Skład wszystkich oferowanych przez nas środków smarnych został dobrany przez najlepszych inżynierów John Deere i zoptymalizowany do pracy przy dużych obciążeniach. Nasze produkty nie tylko podnoszą wydajność Twojego ciągnika, ale też chronią go przed zużyciem i wydłużają okres użytkowania Twojej inwestycji. Pozwolą też ograniczyć koszty utrzymania maszyny dzięki wydłużonym okresom serwisowania i wymiany.

- Olej hydrauliczny i przekładniowy
- Olej przekładniowy
- Smary
- Płyn chłodzący
- Olej silnikowy
Zaawansowany technologicznie olej silnikowy Plus-50 II został stworzony z myślą o wydłużeniu okresów między wymianami oraz okresu użytkowania silnika, a także podniesieniu wydajności i poziomu ochrony silników wysokoprężnych, również tych o zredukowanej emisji spalin (Stage III B/Stage IV).

Hy-Gard to uniwersalny olej do przekładni w ciągnikach (UTTO). Został opracowany specjalnie do ochrony przekładni, mokrych sprzęgieł, mokrych hamulców i układów hydraulicznych John Deere. Olej Hy-Gard był dokładnie testowany zarówno w trakcie jego opracowywania, jak i w późniejszym okresie, aby przewyższać minimalny standard JDM J20C.
Cool-gard II to idealne chłodziwo chroniące przed korozją i osadami zarówno latem, jak i zimą. Chroni Twój układ chłodzenia nawet przez sześć lat lub 6000 godzin.
Chroń swój sprzęt – chroń swoją inwestycję, stosując oryginalne środki smarne John Deere.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O OLEJACH I ŚRODKACH SMARNYCH