XUV865MPojazdy użytkowe Gator

  • Silnik diesla
  • Napęd na 4 koła
  • W pełni niezależny układ zawieszenia
  • Wspomaganie kierownicy
  • Homologacja drogowa
  • Kabina z miejscem dla maksymalnie 3 osób
Drukuj

NAJWYŻSZY KOMFORT I WYDAJNOŚĆ

Jazda po bezdrożach jest nieprzewidywalna - bądź gotowy na wszystko. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy XUV865M z napędem na 4 koła i najwyższym prześwitem wśród naszych crossoverów, pozwalając Ci skupić się na tym, co jeszcze przed Tobą. Szczelna i obszerna kabina oferuje Ci możliwość zachowania czystości niezależnie od warunków, w których pracujesz. Teraz żaden teren nie jest już przeszkodą.

BEZ KOMPROMISÓW

Te najwyższej klasy pojazdy Gator spełniają wszystkie wymagania pod względem mocy, ładowności i komfortu jazdy, jak w samochodzie. Jeśli potrzebujesz tego, co najlepsze, nie szukaj dalej.

JEDŹ WYŻEJ

Prawdziwy napęd na cztery koła i jeszcze większy prześwit sprawia, że oba modele mogą dojechać tam, gdzie jest to niemożliwe dla innych modeli, gdy warunki są trudne.

PRACA W DOBRYM STYLU

Niezależnie od tego, czy wybrano całkowicie otwarte stanowisko operatora czy kabinę zamontowaną fabrycznie, wnętrze zostało zaprojektowane pod kątem komfortu i ergonomii.

OTWARTY CZY ZAMKNIĘTY?

Wybierz otwartą kabinę z siatkami lub w pełni zamkniętą kabinę z drzwiami z tworzywa, aby uzyskać maksymalne bezpieczeństwo i najniższy poziom hałasu.

MOŻESZ RUSZAĆ

Masz ciężkie lub duże ładunki? Nie ma problemu — te modele zapewniają dużą zdolność ciągu i ładowność oraz doskonałą przyczepność i hamulce.

MONTAŻ WYCIĄGARKI

Wszystkie kable są wstępnie zainstalowane w kabinie, co sprawia, że podłączenie wciągarki jest bardzo łatwe.

Firma John Deere dąży do tego, by umożliwić Ci wydajniejszą pracę. Chcemy zapewnić Ci jak największą uniwersalność w kompleksowym zarządzaniu gospodarstwem. Więcej wygody w długie popołudnia. Więcej charakteru. Większa moc. Większa szybkość. Mamy wszystko, czego potrzebujesz. Zwróć uwagę na to, co jest dla Ciebie najważniejsze.