Ciągniki serii 8

Rolnictwo przyszłości: ceniona seria 8 pozostaje wierna swojej jakże bogatej tradycji, aby służyć rolnikom wybiegającym w przyszłość, którzy kształtują zrównoważony rozwój nowoczesnego rolnictwa — takim jak Ty. Nasza seria 8 obejmuje gąsienicowy ciągnik John Deere 8RX, który chroni glebę, a także zaawansowane technologicznie rozwiązania, takie jak nasza nagradzana przekładnia eAutoPowr™.

Ciągniki 8R

Wybór idealny, jeśli potrzebujesz wszechstronnej maszyny, która doskonale sprawdza się w polu i zachwyca na drodze. Seria 8R to najlepsze połączenie siły uciągu, niskich kosztów posiadania i niezawodnej wydajności.

 

Ciągniki 8RT

Ciągniki 8RT

Te dwugąsienicowe maszyny zapewniają największą siłę uciągu w linii prostej. Są przeznaczone na teren płaski oraz suchą, luźną glebę.

Ciągniki 8RX

Ciągniki 8RX

Jeśli Twoim priorytetem jest jak najmniejsze naruszanie gleby, ciągniki serii 8RX będą najlepszym wyborem. Ich powierzchnia styku z podłożem wynosząca 4,57 m² należy do najlepszych w branży i minimalizuje ugniatanie gleby. Ciągniki 8RX są idealne do pracy w trudnych warunków terenowych na zboczach i do wszystkich rodzajów gleby, a jednocześnie zapewniają maksymalny czas pracy.

      

Przyjrzyjmy się niektórym cechom przekładającym się na największe zalety ciągników serii 8.

Terapia w kabinie

Terapia w kabinie

Co powiesz na kabinę, dzięki której na koniec dnia roboczego nie będziesz czuć żadnego zmęczenia? Jak to możliwe? Dzięki siedzisku ActiveSeat™ II z proaktywnym tłumieniem drgań, funkcjom masażu, elektronicznym elementom sterującym, obrotowi siedziska o 65°, trzem podnóżkom, systemowi nagłośnienia 6.1, wbudowanej lodówce i tak dalej, i tak dalej…

Niesamowita jakość jazdy

Niesamowita jakość jazdy

Zachowaj większą czujność i produktywność przy mniejszym zmęczeniu dzięki wysokowydajnemu zawieszeniu kabiny, które izoluje Cię od wszelkich nierównych miejsc na drodze lub w polu. Jeśli wybierzesz nasze szybkoreagujące zawieszenie elektryczne siedziska ActiveSeat™ II, otrzymasz najwyższy możliwy komfort jazdy.

Prawdziwa moc

Prawdziwa moc

Nalepka na masce silnika wskazuje jedynie znamionową moc silnika. Jednak nasze silniki zapewniają wzrost momentu obrotowego nawet o 40% i imponujący zapas mocy wynoszący około 10% – ta “moc maksymalna” jest zawsze dostępna, w każdych warunkach.

Różne przekładnie do wyboru, zależnie od potrzeb

Różne przekładnie do wyboru, zależnie od potrzeb

Wybierz jedną z naszych 16-biegowych przekładni PowerShift™ przeznaczoną do modeli kołowych, naszą wytrzymałą, w pełni mechaniczną przekładnię e23™, zapewniającą płynne przyspieszanie, hydromechaniczną przekładnię AutoPowr™ lub nagradzaną bezstopniową przekładnię elektryczną eAutoPowr™.

1 Click-Go-AutoSetup: skrócenie czasu konfiguracji nawet o 50%

1 Click-Go-AutoSetup: skrócenie czasu konfiguracji nawet o 50%

Masz dość robienia notatek i marnowania czasu na klikanie na wyświetlaczach? Dzięki 1-Click-Go-AutoSetup możesz skrócić czas konfiguracji na polu aż o 50% — zadania zaplanowane w Operations Center są automatycznie pokazywane na wyświetlaczu 4. generacji, gdy maszyna wjeżdża na pole. Operator musi tylko potwierdzić szczegóły jednym kliknięciem i maszyna jest gotowa do pracy*.

Rolnictwo precyzyjne: lepsze prowadzenie gospodarstwa

Rolnictwo precyzyjne: lepsze prowadzenie gospodarstwa

Wzrost wydajności i produktywności, jaki można osiągnąć dzięki funkcjom aktywacji Premium systemu CommandCenter — automatyce skrętu AutoTrac™, pasywnemu naprowadzaniu osprzętu AutoTrac™ oraz John Deere Machine Sync — skutkuje poprawą rentowności i efektów zrównoważonego rozwoju, której nie można osiągnąć w inny sposób.

Obejrzyj film: Mocny wybór

Trzy koncepcje dostosowane do różnych warunków lokalnych i indywidualnych praktyk rolniczych – od wszechstronnego modelu 8R, przez maszynę o ogromnej sile pociągowej w linii prostej 8RT, po ciągnik oszczędzający glebę 8RX – zobacz, jak wygląda rolnictwo przyszłości.

Przekładnia eAutoPowr™

Przekładnia bezstopniowa teraz w wersji elektrycznej: nasza nagradzana przekładnia eAutoPowr™ jest pierwszą elektromechaniczną przekładnią bezstopniową (EVT), która zapewnia bezprecedensową wydajność, komfort i trwałość.

Broszura serii 8

Zobacz całą historię

Przekonaj się, co sprawia, że seria 8 jest taka wspaniała – zobacz broszurę poświęconą produktom serii 8.

PowerGard™

PowerGard™

Pakiet opieki posprzedażowej PowerGard™ zmniejsza koszty konserwacji.

Rozwiązania finansowe

Rozwiązania finansowe

W John Deere Financial oferujemy rozwiązania finansowe, które łączą w sobie ukierunkowanie na klienta z wiedzą o sprzęcie John Deere. Rozumiemy Twoje potrzeby finansowe lepiej niż ktokolwiek inny.

Rolnictwo precyzyjne

Rolnictwo precyzyjne

Nasze rozwiązania rolnictwa precyzyjnego obejmują zdalne aktualizacje oprogramowania i bezcenne funkcje, takie jak Remote Display Access (RDA), zwiększające produktywność i wydłużające czas sprawności operacyjnej dzięki Expert Alerts.

* Ciągnik musi być wyposażony w wyświetlacz CommandCenter™ 4. generacji lub wyświetlacz uniwersalny (z oprogramowaniem SU20-3 lub nowszym) oraz odbiornik StarFire™ 3000/6000/7000. Wymagane są również aktywna subskrypcja usługi JDLink™ Connect oraz konto John Deere Operations Center. Ciągnik musi być wyposażony w moduł MTG 4G. Jeśli moduł nie został dotąd zainstalowany, wymagana jest modernizacja.