GDZIE RĘCZNA PRACA SPOTYKA TECHNOLOGIĘ

Na początku nie było łatwo. Gdy Markus Schneider zakładał swoją firmę w Ellerstadt, w Niemczech miał 18 lat i zerową zdolność kredytową. Ale jego rodzice w niego wierzyli. Zebrali oni wszystkie swoje oszczędności i niedługo później winnica stała się kwitnącym rodzinnym biznesem. W czym tkwi sekret? Obejrzyj film, aby się tego dowiedzieć!
W WINIARSTWIE RZECZY, NA KTÓRE ZAZWYCZAJ POTRZEBA POKOLEŃ OSIĄGNĄŁEM Z PONADDŹWIĘKOWĄ PRĘDKOŚCIĄ – MOŻE NAWET Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA.
MARKUS SCHNEIDER

ROLNICTWO O NAJWYŻSZYCH STANDARDACH

Winnica Schnidera to 92 hektary winorośli i kilka filii. Produkuje on niemal milion butelek wina rocznie dla wymagających klientów na całym świecie. Wyjątkowa jakość wina ma swój początek w winnicy, gdzie łączą się praca rąk i wysokiej jakości maszyn. Ale skąd wiadomo, które winogrona są dobre? Obejrzyj następny film, aby się tego dowiedzieć...
OCZYWIŚCIE, ŚWIETNIE JEST POSIADAĆ NAJLEPSZY SPRZĘT. ALE DECYDUJĄCE JEST TO, CO SIĘ Z NIM ROBI.
MARKUS SCHNEIDER

JAKOŚĆ LUBI PRACOWAĆ W ZESPOLE

Co codziennie motywuje Markusa Schneider? Zamiłowanie do tworzenia wysokiej klasy win, które są nie tylko doskonałe, ale i tę doskonałość utrzymują. Markus wierzy w znaczenie jakości, dlatego wybiera swoich współpracowników i maszyny z rozwagą. W następnym wideo producent win wyjaśnia, jak jego produkty osiągnęły międzynarodową reputację.
JEŻELI PRACUJESZ Z PASJĄ I WIERZYSZ W SWOJE MOŻLIWOŚCI, LUDZIE BĘDĄ ZADOWOLENI Z EFEKTÓW TWOJEJ PRACY.
MARKUS SCHNEIDER
John Deere Gator Series

Seria John Deere Gator

Poznaj Asortyment