly

Śledź prace

Czy skończono już wysiewanie i maszyna jedzie na kolejne pole? Dzięki aplikacji Operations Center możesz kontrolować maszynę niemalże w czasie rzeczywistym, co pozwoli zaoszczędzić sobie tysięcy rozmów telefonicznych i zyskać czas na ważniejsze sprawy.

Bezprzewodowo przesyłaj dane

Czy mogę przestać korzystać z pamięci, aby zapisywać dane z maszyn? Dane dokumentacji są teraz automatycznie bezprzewodowo przesyłane do Operations Center niemalże w czasie rzeczywistym, nawet z urządzeń innych producentów wyposażonych w ISOBUS. Ułatwia to cały proces dokumentacji, do którego nie potrzeba pamięci USB!

Manage machines & Share field data

Zarządzaj maszynami

Gdzie są moje maszyny i czy są gotowe do pracy? W aplikacji Operations Center możesz sprawdzić gdzie znajdują się poszczególne maszyny, gdzie były dotychczas, ile zostało im paliwa, a także odczytasz ich kody diagnostyczne usterek (DTC).

Udostępniaj dane pola

Czy potrzebuję biura i komputera, by zobaczyć szczegółowe mapy ewidencyjne? To już historia. Mapy dostępne są na bieżąco, niemalże w czasie rzeczywistym, nawet jeśli dane do nich pochodzą z osprzętu innych producentów, wyposażonego w ISOBUS. Możesz nawet bezpośrednio wyeksportować szczegóły z aplikacji w celu wydruku lub przekierować je w celu udostępnienia zaufanemu partnerowi.

Natychmiast analizuj pola i podejmuj trafniejsze decyzje

Natychmiast analizuj pola

Czy nowa różnorodność pszenicy daje lepsze plony?...Jak plony różnią się zależnie od pola? Aplikacja Operations Center automatycznie szereguje i wyświetla wszystkie informacje na temat pola i upraw, dzięki czemu łatwiej niż wcześniej możesz podejmować decyzje oparte na faktach.

Dokonuj trafniejszych decyzji

Jak poszło ostatnie nawożenie azotem?...Czy ostatnia aplikacja środków ochrony roślin powiodła się?...Czy nowa różnorodność ziarna sprawdziła się lepiej niż w zeszłym roku? Można porównywać plony z pól przy użyciu funkcji filtra, co pozwoli podejmować bardziej świadome decyzje na temat przyszłorocznych upraw.

Create your free account

1. Utwórz bezpłatne konto

Rejestracja konta i ustawienie hasła trwa zaledwie kilka sekund.

Download Operations Center app

2. Pobierz aplikację Operations Center.

Przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store.

iOS

Ask your dealer for advice on setting-up

3. Poproś dealera o pomoc w konfiguracji.

Lokalny dealer dysponuje zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą Ci stawiać pierwsze kroki, zapewniając długofalowe wsparcie.