OLEJE I SMARY

Oleje i smary

Odpowiedni olej: do wszystkiego i zawsze

Być może już korzystasz z najnowszego sprzętu. A może od lat polegasz na tych samych, niezawodnych maszynach. Albo i to, i to. Dzięki naszym środkom smarnym jesteś zawsze w formie. To dzięki nim będzie można przez lata cieszyć się niezawodną wydajnością swoich maszyn. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą środków smarnych, aby znaleźć odpowiedni olej pod kątem danej maszyny i konkretnego zastosowania.

 

 

Oleje i smary

Możesz tu znaleźć wszystko.

Czy już wiesz, czego szukasz? Przejrzyj całą ofertę i znajdź wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby dokonać dobrego wyboru.

Oleje i smary

NIE RYZYKUJ — poczujesz różnicę

Czy wiesz, że koszty środków smarnych mogą stanowić do 25%* kosztów utrzymania maszyny?’ Wybór właściwego oleju silnikowego naprawdę się opłaca. Oleje silnikowe John Deere gwarantują pewne osiągi i doskonałą długotrwałą ochronę z odstępami pomiędzy wymianami do 750 godzin**. Zawsze stawiaj na oryginał.

*Obliczenia wykonano dla ciągnika John Deere 8400R FT4 przy 1000 godzinach pracy w roku, zakładając 5 lat pracy i uwzględniając koszty robocizny.

** W wybranych maszynach z silnikami John Deere Final Tier 4, przy jednoczesnym stosowaniu oleju Plus-50 II i filtrów John Deere.