Specjalna oferta od John Deere i xarvio®

 

Z każdą kroplą wygrywasz:
1-roczna darmowa subskrypcja aplikacji xarvio® FIELD MANAGER

Skorzystaj z tej specjalnej oferty: Od 1 listopada do 31 maja 2023r. do każdego zakupionego opryskiwacza John Deere otrzymasz bezpłatną roczną licencję na xarvio® FIELD MANAGER Zmienne dawkowanie.
Dzięki xarvio® FIELD MANAGER Zmienne dawkowanie wykonujesz oprysk tam, gdzie należy, ponieważ mapy aplikacji bazują na danych biomasy z sezonu zamiast na uśrednionym wyniku z całego pola: znaczące zyski finansowe z hektara. Korzyść ze stosowania automatycznych zmiennych map aplikacji gotowych do wyświetlenia na
twoim wyświetlaczu John Deere wraz z łatwym pobieraniem danych z twojego konta w systemie Operations Center oraz zawsze prawidłowe dawkowanie we właściwym miejscu.

Nawet w trudnych warunkach pogodowych: Zaleta narzędzia xarvio® FIELD MANAGER

Zoptymalizowana czasowo synchronizacja podawania środków grzybobójczych do pszenicy

Średni zysk we wszystkich warunkach pogodowych


  • 145 zł/ha zysku
  • O 31% mniejsze zużycie środków

(2017–2021: 120 lokalizacji w Niemczech, Francji, Polsce, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Belgii) Zastosowanie środków grzybobójczych w przypadku pszenicy ozimej

Mapy zmiennego dawkowania dla pszenicy


Średni zysk we wszystkich warunkach pogodowych


  • 125 zł/ha zysku
  • O 15% mniejsze zużycie środków
  • O 1% wzrost plonów

(2019–2021: 98 lokalizacji w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie) Zastosowanie środków grzybobójczych w przypadku pszenicy ozimej

Zoptymalizowana czasowo synchronizacja podawania środków grzybobójczych do pszenicy

Średni zysk w ekstremalnej suszy


  • 89 zl/ha zysku
  • O 30% mniejsze zużucie środków

(2020; 20 lokalizacji w Niemczech, Francji, Polsce, na Ukrainie i w Wielkiej Brytanii) Zastosowanie środków grzybobójczych w przypadku pszenicy ozimej

Mapy zmiennego dawkowania dla pszenicy


Średni zysk w ekstremalnej suszy


  • 93 zł/ha zysku
  • O 18% mniejsze zużycie środków
  • O 1% wzrost plonów

(2020; 21 lokalizacji w Niemczech, Francji, na Ukrainie i w Wielkiej Brytanii) Zastosowanie środków grzybobójczych w przypadku pszenicy ozimej

Podawanie w zmiennych dawkach i przy najlepszej dokładności kontroli dawkowania

PowrSpray potrafi szybciej i dokładniej przeprowadzić regulację dawki. PowrSpray zapewnia dokładność podawania na poziomie 98%* jednym naciśnięciem przycisku.

*Dokładność na poziomie 98% wynikająca z danych JDLink™

Łatwiejsze zbieranie i wykorzystywanie danych

Łatwiejsze zbieranie i wykorzystywanie danych dzięki najlepszej łączności z kontem w systemie Operations Center i ich bezprzewodowemu przesyłowi.

Mapa zmiennego dawkowania jest precyzyjnie aplikowana na rośliny za pomocą funkcji ExactApply

Dzięki przeprowadzonym przez Arvalis testom wiemy, że średnie dawkowanie jest równe średniej dawce docelowej, niezależnej od zmian prędkości i dawkowania, podczas gdy zmiana dawki z wykorzystaniem funkcji ExactApply odbywa się błyskawicznie.

Test wykonany w Boigneville we Francji przez Arvalis Institut du végétal w październiku 2019 roku w oparciu o zmienną dawkę i z wykorzystaniem funkcji ExactApply.

Najlepsze obszary oprysku specyficzne dla danego pola

Najlepsze obszary oprysku specyficzne dla danego pola określa się z wykorzystaniem systemu Operations Center. Wszystkie dane, które należy wprowadzić do aplikacji xarvio® FIELD MANAGER w celu przewidzenia skutków choroby grzybowej są zapisane lub można je zapisać w systemie Operations Center (zmienność, datę wysiewu, ilość wysiewu, zastosowane środki grzybobójcze, zastosowane odżywki itp.).

Zabierz go ze sobą

FIELD MANAGER automatycznie synchronizuje się z twoim kontem w systemie Operations Center i umożliwia otrzymywanie alertów dotyczących produkcji upraw. Warto wiedzieć: Możesz łatwo pobrać swoje dane do narzędzia xarvio® FIELD MANAGER ze swojego konta w systemie Operations Center i wysłać mapy aplikacji z narzędza FIELD MANAGER na swój terminal.

Dowiedz się więcej o xarvio® FIELD MANAGER

xarvio® Różne mapy aplikacji – precyzyjne dawkowanie na poziomie rośliny

Otrzymuj automatycznie tworzone różne mapy aplikacji na potrzeby twojego pola w oparciu o satelitarne dane o biomasie i 25 lat doświadczenia w obszarze modelowania w rolnictwie. Ciesz się optymalnymi wynikami dzięki dostosowanej do wymiarów pola ochronie upraw i regulatorom wzrostu. Mapy są zgodne z twoim kontem w systemie Operations Center i twoim wyświetlaczem John Deere. Możesz teraz również zintegrować w swoim planie prac mapę preskrypcyjną. W sumie możesz spodziewać się średniego zysku na poziomie 140zł/ha w porównaniu ze standardowo prowadzonymi zbiorami.

Xarvio

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź dealera John Deere

Skontaktuj się z nami

Tematy pokrewne

Seria 6R

John Deere Operations Center

System John Deere Operations Center błyskawicznie rejestruje wszystkie najważniejsze informacje o pracach polowych, co sprzyja przejrzystości ewidencji i pozwala zwiększyć wydajność działalności rolnej.

Połącz swoją maszynę John Deere

John Deere Connected™ Support

Nie przerywaj pracy dzięki usłudze John Deere Connected™ Support