Kontrola przez eksperta sprzętu do pielęgnacji terenów zielonych

KONTROLA PRZEZ EKSPERTA
SPRZĘTU DO PIELĘGNACJI TERENÓW ZIELONYCH

Twój ekspert od sprzętu do pielęgnacji trawników i terenów zieleni

Przygotuj całą swoją flotę

Twoje maszyny przeszły wiele — zadbaj o ich należyty serwis, aby były dostępne i gotowe do pracy, gdy będą potrzebne w następnym sezonie. Rozwiązaniem dla całej floty jest przegląd Expert Check.

kontrola przez ekspertaZalety

Dużo zależy od tego, czy wiesz, czego szukać – eksperci John Deere posiadają odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz wszystkie potrzebne do tego narzędzia.

Twój ekspert od ciągników

Twój ekspert: wie wszystko, sprawdza wszystko

Certyfikowani technicy zajmują się kompleksową diagnostyką techniczną za pomocą specjalnych list kontrolnych opracowanych ściśle dla maszyn John Deere i uwzględniających kluczowe podzespoły, w tym kosiarkę i układ zbioru pokosu.

pakiet usług w stałej cenieWszystko, czego potrzebujesz, w jednej cenie!

Po zapoznaniu się z wynikami "Kontroli przez Eksperta" sam decydujesz, jakie prace mają zostać wykonane, aby utrzymać Twoją maszynę w doskonałym stanie. Najlepszym rozwiązaniem są nasze pakiety usług w stałej cenie zawierające wszystkie potrzebne części i usługi serwisowe.

Pakiet dla klimatyzacji

Obsługa techniczna układu klimatyzacji

Niech twoja klimatyzacja będzie gotowa na letnie upały: Wymienimy filtr powietrza w kabinie oraz czynnik chłodniczy, dokładnie oczyścimy parownik, aby wyeliminować bakterie i nieprzyjemne zapachy oraz sprawdzimy szczelność układu i upewnimy się, że pasek napędowy jest w dobrym stanie — i to wszystko zgodnie z najnowszymi normami dla fabrycznie nowej klimatyzacji. Zapytaj dealera o pełną ofertę cenową!