Logistyka części

Logistyka części

 

Pomożemy Ci w każdej sytuacji

Dotyczy to także źródła części, które masz na miejscu: Twego lokalnego dealera i jego pełnej gotowości do pomocy. Resztą zajmie się działający nieprzerwanie dział logistyki i nasz ogromny europejski magazyn części, w którym ponad 300 000 różnych części jest gotowych do wysyłki z dostawą w następnym dniu.

 

 

Magazyn dealera

Magazyn dealera

Czy wiesz, że Twój dealer może bezzwłocznie zrealizować 8 na 10 zamówień? I że może korzystać z zapasów naszych 1900 stacji dealerskich z całej Europy? Jednakże 80% części, których możesz potrzebować, jest do Twojej dyspozycji na miejscu, nawet późnym wieczorem w sezonie żniwnym.

Europejskie Centrum Dystrybucji Części (EPDC)

Europejskie Centrum Dystrybucji Części (EPDC)

Osoby odwiedzające twierdzą, że nigdy nie widziały czegoś takiego. To pewnie prawda, bo czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się być w magazynie o powierzchni 12 boisk piłkarskich? Właśnie tam składujemy ponad 300 000 różnych części – od najdrobniejszej śrubki po przenośnik śrubowy kombajnu o długości 10,7 m. A co najlepsze: wszystko dzieje się szybko. Nasze zaawansowane systemy logistyczne i pakujące umożliwiają wysyłkę części z dostawą w następnym dniu zaledwie po 2 godzinach od otrzymania zamówienia.

Centrum wsparcia w zakresie zaopatrzenia w części

Centrum wsparcia w zakresie zaopatrzenia w części

Do obsługi tak zaawansowanej, międzynarodowej sieci logistycznej jak nasza, potrzebne jest najnowocześniejsze centrum wsparcia w zakresie zaopatrzenia w części. Jego wykwalifikowany personel dba o to, aby niemal każda część wysłana z naszych magazynów i składów w Europie i Stanach Zjednoczonych dotarła na miejsce dokładnie na czas. W niektórych przypadkach wymaga to przekazywania zamówień do realizacji bezpośrednio do fabryk.

Wsparcie w terenie

Wsparcie w terenie

Właściwa część to nie wszystko. Aby szybko przywrócić sprawność sprzętu, przeszkoleni i certyfikowani serwisanci naszych dealerów są zawsze w gotowości do pomocy. Korzystając z najnowszej aparatury i narzędzi diagnostycznych firmy John Deere, naprawią każdą usterkę ciągnika, kombajnu, silosokombajnu czy opryskiwacza.

To może Cię także zainteresować...