OSPRZĘT MONTOWANY Z TYŁU

Grabie do bunkrów, pole, osprzęt montowany z tyłu

Doskonałe wykończenie

Prace wykończeniowe w bunkrach pól golfowych, na murawie piłkarskiej czy przy budowie nowych pól i boisk wymagają elegancji i wyjątkowej zwrotności. Poniższy osprzęt ułatwi uzyskanie doskonałego wykończenia.

Grabie do bunkrów, pole, osprzęt, pole golfowe, ostrza ząbkowane

Ostrza ząbkowane

Tylne grabie zapewniają znakomite pokrycie terenu, a także można je łatwo zdemontować w celu zmiany narzędzi. Działanie pływające sprawia, że dostosowują się do ukształtowania terenu, gwarantując znakomite wykończenie. Podnośnik elektryczny jest wyposażeniem standardowym w modelu 1200A: aby podnieść i opuścić grabie lub inny tylny osprzęt, wystarczy przestawić przełącznik.

Grabie do bunkrów, pole, osprzęt, pole golfowe, równiarka wykańczająca do pól

Równiarka wykańczająca do pól

Model 1200A od dawna zachwyca nadzorców pól golfowych i menedżerów boisk sportowych. Wynika to z zastosowania sprawdzonego układu napędowego podobnego jak w naszych popularnych pojazdach Gator z serii T oraz silnika pracującego z dogodną prędkością obrotową 3100 obr./min. Takie rozwiązanie w połączeniu z litą konstrukcją tłumika i osłony znacznie ogranicza hałas i pozwala uzyskać imponujące wykończenie.

Grabie do bunkrów, pole, osprzęt, pole golfowe, aerator kolcowy

Aerator kolcowy

Jeśli ząbkowane ostrza nie wystarczą, jako grabie można zastosować jeszcze wydajniejszy aerator kolcowy z zębami. Nasza oferta osprzętu i akcesoriów spełni każdą potrzebę.

Więcej opcji, większe możliwości

Grabie do bunkrów i pól z serii 1200 oferują większą elastyczność w szerokiej gamie zadań na polach golfowych, ułatwiając pracę, a przy tym umożliwiając uzyskanie profesjonalnego wykończenia. Są ponadto w pełni zgodne z istniejącym osprzętem John Deere, w tym dwoma poniższymi opcjami.

Grabie do bunkrów, pole, osprzęt, pole golfowe, grabie sprężynowe

Grabie sprężynowe

Aby uzyskać profesjonalne, turniejowe wykończenie, grabie do bunkrów można łatwo wyposażyć w grabie sprężynowe (aktualnie niedostępne w firmie John Deere).

Grabie do bunkrów, pole, osprzęt, pole golfowe, mata do równiarki wykańczającej do pól

Mata do równiarki wykańczającej do pól

Równiarkę wykańczającą do pól można łatwo powiększyć, mocując specjalną matę za pomocą zaledwie dwóch zaczepów. Po zakończeniu pracy matę można zwinąć i umieścić w górnej części równiarki dla łatwego transportu (aktualnie niedostępna w firmie John Deere).

 

Tematy pokrewne