Kontrola przez eksperta - opryskiwacze

Kontrola przez eksperta opryskiwaczy

Kontrola przez eksperta: Zima nie ma szans

Nasza kompleksowa posezonowa naprawa opryskiwacza skupia się na odpowiednim zimowaniu, aby zapewniawać maksymalny czas sprawności operacyjnej w sezonie. To szczegółówe badanie techniczne ma szereg zalet: zapobiega nierównej aplikacji, obniża rachunki za środki chemiczne i pomaga maszynie zdać oficjalne testy opryskiaczy bez przeszkód. Zamów zestaw na zimę i przygotuj opryskiwacz pod kątem świetnej wydajności w następnym sezonie.

kontrola przez eksperta

Pokonaj mróz

Odpowiednie zimowanie chroni opryskiwacz przed mrozem i jego negatywnymi skutkami. – Opryskiwacz zostanie oczyszczony, opróżniony i napełniony odmrażaczem.

Umów spotkanie z ekspertem od czasu sprawności operacyjnej

Ciesz się kompleksową posezonową kontrolą opryskiwacza, aby zachować jego maksymalny czas sprawności operacyjnej w sezonie. Zaplanuj kontrolę eksperta już teraz.

Kontrola przez eksperta opryskiwaczy
pakiety kompleksowe

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednej cenie 

Ceny wszystkich pakietów kompleksowych pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze. Po poznaniu wyników przeglądu przez eksperta podejmujesz decyzję, jakie prace mamy wykonać –  za jedną stałą cenę, która obejmuje wszystkie części i robociznę.

Remont pompy roztworu środka chemicznego opryskiwacza

Skontroluj stan swojego opryskiwacza! Usługa obejmuje remont pompy roztworu środka chemicznego, kontrolę i częściową wymianę dysz opryskowych oraz testy końcowe w celu upewnienia się, że opryskiwacz spełnia krajowe przepisy, takie jak NSTS, SKL i JKI.

Znajdź dealera

Zainteresowany?

Skontaktuj się z dealerem jeszcze dziś

Znajdź dealera

COFNIJ >

Jeżeli interesuje Cię łączna cena wykonania wszystkich powyższych prac montażowych, skontaktuj się z dealerem!
Wszystkie prace są wykonywane przy użyciu narzędzi specjalnych John Deere oraz najnowszych instrukcji fabrycznych dotyczących montażu części.