9RX 830Ciągnik

  • Maks. moc silnika (wg ECE-R120) 913 KM (681 kW)
  • Silnik 18 l JD18 6-cylindrowy
  • 33,5 t masy własnej, rozstaw osi 4,260 m
  • Min. statyczny nacisk na podłoże 0,58 kg/cm²

Mocniejszy ciągnik do uprawy roli

Nasze ciągniki 9RX 710, 770 i 830 są najmocniejszymi ciągnikami John Deere. Połączenie silnika JD18 z nową przekładnią e21 PST i przeprojektowanymi podwoziami gwarantuje niezrównaną siłę uciągu zaczepu rolniczego, a wszystko to bez potrzeby stosowania płynu układu wydechowego Diesel (DEF). Większa moc oznacza szerszy osprzęt, mniej czasu spędzanego na pracę w polu i mniejszy koszt robocizny, a wszystko to przy osiąganiu lepszych niż kiedykolwiek wyników. Ciągnik jest wyposażony w gąsienice 30", a jego całkowita szerokość wynosi mniej niż 3,0 m. 

Cechy podstawowe

Przyjrzyjmy się poszczególnym cechom przekładającym się na wyjątkowe zalety ciągników z serii 9RX.

Prawdziwa moc

Czysta moc

Mocny silnik JD18X nie wymaga stosowania płynu DEF (AdBlue). W połączeniu z nową przekładnią e21  PowerShift i przeprojektowanym podwoziem gwarantuje on niezrównaną siłę uciągu.

Kabina pierwszej klasy

Kabina pierwszej klasy

Nowa kabina CommandView 4 Plus z zaawansowanym zawieszeniem zapewnia niezrównaną jakość i czystą przyjemność w trakcie jazdy przy większej widoczności i przestrzeni, niż było to dotąd możliwe. Skorzystaj z licznych funkcji zwiększających komfort, takich jak wyświetlacz G5Plus CommandCenter, radio z cyfrowym ekranem dotykowym 6.5” ze zintegrowanym Apple CarPlay i Android Auto oraz system audio 6.1.

Wbudowane systemy rolnictwa precyzyjnego

Wbudowane systemy rolnictwa precyzyjnego

Nasze ciągniki 9RX mają wszystko, czego potrzebujesz, aby łatwo i szybko rozpocząć swoją przygodę z rolnictwem precyzyjnym: zintegrowany odbiornik StarFire™, wyświetlacz G5Plus CommandCenter i łączność JDLink™. Uzyskaj bezprecedensową wydajność dzięki naszemu oferowanemu w standardzie układowi AutoTrac, zmiennemu dawkowaniu, sterowaniu sekcjami i zaawansowanym licencjom, takim jak AutoTrac™ Turn Automation, AutoTrac™ Implement Guidance Passive, AutoPath™ MachineSync i In-Field Data Sharing.