Kombajny

Jakość ziarna gwarantowana

Jakość ziarna gwarantowana: poniżej 1% uszkodzonych ziaren

Jakość ziarna z plonów zbieranych kombajnami S700 przekłada się tylko na <1% uszkodzonych ziaren trafiających do zbiornika na maszynie. W przeciwnym razie zapłacimy Ci różnicę. *

Kalkulator wydajności kombajnu John Deere

Kalkulator wydajności kombajnu John Deere

Zapewnia najważniejsze informacje pozwalające zoptymalizować prowadzoną działalność gospodarczą.

Seria W

Seria W:

RZETELNY PARTNER PODCZAS ZBIORÓW

SERIA T: ŻNIWA W REKORDOWO KRÓTKIM CZASIE

Seria T:

ŻNIWA W REKORDOWO KRÓTKIM CZASIE

Seria S700: W PEŁNI ZAUTOMATYZOWANY KOMBAJN

Seria S700:

W PEŁNI ZAUTOMATYZOWANY KOMBAJN 

Dwa kombajny

RZETELNY PARTNER PODCZAS ZBIORÓW

Rzetelny Partner podczas zbiorów

Kombajn zastępczy: nasz wiodący na rynku program "Rzetelny Partner Podczas Zbiorów" oznacza w standardzie otrzymanie bezpłatnej maszyny zastępczej przy zakupie nowego kombajnu.

kontrola przez eksperta

KONTROLA PRZEZ EKSPERTA

Kontrola przez eksperta to optymalne przygotowanie Twojego kombajnu do pracy w następnym sezonie żniwnym. Nasi specjalnie wyszkoleni certyfikowani eksperci wiedzą, które podzespoły wymagają szczególnej uwagi, dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi John Deere, opracowanych w oparciu wiedzę zgromadzoną podczas wielu sezonów żniwnych. 

części dostepne w 24 godziny

CZĘŚCI DOSTĘPNE W 24 GODZINY

Zainwestowaliśmy w wybudowanie największej w branży rolniczej sieci dystrybucji części. Żaden inny producent nie może pochwalić się taką ilością maszyn pracujących w terenie, ani równie dobrze zaopatrzonymi magazynami części. Nie powinno więc dziwić, że ponad 97% wszystkich zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin.

maszyna zastępcza

MASZYNA ZASTĘPCZA

Jeśli części zostaną dostarczone zbyt późno, zapewnimy Ci maszynę zastępczą. Sami zajmiemy się wszystkim, zamiast tylko opłacać usługodawców. Nasi dealerzy zawsze mają w pogotowiu kombajn o wydajności w sam raz dla Twoich potrzeb.

szkolenia

SZKOLENIA

Nasi certyfikowani dealerzy dysponują specjalistycznymi pracownikami wyszkolonymi w naszych fabrykach, którzy zapewnią Ci profesjonalne szkolenie w zakresie obsługi kombajnu – nie tylko przy odbiorze nowej maszyny, ale również przed każdym sezonem żniwnym, abyś mógł odświeżyć swoje umiejętności.

eksperci na miejscu

EKSPERCI NA MIEJSCU

Certyfikowani dealerzy dysponują ekspertami ds. zbiorów wyszkolonymi w naszych fabrykach, którzy pomogą Ci przygotować kombajn przed rozpoczęciem sezonu. Odwiedzą Cię także w trakcie żniw, aby sprawdzić, czy Twoja maszyna nadal pracuje z optymalną wydajnością.