Dlaczego wybrać John Deere?

Dlaczego wybrać John Deere?

Potrzebujesz mocnej, niezawodnej i komfortowej kosiarki do trawników? Nie musisz szukać dalej niż u dealera John Deere.

Dla John Deere cel jest prosty. Staramy się zapewnić najlepsze traktorki i kosiarki pchane; kosiarki zaprojektowane do Twojego ogrodu i dokładnie spełniające wymagania. Aby stworzyć doskonałej jakości sprzęt do koszenia, użyte zostały wypróbowane i przetestowane najnowsze technologie oraz dokładnie takie same innowacyjne rozwiązania, które są wykorzystywane do produkcji naszych dużych ciągników John Deere. Nasze kosiarki sprawiają, że ogrodnictwo znowu jest przyjemnością.

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

Chcę mieć zdrowy i gęsty trawnik

Regularne koszenie trawy to jeden z najlepszych sposobów na zapewnienie energicznego, gęstego wzrostu. Kosiarka John Deere skosi Twój trawnik równo i czysto, pomagając chronić go przed chorobami.

Nie mam za dużo czasu na koszenie trawnika

To kolejny powód, żeby wybrać kosiarkę John Deere: usiądź, uruchom, skoś – nie może być łatwiej! Mocna i niezawodna praca zapewnia szybkie i wydajne wykonanie zadania.

Czy mój trawnik wymaga nawożenia?

Każdy zdrowy trawnik musi otrzymywać składniki odżywcze, żeby był w doskonałej kondycji. System koszenia z mulczowaniem John Deere zapewnia naturalny, przyjazny dla środowiska nawóz poprzez wielokrotne rozdrobnienie ściętej trawy i wydmuchanie jej z powrotem na trawnik.

Czy maszyny John Deere są łatwe w obsłudze?

Zdecydowanie! To, co dotyczy ciągników rolniczych, dotyczy także traktorków. Optymalny komfort operatora dzięki prostej i intuicyjnej konstrukcji z takimi cechami jak przyjazna dla użytkownika deska rozdzielcza i elektroniczne sterowanie prędkością. Nasze kosiarki pchane są także proste w obsłudze i posiadają łatwe w użyciu elementy sterowania oraz ergonomiczną konstrukcję.

Do moich priorytetów należy bezpieczeństwo

My również tak uważamy. Dla John Deere bezpieczeństwo ukrywa się w niewidocznych szczegółach. Na przykład silnik wyłącza się automatycznie po opuszczeniu fotela. A w większości modeli agregat przestaje kosić podczas cofania.

Czy traktorek jest wyłącznie na czas lata?

Nie musi być! Maszyny John Deere są przydatne przez cały rok. Wystarczy dołączyć odpowiednie narzędzia i można jesienią usuwać liście a zimą odśnieżać.

Koszenie trawnika może być dobrą zabawą

Wejdź na pokład – z pewnością polubisz duży, komfortowy fotel i niesamowitą zwrotność traktorków. Nasze mocne i wydajne kosiarki pchane z napędem również Cię nie zawiodą. Jako ekspert od komfortu firma John Deere sprawia, że koszenie znowu jest przyjemnością!

Potrzebuję niezawodnego sprzętu

Nie ma problemu. Zawsze znajdziesz  dealera John Deere w pobliżu, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z konserwacją i serwisowaniem.