Kontrola przez eksperta dla kombajnów

KONTROLA PRZEZ EKSPERTA
DLA KOMBAJNÓW

Gdy dyspozycyjność jest najważniejsza

Gdy dyspozycyjność jest najważniejsza

Wszystko, co robisz przez cały rok, zmierza do jednego celu: czasu zbiorów. To czas, w którym Twój kombajn musi działać — niezależnie od przeszkód. Kontrola przez eksperta pomoże Ci to zrealizować. Zaplanuj kontrolę przez eksperta tuż po zakończeniu prac polowych, gdy nasi eksperci są najczęściej dostępni.

kontrola przez ekspertaZalety

Dużo zależy od tego, czy wiesz, czego szukać – eksperci John Deere posiadają odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz wszystkie potrzebne do tego narzędzia.

José María Gracia Gracia, Ciudad Real, Hiszpania, rolnik

“Zawsze oddaję swój kombajn do serwisu do lokalnego dealera John Deere – jego pracownicy znają moją maszynę lepiej niż ktokolwiek inny. Liczę na nich, bo wiem, że dzięki ich pracy nie stanę z pracą w polu, zaś kombajn będzie w pełni gotowy na kolejne żniwa.”

José María Gracia Gracia
Ciudad Real, Hiszpania, rolnik

Inż. Pavol Hudák, Poľno SME, s.r.o. Komarno, Czechy

“Dysponujemy czterema kombajnami John Deere. Zaleta kontroli przez eksperta polega przede wszystkim na tym, że technicy zajmują się nimi nie reaktywnie, a aktywnie – dzięki programowi przygotowań do sezonu pracy wiemy, że nasze kombajny pomogą nam zebrać plony sprawnie i bez problemów.”

Inż. Pavol Hudák, Poľno SME, s.r.o.
Komarno, Czechy

Stefan Heinold, Weickenreuth, Niemcy, rolnik i podwykonawca

“Prowadzę swój kombajn osobiście, więc znam go jak własną kieszeń. Jednakże nie wszystko zrobię bez specjalisty od maszyn żniwnych z John Deere. Gdy przeprowadzi kontrolę ekspercką, razem ustalamy, które części eksploatacyjne trzeba wymienić, które naprawy naprawdę trzeba wykonać, a także doradzi mi jak poprawnie wyregulować mam swoją maszynę.”

Stefan Heinold, Weickenreuth,
Niemcy, rolnik i podwykonawca

pakiet usług w stałej cenieWszystko, czego potrzebujesz, w jednej cenie!

Po zapoznaniu się z wynikami "Kontroli przez Eksperta" sam decydujesz, jakie prace mają zostać wykonane, aby utrzymać Twoją maszynę w doskonałym stanie. Najlepszym rozwiązaniem są nasze pakiety usług w stałej cenie zawierające wszystkie potrzebne części i usługi serwisowe.

Pakiet premium dla zespołu żniwnego kombajnu

Pakiet premium
dla zespołu żniwnego kombajnu

Pełna kuracja dla twojej maszyny: Wyregulujemy między innymi tylne zgarniaki przenośnika ślimakowego, wymienimy cały zespół tnący, sprawdzimy poślizg sprzęgła, paska i łańcucha, zaktualizujemy wielozłącze, aby zapewnić szybszy i bardziej wydajny ruch nagarniacza – zapytaj dealera o pełną ofertę cenową.