Doposażenie do ciągników
Części i doposażenie do ciągników

Zrób więcej mniejszym wysiłkiem.

Spędzasz w swoim ciągniku bardzo dużo czasu. Naturalnym więc jest, że potrzebujesz wyposażenia zapewniającego maksymalną wygodę i wydajność. Możemy w tym pomóc. Szeroka gama akcesoriów John Deere poprawi Twoje samopoczucie, podniesie bezpieczeństwo i skróci czas pracy.

Doposażenie do ciągników

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

KOMFORT W KABINIE

Uczyń pracę przyjemnością

Jest wiele dni, kiedy więcej czasu spędzasz w ciągniku niż w domu. Twoja kabina powinna być zatem wygodna, dobrze wyposażona i dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. W najlepszym przypadku powinna zapewnić Ci komfort, którym cieszysz się w domu. Na szczęście oferujemy szeroką gamę akcesoriów do kabin.

Osłona termiczna ze stali nierdzewnej
Uatrakcyjnij wygląd swojego ciągnika dzięki wysokiej jakości osłonom termicznym ze stali nierdzewnej mocowanym na rurze wydechowej.
Opcja dostępna dla ciągników serii 5020, 5R, 6020, 6030 Premium, 7030 Premium.
Osłona termiczna ze stali nierdzewnej
  
Wykonana ze stali nierdzewnej rura wydechowa z osłoną termiczną
Nadaj swojemu ciągnikowi John Deere indywidualny charakter dzięki wykonanej ze stali nierdzewnej rurze wydechowej z osłoną termiczną. Elementy ze stali nierdzewnej są wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów jakości John Deere, co zapewnia ich trwałość i długi okres eksploatacji.
Do ciągników serii 6M, 6R.
Rura wydechowa ze stali nierdzewnej z osłoną termiczną

 

Siedziska
Nowe siedzisko ciągnika to jedna z najlepszych inwestycji, których możesz dokonać dla swojego zdrowia i zwiększenia wydajności pracy. Oferujemy różnorodne siedziska: od siedziska Super Air Comfort do zdobywającego liczne nagrody siedziska Active Seat. Porozmawiaj ze swoim miejscowym dealerem, który z przyjemnością i szczegółowo objaśni wszystkie parametry siedzisk i zaprezentuje ich działanie.
Komfortowe siedzisko pneumatyczne „Active Seat”
  
Pokrowiec na fotel
Oferujemy dwa rodzaje pokrowców na siedziska: wykonywane na zamówienie oraz uniwersalne. Pokrowce wykonane na zamówienie będą doskonale pasowały do siedziska, zapewniając długoterminową ochronę. Odwiedź najbliższego dealera, aby znaleźć pokrowiec na Twój fotel!
Pokrowiec na siedzenie
  
Animacja siedziska
Wielofunkcyjne siedziska John Deere można bardzo łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, aby czuć się w swoim ciągniku jak w domu. Obejrzyj animację przedstawiającą siedzisko, aby poznać różne możliwości ustawień.

Obejrzyj animację przedstawiającą siedzisko
 

 

Chłodziarka elektryczna
Dzięki pojemności 5 l nasza chłodziarka elektryczna pomieści wystarczającą ilość napojów i żywności na długi dzień pracy w polu. Gniazdko 12 V umożliwia łatwe podłączanie, a chłodziarka ma oddzielny włącznik/wyłącznik, dzięki czemu działa tylko wtedy, gdy włączony jest silnik. Dlatego nie ma możliwości, żeby przez przypadek rozładować przez noc akumulator. Chłodziarkę można również zainstalować razem z pakietem biura polowego, aby stworzyć całkowicie zintegrowane stanowisko pracy i odpoczynku.
Electric fridge 

 

Biuro polowe
Zmaksymalizuj wydajność swojego biura w polu. Biuro polowe służy do przechowywania ważnych dokumentów, instrukcji obsługi, telefonu komórkowego, a nawet laptopa. Pokrywa może być również stosowana jako powierzchnia do pisania i powierzchnia robocza. Na spodzie znajdują się przewody do podłączenia urządzeń elektronicznych. Na koniec dnia pracy możesz zamienić swoje biuro polowe w poręczną walizkę i zabrać je ze sobą do domu.
Biuro polowe

 

 

Wsporniki mocujące do akcesoriów
Pozwala zamocować monitor, telefon, radio i inne akcesoria w jednym dogodnym miejscu.
Wsporniki mocujące do akcesoriów

 

Uchwyt na tablet i telefon komórkowy
Podłączaj w kabinie swoją komórkę czy tablet, nawigację GPS i inne urządzenia łatwiej niż kiedykolwiek, zyskując bezpieczne użytkowanie i przechowywanie tych urządzeń.

System mocowania
Uchwyt na tablet & telefon komórkowy

 

Gniazda elektryczne i złącza
Przy takiej ilości gadżetów – telefony, odtwarzacze MP3, elementy sterujące narzędziami - duża ilość gniazdek i adapterów to dobry pomysł. Uniwersalne gniazdo zasilające jest niezwykle łatwe w instalacji i umożliwia jednoczesne zasilanie nawet do sześciu 12-woltowych akcesoriów.
Gniazda elektryczne i adaptery

 

Adaptery
Cztery rodzaje adapterów zwiększają zakres zastosowań:
 • 3-przewodowe złącze standardowe do komponentów o stałym okablowaniu
 • Adapter typu złącza zapalniczki
 • 3-pinowy adapter (okrągły)
 • 3-pinowy adapter (płaski)
Adaptery

 

Maty podłogowe
Nadaj nowy wygląd swojej kabinie, stosując oryginalne wymienne dywaniki zabezpieczające podłogę.
 • Idealnie dopasowane, z logo John Deere
 • Autentyczna korzyść: Beżowy kolor pasujący do wykończenia kabiny
 • Łatwe czyszczenie
 • Wykonane z filcu igłowanego odpornego na zużycie
 • Odporne na wysokociśnieniowe mycie zimną wodą
Maty podłogowe

 

LEPSZA WIDOCZNOŚĆ

Upewnij się, że widzisz wszystko

Wyposażenie to poprawia widoczność i ułatwia manewrowanie narzędziami w ograniczonej przestrzeni.

Zewnętrzne lusterka wsteczne
Duże lusterka zapewniają większe bezpieczeństwo na drodze oraz bardziej precyzyjną obsługę narzędzi. Lusterka teleskopowe mogą być ustawiane ręcznie lub elektrycznie. Regulacja elektryczna jest idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy ciągnik obsługuje jeden operator.
Zewnętrzne lusterka wsteczne

 

Lusterko do kontroli zaczepu
Zapewnia doskonałą widoczność tylnego zaczepu i narzędzi. Lusterko montowane jest z prawej strony tylnej szyby.
Lusterko do kontroli zaczepu

 

Osłony i rolety przeciwsłoneczne
Dzięki osłonom i roletom przeciwsłonecznym słońce nie razi w oczy, a we wnętrzu kabiny zmniejsza się ilość gromadzącego się ciepła. Roletę przeciwsłoneczną można zamontować na szybie przedniej lub tylnej, a jej położenie można regulować, co pozwala uzyskać maksymalny komfort pracy dla operatora.
fltRight
  fltRight clearBoth

 

Wycieraczka szyby tylnej
Duże wycieraczki tylnej szyby dają dobrą widoczność, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.
Wycieraczka szyby tylnej

 

Systemy kamer przemysłowych
Dzięki systemom kamer John Deere możesz lepiej obserwować przebieg codziennej pracy i zwiększyć swoją wydajność. Czerp korzyści z następujących zalet:
 • Niezawodny transport i działanie: z systemami kamer wideo masz czas, aby zobaczyć przechodniów i obiekty.
 • Maksymalna wydajność: w pojeździe lub z zewnątrz możesz obserwować przebieg pracy, np. ślimaka wyładowczego, holowanych pojazdów czy też wyrzutnika bel.
 • Mniej stresu za sterami: podczas orki, oprysków, siewu, nawożenia czy zbioru możesz cały czas patrzeć przed siebie i bez trudu wszystko widzieć. Kamera monitorująca przebieg prac za kabiną ułatwi Twoją pracę, pozwoli zachować prawidłową postawę podczas jazdy i zwiększy wydajność.
Systemy kamer przemysłowych

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Chcesz, żeby Twój ciągnik John Deere potrafił jeszcze więcej? A może zmieniłeś sposób uprawy lub kupiłeś używany ciągnik. Możesz udoskonalić swój ciągnik John Deere, tak by zapewniał Ci lepszą wydajność w każdych warunkach.

Balastowanie

Prawidłowe dociążenie pomoże Ci uzyskać maksymalną wydajność ciągnika, ponieważ pozwala ono przenieść na podłoże więcej mocy, zmniejszyć zużycie paliwa oraz zwiększyć przyczepność i komfort jazdy. Odpowiednia wielkość obciążenia zależy od mocy ciągnika, jego prędkości jazdy podczas wykonywania prac polowych oraz rodzaju użytkowanego narzędzia.

Przednie obciążniki Quick Tach
Możliwość łatwego montażu/demontażu na wsporniku przednich obciążników. Zapewniają optymalne rozłożenie obciążenia między tylną a przednią osią, ponieważ ilość obciążników można z łatwością dostosowywać do bieżących potrzeb.
Przednie obciążniki Quick Tach

 

Obciążniki typu pick-up
to najbardziej uniwersalne rozwiązanie do dociążania. Dostępne są w wersji 900 kg, 1150 kg, 1500 kg, 1800 kg. Można je montować bezpośrednio na przednim wsporniku (900 kg i 1150 kg). Korzystając ze środkowego wspornika montowanego na cięgle(na wyposażeniu w wersjach 1500 kg i 1800 kg) obciążniki typu 'pick-up' można również montować na tylnym i przednim podnośniku w celu uzyskania lepszej przyczepności.
Obciążniki typu pick-up

 

Obciążniki tylnych kół
Można je zamontować na zewnętrznej stronie stalowych lub żeliwnych kół. W kołach żeliwnych oraz kołach żeliwnych o podwyższonej wytrzymałości można je również montować na wewnętrznej stronie. Należy zawsze przestrzegać indeksu nośności opon.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach dociążających John Deere
Obciążniki kół tylnych

 

Czujniki radarowe z podwójną wiązką
Dokładnie monitoruj poślizg kół dzięki czujnikowi radarowemu z podwójną wiązką:
 • Oszczędzaj paliwo
 • Zminimalizuj ugniatanie gleby
 • Zwiększ przyczepność
 • Podnieś wydajność
Czujniki radarowe z podwójną wiązką

 

Układ do zarządzania narzędziami na uwrociach (HMS/iTEC):
System ten umożliwia operatorowi zapisywanie i programowanie sekwencji operacji. Praca na polu jeszcze nigdy nie była tak prosta i wydajna.
 • Mniejsze zmęczenie operatora dzięki możliwości obsługi wielu funkcji jednym przyciskiem
 • Precyzyjna praca
 • Łatwa obsługa
Układ do zarządzania narzędziami na uwrociach (HMS/iTEC)

 

Tuleje dystansowe
Jeżeli wykonujesz sadzenie lub opryski, tuleje dystansowe umożliwią Ci zwiększenie zasięgu przy jednym przejeździe bez naruszenia upraw. Rozwiązanie to nie wymaga zmniejszenia dopuszczalnego obciążenia osi. Tuleje dystansowe zapewniają również lepsze wsparcie i stabilność opryskiwaczy. Dostępne są dwa różne rodzaje tulei dystansowych, które można łatwo i szybko zamontować. W zależności od całkowitej szerokości ciągnika konieczne może być użycie dodatkowego oświetlenia i znaku ostrzegawczego.
Tuleje dystansowe

 

Dodatkowy zbiornik oleju hydraulicznego
Dodatkowe zbiorniki hydrauliczne o dużej pojemności zwiększają ilość dostępnego oleju hydraulicznego dla potrzeb wykonywania trudniejszych operacji, takich jak rozładunek dużych przyczep.
Dodatkowy zbiornik oleju hydraulicznego

 

Przedni podnośnik John Deere
W celu zwiększenia wszechstronności podczas prac polowych można zamontować w pełni zintegrowany przedni podnośnik John Deere i przedni WOM (wał odbioru mocy), dostępne dla ciągników serii 6R i 6M. Przedni podnośnik John Deere kat. 3N doskonale nadaje się do montowania obciążników oraz przednich narzędzi. Oferuje on udźwig wynoszący 4 000 kg, co umożliwia stosowanie szerokiej gamy ciężkich narzędzi. Przedni podnośnik John Deere oferuje również:
 • Mechanizm blokujący dla zapewnienia bezpiecznego transportu i warunków pracy
 • Ogranicznik przepływu dla regulacji prędkości opadania w położeniu 'pływającym'
 • Trzy położenia cięgieł (sztywne, pływające, złożone)
 • Cięgła z hakami szybkiego podłączania
 • Zaczep holowniczy
 • 7-stykowe gniazdo do przyczep
 • Trzy położenia cięgła środkowego
 • Pionowy schowek przy cięgle środkowym
 • Można go używać z przednim WOM John Deere oraz z ładowaczami czołowymi John Deere
 • Opcjonalnie dostępne: np. wspornik na łańcuchy kosiarki, zabezpieczenie maski, akumulator, dwa dodatkowe złącza SCV.
Przedni podnośnik i przedni WOM John Deere
Przedni WOM John Deere
W pełni zintegrowany przedni WOM John Deere jest sterowany elektrohydraulicznie za pomocą przełącznika na prawej konsoli lub na konsoli CommandARM. Feature przedniego WOM John Deere:
 • 1000 obr./min, z idealnym dopasowaniem prędkości przedniego i tylnego WOM
 • Sześciowypustowy wałek WOM o możliwości przekazywania 80 kW mocy
 • Kierunek obrotów wałka wyjściowego WOM jest odwrotny do kierunku wskazówek zegara, patrząc na ciągnik od przodu
 • Płynne włączanie zarówno z lekkim, jak i z ciężkim osprzętem
 • Hydraulicznie sterowany hamulec WOM pozwalający uniknąć przeciążenia osprzętu
 • Zintegrowany z systemem sterowania iTEC/systemem zarządzania pracą na uwrociach
 • Dla ułatwienia montażu wału napędowego wał krótki WOM umożliwia obrót o 60 stopni
Przedni podnośnik i przedni WOM John Deere

OCHRONA I PRZECHOWYWANIE

Ciągnik i narzędzia stanowią znaczną inwestycję. Dlatego oferujemy szereg produktów zapewniających bezpieczeństwo Tobie i Twojemu sprzętowi. Mamy wszystko, co potrzebne, by zminimalizować ryzyko i zmaksymalizować wydajność.

Immobilizer
Immobilizer to elektroniczny układ zapobiegający nieautoryzowanemu uruchomieniu lub kradzieży ciągnika. Każdy zestaw zawiera dwa kluczyki z immobilzerem. W przypadku użycia nieautoryzowanego kluczyka ciągnik zostanie wyłączony po uruchomieniu i nie będzie można nim ruszyć.
Immobilizer

 

Zamykane korki
Zamknij zbiornik paliwa i zbiornik oleju przekładniowego, aby zapobiec dewastacji i zanieczyszczeniu paliwa.
Zamykane korki

 

Zestaw zamka drzwi
Każdy zestaw zawiera klamki i pasujące do nich kluczyki. Surowe kluczyki można zamawiać osobno.
Zestawy zamka drzwi

 

Przednie błotniki skrętne
Uzyskaj optymalną sterowność i ochronę dzięki obrotowym przednim błotnikom. Poszerzają one kąt skrętu, pozwalając na pracę w wąskich przestrzeniach i wykonywanie ciasnych skrętów. Ponadto zapewniają taką samą ochronę przed zabrudzeniami, co tradycyjne błotniki.
Skrętne błotniki przednie

 

Nakładki boczne tylnych błotników
Utrzymuj kabinę w czystości i popraw widoczność, dzięki rozszerzeniom bocznym tylnego błotnika dostępnym w różnych rozmiarach.
Nakładki boczne tylnych błotników

 

Alarm cofania
Podczas pracy ciągnika na biegu wstecznym emitowany jest sygnał dźwiękowy, ostrzegający znajdujące się w pobliżu osoby.
Alarm cofania

 

Zestaw odłączający akumulator
Montowany na zewnątrz zestaw odłączający akumulator pozwoli zapobiec niezamierzonemu użyciu akumulatora przez włączone monitory lub radioodbiorniki.
Zestaw odłączający akumulator

 

Osłona dna zbiornika paliwa
Zalecana zwłaszcza przy pracy w niekorzystnych warunkach (np. w zaroślach, lesie, przy rekultywacji). Osłona wykonana z trwałej blachy umieszczana jest pod zbiornikiem paliwa, zapewniając dodatkową ochronę.
Osłona dna zbiornika paliwa

 

Skrzynka narzędziowa
W celu łatwiejszego dostępu do narzędzi podczas pracy w polu dodaj do wyposażenia skrzynkę narzędziową John Deere. Skrzynki są solidne, wytrzymałe i sprawiają, że organizacja narzędzi jest prosta i wygodna.
Skrzynka narzędziowa

 

Przednia skrzynka narzędziowa
Mnóstwo miejsca, dwie wyjmowane półki oraz innowacyjna konstrukcja drzwiczek i pokrywy.
Schowek

ZACZEPY

Wykonaj dobre połączenie

Dobranie właściwego zaczepu do osprzętu jest niezwykle istotne. Na szczęście nasze niezawodne, oryginalne zaczepy wykonane są z wysokiej jakości materiałów spełniających ścisłe wymagania John Deere. Do zastosowań transportowych dostępna jest szeroka gama ręcznych i automatycznych zaczepów o stałej lub regulowanej wysokości.

Zaczepy do przyczep z regulacją wysokości
Automatyczny zaczep do przyczep z 38 mm sworzniem kulowym, dostępny również w wersji bardzo szerokiej, np. do wzmocnionych zaczepów rolniczych lub przyczep samochodów ciężarowych.
Zaczepy do przyczep z regulacją wysokości
  
Zaczepy o regulowanej wysokości ze sworzniem kulowym lub typu „piton fix” doskonale nadają się do przyczep i innych stosowanych narzędzi. Niższa wysokość gwarantuje optymalną przyczepność oraz dynamikę jazdy ciągnika i przyczepy. Zaczepy do przyczep z regulacją wysokości
System zaczepów do przyczep 3 w 1
Umożliwia podłączenie przyczep i przystawek wymagających różnych zaczepów. Zawiera pięciopozycyjną szynę umożliwiającą zastosowanie poniższych trzech funkcji:
System zaczepu 3 w 1
 • Ręczny lub automatyczny zaczep do przyczep z regulacją wysokości
 • Sworzeń kulowy lub typu 'piton fix' (bez regulacji wysokości), w razie potrzeby równocześnie z zaczepem ręcznym lub automatycznym
 • Zaczep po wyjęciu sworznia kulowego lub typu 'piton fix'

Dla nisko położonych zaczepów kulowych dopuszczalne pionowe obciążenie statyczne osprzętu wynosi 4 tony, a dla wkładów typu „piton fix” — 3 tony.

Wkład kulowy Wkład typu „piton fix”
Wkład kulowy Wkład typu „piton fix”
Wspomagane układy kierownicze do zaczepów kulowych
Do wkładów i zaczepów kulowych z regulacją wysokości, do jednej lub obu stron; umożliwiają zastosowanie przyczep ze wspomaganym układem kierowniczym z lewej lub z prawej strony.
Wspomagany układ kierowniczy dla zaczepów kulowych

Zalety wspomaganego układu kierowniczego:

 • Możliwość wykonywania ciasnych skrętów z przyczepami wieloosiowymi
 • Lepsza ochrona gleby
 • Mniejsze zużycie opon
 • Większa wygoda operatora – podczas cofania lub jazdy z wysoką prędkością nie ma potrzeby blokowania osi, gdyż koła przyczepy są zawsze odpowiednio ułożone względem promienia skrętu.

Wybierasz John Deere, ponieważ oczekujesz tego, co najlepsze. Dlatego kiedy zachodzi konieczność serwisowania maszyny, najrozsądniej jest stosować tylko oryginalne części i środki smarne, wyprodukowane i zatwierdzone przez John Deere.

Konserwacja ciągnika

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

FILTRY

Filtry to serce wydajnej pracy. Zdecydowanie zalecamy stosowanie wyłącznie oryginalnych filtrów John Deere, ponieważ zostały one zaprojektowane specjalnie dla Twojego ciągnika. Filtry oleju, paliwa i powietrza zapobiegają przedostawaniu się niebezpiecznych cząsteczek do silnika, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa. Zanieczyszczone filtry mogą zwiększać zużycie paliwa nawet o 5%. Warto zatem wymieniać filtry przed upłynięciem ich zalecanego okresu użytkowania.

Dowiedz się więcej o filtrach

ZNAJDŹ WŁAŚCIWY FILTR DO TWOJEGO CIĄGNIKA - PODSUMOWANIE FILTRÓW

OLEJE, CHŁODZIWA I SMARY

Skład wszystkich oferowanych przez nas środków smarnych został dobrany przez najlepszych inżynierów John Deere i zoptymalizowany do pracy przy dużych obciążeniach. Nasze produkty nie tylko podnoszą wydajność Twojego ciągnika, ale też chronią go przed zużyciem i wydłużają okres użytkowania Twojej inwestycji. Pozwolą też ograniczyć koszty utrzymania maszyny dzięki wydłużonym okresom serwisowania i wymiany.

 1. Olej hydrauliczny i przekładniowy
 2. Olej przekładniowy
 3. Smary
 4. Płyn chłodzący
 5. Olej silnikowy

Zaawansowany technologicznie olej silnikowy Plus-50 II został stworzony z myślą o wydłużeniu okresów między wymianami oraz okresu użytkowania silnika, a także podniesieniu wydajności i poziomu ochrony  silników wysokoprężnych, również tych o zredukowanej emisji spalin (Stage III B/Stage IV).

Hy-Gard to uniwersalny olej do przekładni w ciągnikach (UTTO). Został opracowany specjalnie do ochrony przekładni, mokrych sprzęgieł, mokrych hamulców i układów hydraulicznych John Deere. Olej Hy-Gard był dokładnie testowany zarówno w trakcie jego opracowywania, jak i w późniejszym okresie, aby przewyższać minimalny standard JDM J20C.

Cool-gard II to idealne chłodziwo chroniące przed korozją i osadami zarówno latem, jak i zimą. Chroni Twój układ chłodzenia nawet przez sześć lat lub 6000 godzin.

Chroń swój sprzęt – chroń swoją inwestycję, stosując oryginalne środki smarne John Deere.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O OLEJACH I ŚRODKACH SMARNYCH

AKUMULATORY

John Deere. Oryginalne, więc pewne.

Wiemy, że akumulatory muszą spisywać się doskonale nawet w najtrudniejszych warunkach. Dlatego akumulatory John Deere spełniają niezwykle wysokie standardy i są poddawane surowym testom, aby spełniały specyfikacje odpowiednie dla wymogów maszyn.

Akumulatory StrongBox – Doskonała technologia połączona z wymogami specjalnych zastosowań.

Jeśli potrzebujesz jakości, wydajności i niezawodności, szczególnie przy trudnych warunkach w terenie, akumulatory StrongBox stanowią doskonały wybór. Gwarantują wysoką wydajność i są zbudowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszych technologii przeznaczonych specjalnie do trudnych zastosowań.

Zalety naszych akumulatorów

 • Spełnianie wysokich wymagań i standardów jakościowych John Deere
 • Doskonały rozruch, nawet w ekstremalnych warunkach
 • Maksymalna odporność na drgania
 • Wysoka zdolność ładowania i rozładowywania, nawet przy wyłączonym silniku
 • Wydajniejsze dostarczanie energii

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O AKUMULATORACH

FARBY I ŚRODKI CHEMICZNE

Wygląd to nie wszystko – ale jeśli będziesz lepiej dbać o sprzęt John Deere, dłużej zachowa on swoją wartość. Oferujemy pełną gamę produktów, dzięki którym Twój sprzęt John Deere będzie wyglądał i pracował jak nowy: od ściereczek i środków czyszczących w sprayu po silne rozpuszczalniki i farby.

Nawet nasza farba ciężko pracuje

Planujesz wyczyścić lub pomalować swoją maszynę John Deere? Nikt inny nie ma takiego zielonego i żółtego koloru – ponieważ tylko farby John Deere mają skład identyczny z tym, który stosujemy w fabrykach. Postaw na oryginalne farby John Deere i ciesz się doskonale dobranym kolorem. Wszystko inne jest tylko zielone lub żółte.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FARBACH I CHEMIKALIACH