OCHRONA DZIKIEJ PRZYRODY W PARKU NARODOWYM

Jeszcze niedawno wyglądało na to, że dzikie kuce na zawsze znikną z Parku Narodowego Exmoor na południowym zachodzie Anglii. Ale od założenia przez Dawn i Nicka Westcott Exmoor Pony Project w 2013, sytuacja zaczęła się poprawiać. Para pracuje razem nad zachowaniem tej rasy, ochroną puli genów oraz doradza właścicielom koni. Co sprawia, że kuce Exmoor są tak wyjątkowe? Obejrzyj film z Dawn Westcott, aby się tego dowiedzieć!
MÓJ DZIEŃ ZACZYNAM I KOŃCZĘ Z KUCAMI. OPRÓCZ TEGO JEST JESZCZE GORPODARSTWO, OWCE, EXMOOR PONY PROJECT I MOJA PRACA JAKO AUTORKI. WIĘC DZIEŃ JEST DŁUGI I WYPEŁNIONY ... ALE JEDNOCZEŚNIE BARDZO SATYSFAKCJONUJĄCY.
DAWN WESTCOTT

KWESTIA ZAUFANIA

Dwadzieścia lat temu Dawn Westcott porzuciła duże miasto i przeniosła na wieś. Dziś zna ona charaktery zagrożonych kuców lepiej niż ktokolwiek inny. Z niekończącą się cierpliwością i empatią Dawn Westcott przygotowuje kuce Exmoor do nowego życia poza torfowiskiem, jako kuce do jazdy oraz sportu. Niektóre biorą nawet udział w turniejach. Zajrzyj za kulisy, oglądając następny film...
GDY ZDOBĘDZIE SIĘ ZAUFANIE KUCA EXMOOR, REAGUJE ON BARDZO DOBRZE.
DAWN WESTCOTT

POSKROMIĆ NATURĘ

Prowadzenie gospodarstwa w Parku Narodowym Exmoor jest satysfakcjonujące, ale także pełne wyzwań. Westcott'owie naprawdę doceniają swoje nowoczesne maszyny, przede wszystkim podczas trudnych zim. W następnym filmie Dawn wyjaśnia, jak dzięki nim udało im się uratować osierocone źrebię z dosyć odległego miejsca.
CIĄGNIKI MAJĄ CO RAZ WIĘKSZĄ MOC. OPRÓCZ TEGO MAMY JESZCZE POJAZDY ATV, POJAZDY TYPU GATOR I QUADY. WSZYSTKIE ONE UŁATWIAJĄ NAM EFEKTYWNĄ PRACĘ.
NICK WESTCOTT
John Deere Gator Series

Seria John Deere Gator

Poznaj Asortyment