Rolnictwo dostosowane do miejsca

rolnictwo-dostosowane-do-terenu

Użycie odpowiedniej dawki we właściwym miejscu

Rolnictwo dostosowane do miejsca może zmienić ekonomikę gospodarstwa dzięki zastosowaniu takich nakładów jak nasiona, środki ochrony roślin i nawozy dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Dostarczane przez połączenie technologii rolnictwa precyzyjnego John Deere i narzędzi do zarządzania analitycznego zapewnia nowy poziom zrozumienia i dokładności w gospodarstwie.

Sterowanie sekcjami

Sterowanie sekcjami

Na podstawie danych mapowania pola sekcje sprzętu są włączane i wyłączane w celu wykorzystania dokładnych danych.

Sterowanie zmiennym dawkowaniem

Sterowanie zmiennym dawkowaniem

Precyzyjnie kontroluje ilość nasion, nawozów lub środków ochrony roślin w celu optymalizacji plonów.

Sterownik dawki GreenStar

Sterownik dawki GreenStar

Zestaw modernizacyjny do maszyn bez ISOBUS, który umożliwia precyzyjne sterowanie ilością danych wejściowych w celu optymalizacji plonów.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Laboratorium pokładowe do pomiaru w czasie rzeczywistym składników kiszonki, gnojowicy i pszenicy.

Pełna integracja

Pełna integracja

Wszystkie nasze podzespoły są wymienne i nawet, jeśli maszyna nie jest zielono-żółta, nadal można korzystać z technologii rolnictwa precyzyjnego John Deere.

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Wszystkie podzespoły i oprogramowanie są tworzone przez nas. Zaprojektowane we współpracy z rolnikami i dla rolników – są łatwe w użyciu i zbudowane z myślą o długiej żywotności.

Wymierna rentowność

Wymierna rentowność

Twoje dane są bezpiecznie przechowywane w John Deere Operations CenterTM w celu przeprowadzania szczegółowej analizy wydajności maszyn, plonów i innych parametrów, które pomogą w zwiększeniu rentowności.

Inteligentne rolnictwo: podstawowe informacje

Inteligentne rolnictwo: podstawowe informacje

Aby rozpocząć swoją podróż do rolnictwa precyzyjnego, wystarczy odbiornik, wyświetlacz, łączność JDLink™ i konto w John Deere Operations Center™. Co więcej, dostęp do John Deere Operations Center™ jest bezpłatny!

Rozwiązania z zakresu naprowadzania

Rozwiązania z zakresu naprowadzania

Brak pominięć, brak nakładek – podążaj tymi samymi śladami za każdym razem – całkowicie bez użycia rąk. Oferując bardzo wysoką dokładność, rozszerzyliśmy naszą ofertę naprowadzania o rozwiązania do wszystkich marek sprzętu.

Systemy automatyzacji

Systemy automatyzacji

Nasze sterowniki i programowalne urządzenia pozwalają wyeliminować stres związany z powtarzalnymi zadaniami. Pomogą zoptymalizować wydajność maszyny i wyeliminować kosztowne błędy.