910GForwarder

  • Najmniejszy forwarder z serii G
  • Silnik FT4 John Deere 4045
  • Nowy system hydrauliczny
  • Kilka opcji akcesoriów

KABINA OBROTOWA I SAMOPOZIOMUJĄCA LUB STAŁA

Komfort w kabinie jest czynnikiem wpływającym na wydajność pracy. Kabina maszyny leśnej John Deere to komfortowe i ergonomiczne środowisko pracy. Kabina jest dostępna w wersji stałej lub obrotowej i samopoziomującej. Poziomowana i obrotowa kabina pomaga operatorowi w utrzymaniu prawidłowej postawy roboczej, aby zapobiec obciążaniu ramion i pleców. Operator może siedzieć wyprostowany nawet w nierównym terenie, a kabina może obracać się we wszystkich kierunkach, aby skierować się w stronę miejsca pracy.  Kabina ma więcej miejsca na nogi z przodu, a fotel ma dwa różne ustawienia wysokości. Sprawdzony i wydajny system pochłaniania drgań jeszcze bardziej zwiększa komfort pracy. Funkcje poziomowania i obracania w harwesterach są opcjonalne. Jeśli nie zostaną wybrane, kabina będzie stała.

Stałe kabiny

Stałe kabiny dla forwarderów to zupełnie inna konstrukcja. Jedną z zalet stałych kabin forwarderów jest nisko położony środek ciężkości, który zapewnia stabilność podczas siedzenia. Duże okna zapewniają dobrą widoczność w każdym kierunku, a także w otoczeniu maszyny i jej opon. Kabina jest wyposażona w gumowe mocowania, które tłumią wibracje. Poziom hałasu w stałej kabinie dla forwarderów jest niski i odpowiada poziomowi hałasu w kabinie samopoziomującej i obrotowej.


Materiały wnętrza

Aby zapewnić możliwość przygotowania posiłków, kabiny wyposażono w mini piekarnik i lodówkę. Materiały użyte do wykończenia wnętrza kabiny dobrano z myślą o łatwości ich czyszczenia. Materiał skóropodobny na wewnętrznych słupkach jest łatwy w czyszczeniu. Neoprenowe pióra wycieraczek są trwalsze niż te wykonane z gumy. Ergonomiczny fotel, klimatyzacja i ogrzewanie, osłony przeciwsłoneczne oraz wycieraczki okien bocznych zwiększają komfort w kabinie.  W trakcie pracy po zmroku potrzeba dużo światła, dlatego też stale poprawiamy rozmieszczenie świateł, aby poprawić widoczność jesienią i zimą.

 

Sterowanie wysięgnikiem jest dobrym przykładem jakości spod znaku John Deere: dokładne i szybkie.

Eero Kotamäki
Operator Eero Kotamäki
Jykylä & Pojat Oy, Finland

Mały i zwrotny  Forwarder John Deere 910G to nowa opcja do trzebieży, zwłaszcza w trudnym terenie. Unikalny system John Deere IBC jest dostępny do wysięgników CF5 forwarderów.

Mały i zwrotny  Forwarder John Deere 910G to nowa opcja do trzebieży, zwłaszcza w trudnym terenie. Unikalny system John Deere IBC jest dostępny do wysięgników CF5 forwarderów.

John Deere 910G