Pasy z bieżnikiem romboidalnym do pras do belowania

Części zamienne i serwis: Pasy z bieżnikiem romboidalnym do pras do belowania

Odczuj różnicę

  1. Pierwsza warstwa materiału poliestru i nylonu gwarantuje dodatkową wytrzymałość osnowy pasa
  2. Cztery warstwy gumy uszczelniają oddzielne warstwy tkaniny poliestrowo-nylonowej
  3. Warstwa nylonu przebiegająca wzdłuż w środku zapobiega rozciąganiu pod wpływem dużych obciążeń
  4. Wszystkie warstwy wulkanizowane są z wykorzystaniem specjalnego procesu
  5. Gładka wewnętrzna warstwa materiału płynnie przechodzi przez rolki bez wydzielania nadmiernej ilości ciepła

Autentyczna korzyść:

  • Pasy zbudowane z trzech warstw materiału (nylonu i poliestru) są wystarczająco sztywne, aby się nie zwijać i jednocześnie wystarczająco elastyczne, aby pobierać materiał roślinny z podbieracza i formować zwarte bele o jednolitej gęstości.
  • Zewnętrza, ochronna warstwa gumy pokrywająca materiał pasa zapewnia prawidłowy naciąg pasa pomiędzy rolkami napędowymi prasy, dzięki czemu można lepiej kontrolować obciążenia powodujące wstrząsy.
  • Zdolność samodzielnego oczyszczania – 3-warstwowa konstrukcja bieżnika umożliwia usuwanie zanieczyszczeń z pasa przemieszczającego się po rolkach prasy, zapewnia prawidłowe trzymanie materiału roślinnego, zapobiega ślizganiu się beli i ogranicza ścieranie.
  • Wbudowany wskaźnik zużycia pasa informuje zawczasu, że należy go wymienić. Powierzchnia pasa zbudowana jest z trzech oddzielnych warstw. Kiedy zużyje się ostatnia warstwa, oznacza to, że nadszedł czas na wymianę pasa.
Rolka pasa

Kupuj pasy do pras zwijających sprzedawane na metry, aby oszczędzić jak najwięcej

Stosowanie pasów sprzedawanych na metry to najtańszy sposób wyposażenia prasy zwijającej John Deere w pasy. Możesz kupić nawet najkrótszy, potrzebny pas, który jest wyceniony za metr bieżący. Jedyna, dodatkowa rzecz, która będzie jeszcze potrzebna to płytkowe złącze – i narzędzie do wykonania połączenia.