Części do opryskiwacza

Dysze
Części do opryskiwacza

Obecnie, koszty środków ochrony roślin stanowią ponad sześćdziesiąt procent całości budżetu przeznaczanego na opryski. Dlatego, aby każda kropla była wykorzystana właściwie, należy zwrócić szczególną uwagę na terminowy oprysk przy użyciu odpowiednich środków ochrony roślin. Innym istotnym czynnikiem jest zastosowanie opryskiwacza, który wykonuje swoją pracę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Dlatego wszystkie opryskiwacze firmy John Deere były zawsze budowane z myślą o najwyższej niezawodności, jakości i wydajności. Jednakże nawet najbardziej niezawodne i wydajne opryskiwacze wymagają regularnych konserwacji i przeglądów.

Dlatego należy zawsze stosować oryginalne części John Deere. Od dysz i zestawów naprawczych po narzędzia do czyszczenia i mierniki do kalibracji - stworzone i przetestowane wyłącznie do opryskiwaczy John Deere.

Konserwacja mokrych układów opryskiwacza

Konserwacja mokrych układów opryskiwacza

Duży wybór dysz o różnych wielkościach i z różnymi głowicami, dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika, umożliwia dobór optymalnych dysz do wykonywanej pracy.