1010GForwarder

  • Udźwig 11 ton
  • Silnik FT4 John Deere 4045
  • Kilka opcji akcesoriów
  • Opcje IBC i długiego wózka tylnego

 

Drewno w porządku

Sortery

Sortery ułatwiają sortowanie drewna na powierzchni ładunkowej forwardera. Sortery są proste w obsłudze. Sortery przechylne można szybko przechylić chwytakiem. W położeniu pionowym sortery mają około 20 cm wysokości, a w przechylonym około 10 cm.

Dzięki mapom TimberMatic różny asortyment można wyróżnić różnymi kolorami, zaznaczając go jako ulubione. Wraz z sorterami pomaga to rozdzielić asortyment i przygotować już posortowany ładunek, co znacznie przyspiesza rozładunek. 

 

 

KABINA OBROTOWA I SAMOPOZIOMUJĄCA LUB STAŁA

Komfort w kabinie jest czynnikiem wpływającym na wydajność pracy. Kabina maszyny leśnej John Deere to komfortowe i ergonomiczne środowisko pracy. Kabina jest dostępna w wersji stałej lub obrotowej i samopoziomującej. Poziomowana i obrotowa kabina pomaga operatorowi w utrzymaniu prawidłowej postawy roboczej, aby zapobiec obciążaniu ramion i pleców. Operator może siedzieć wyprostowany nawet w nierównym terenie, a kabina może obracać się we wszystkich kierunkach, aby skierować się w stronę miejsca pracy.  Kabina ma więcej miejsca na nogi z przodu, a fotel ma dwa różne ustawienia wysokości. Sprawdzony i wydajny system pochłaniania drgań jeszcze bardziej zwiększa komfort pracy. 

Wydajny forwarder John Deere 1010G o udźwigu 11 ton stanowi znakomity wybór na wszelkie warunki terenowe. Dostępny z unikatowym systemem inteligentnego sterowania wysięgnikiem.

 

Forwarder John Deere 1010G podczas pracy w lesie.

John Deere 1010G