xarvio field

Oferta specjalna od John Deere i xarvio®

Więcej technologii, więcej możliwości. Spraw, aby każda kropla była zwycięska: rok subskrypcji aplikacji xarvio® FIELD MANAGER Zmienne dawkowanie za darmo!

Spraying with Stijn

Technologia precyzyjnego oprysku – rady i wskazówki

Cześć, mam na imię Stijn. Pracuję w fabryce w Holandii i klienci często pytają mnie, w jaki sposób maksymalnie wykorzystać możliwości zaawansowanej technologii użytej w naszych opryskiwaczach. Stworzyłem tę stronę, aby podzielić się swoją wiedzą w zakresie technologii opryskiwania. 

Connectivity Upgrade

Nasza wiedza. Twoja maszyna zawsze gotowa do pracy.

Zwiększ czas sprawności operacyjnej swojej maszyny, przywróć jej maksymalną wydajność i obniż koszty. Zarezerwuj przegląd Expert Check.

Zaoszczędź teraz na oryginalnych światłach LED John Deere!

Zaoszczędź teraz na oryginalnych światłach LED John Deere!

Nie przegap naszej ograniczonej czasowo oferty na mocne światła LED, które pomogą Ci lepiej widzieć i lepiej pracować. Skontaktuj się dziś z lokalnym dealerem i kup doskonałe diody LED do sprzętu John Deere z rabatem!

POZNAJ JOHN DEERE OPERATIONS CENTER

POZNAJ JOHN DEERE OPERATIONS CENTER

Dzięki John Deere Operations Center w serwisie MyJohnDeere.com zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim gospodarstwie. To prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której masz pełny obieg informacji o maszynach, miejscach pracy i operatorach.

 

Biuletyn
Informacyjny