WYJĄTKOWY — OFERTY

Duże oszczędności czekają na Ciebie u dealera John Deere  — skorzystaj z rabatu 10% od ceny katalogowej/konfiguratora.

Wybrane modele są dostępne przez ograniczony czas z rabatem 10%* od ceny katalogowej/konfiguratora, co dotyczy także wybranych opcji wyposażenia. Nie ma żadnych przeszkód do pokonania ani specjalnych warunków do spełnienia — wystarczy skontaktować się z dealerem, dokonać zakupu i odjechać z zaoszczędzonymi tysiącami. To naprawdę takie proste — porozmawiaj ze swoim dealerem już teraz!

Wprowadź swój kod pocztowy poniżej, aby skontaktować się z lokalnym dealerem:

Wybierz i skontaktuj się z dealerem

Ciągnik kompaktowy serii 3E

Ciągnik kompaktowy serii 3E

Możesz budować, kosić, kopać i orać — masz do wyboru całe mnóstwo zadań. Mając w swoim zespole kompaktowe ciągniki John Deere serii 3025E i 3038E, możesz zrobić wszystko.

Gator™ HPX815E — pojazd użytkowy

Gator™ HPX815E —  pojazd użytkowy

Kup ten wytrzymały, niezawodny pojazd użytkowy, a zrobisz wszystko szybciej. Od przewozu ciężkich ładunków po szybkie naprawy — cokolwiek zechcesz. Gator™ HPX815E zawsze stanowi właściwy wybór, w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Ciągniki 3-cylindrowe serii 5E

Ciągniki 3-cylindrowe serii 5E

Co powiesz na odrobinę dodatkowego komfortu w połączeniu z wydajnością? Postaw na wydajność i zwrotność w kompaktowym wydaniu przy wykonywaniu wszystkich prac ze swojej listy, a dodatkowo na przyjemność z jazdy 3-cylindrowym ciągnikiem serii 5058E, 5067E i 5075E.

 • Zwinność i wydajność

  Model 3E łączy wyjątkową zwrotność i łatwość obsługi z takimi funkcjami jak pedały Twin Touch i wspomaganie układu kierowniczego. Z pewnością spodoba Ci się również wygodny dostęp do komory silnika dzięki łatwo podnoszonej masce z podwójnymi podnośnikami gazowymi. W modelu 3E po prostu pracuje się lepiej — teraz jest on bardziej przystępny cenowo niż kiedykolwiek wcześniej.

  Skontaktuj się z dealerem

  Zwinność i wydajność
 • Bezpieczna i wydajna praca

  W modelu Gator™ HPX815E masz zagwarantowane bezpieczeństwo dzięki strukturze ochronnej ROPS. A w razie potrzeby nagłego zatrzymania możesz polegać na w pełni hydraulicznych hamulcach. Łatwa jazda i wysoka niezawodność — w modelu 3E po prostu pracuje się lepiej, a teraz jest on bardziej przystępny cenowo niż kiedykolwiek wcześniej.

  Skontaktuj się z dealerem

  Bezpieczna i wydajna praca
 • Wydajność w każdym calu

  Gdy zadanie wymaga wyjątkowej skrupulatności, opcjonalna przekładnia z biegiem pełzającym w ciągnikach serii 5E pozwala na pracę z prędkością zaledwie 280 m/h. Mocny i ekonomiczny silnik wysokoprężny oszczędza paliwo, a przekładnia PowrReverser 24F/12R zapewnia prędkość maksymalną 40 km/h. W modelu 5E po prostu pracuje się lepiej — teraz jest on bardziej przystępny cenowo niż kiedykolwiek wcześniej.

  Skontaktuj się z dealerem

  Wydajność w każdym calu

Rejestracja w usłudze Biuletynu Informacyjnego

Więcej niż wiadomości

Zarejestruj się w naszej usłudze Biuletynu Informacyjnego, aby być na bieżąco z nowymi artykułami na blogu, nowościami, działaniami specjalnymi i ekskluzywnymi ofertami!

Zarejestruj się!

* 10% rabatu od ceny katalogowej/konfiguratora wybranych maszyn i opcji. Dotyczy modeli Gator™ HPX815E, 3025E, 3038E, 5058E, 5067E, 5075E. Oferta dostępna jest wyłącznie u dealerów biorących udział w promocji oraz do wyczerpania zapasów. Oferta ważna do 31.08.2021 r.