RTKTechnologia rolnictwa precyzyjnego

  • Doskonała powtarzalność
  • Wysoki poziom dokładności
  • Szybkie uzyskiwanie sygnału

RTK: Najwyższa dokładność i powtarzalność

W przypadku rolnictwa precyzyjnego pomiar RTK zapewnia największą dokładność, powtarzalność i najkrótszy czas uzyskiwania danych oraz eliminuje przesunięcia występujące w systemie GPS.

Długoterminowa powtarzalność i pobieranie sygnału w mniej niż minutę
Korzystając z RTK, rejestrujesz granice pola tylko raz. Jeśli powtarzalność jest dla Ciebie kluczowa, na przykład aby korzystać ze sterowania sekcjami, z pewnością nie masz ochoty co roku wracać na pole i rejestrować granic. Każdego dnia oszczędzasz czas, ponieważ pomiar RTK pozostaje nieprzerwany od momentu pobrania. W niecałą minutę!

Modem Mobile RTK 4G LTE

Modem Mobile RTK 4G LTE

Najbardziej zaawansowany, zintegrowany i najskuteczniejszy sposób korzystania z sygnału RTK. Sygnał jest kompatybilny z naszym modemem Mobile RTK 4G LTE i może być odbierany przez nasze wbudowane systemy JDLink. Nie ma potrzeby korzystania z osobnego modemu, dodatkowych planów danych (karta SIM) lub licencji Mobile RTK Access.

Radio RTK

Radio RTK

Radiowy sygnał RTK wysyłany jest przez lokalną stację bazową (lub kilka z nich) w pobliżu twojego pola. Ustawienie satelit GPS i GLONASS jest stale monitowane, tak, aby zapewnić wysoką poziomą dokładność pokrycia +/- 2,5 cm. Jest to wspaniałe rozwiązanie zwłaszcza w rozległym, otwartym terenie, z niezakłóconym zasięgiem do stacji bazowej.

* RTK z sieci komórkowej to dodatkowa opcja RTK dostępna w niektórych krajach