Kosiarki samojezdne

Konstrukcja z grubej stali, wyjątkowa zwrotność, wytrzymałe przekładnie i wydajność — zwiększające ergonomię i komfort — sprawiają, że profesjonalny sprzęt koszący firmy John Deere stanowi najlepszą z możliwych inwestycji.

Profesjonalne kosiarki pchane

Poznaj kompaktowe osiągi w kompaktowych miejscach. Wszystkie nasze profesjonalne kosiarki pchane mają za zadanie spełnić wysokie wymagania stawiane przez firmy specjalizujące się w kształtowaniu terenów zielonych i przez służby miejskie.

Poznaj nowe oblicze wydajności

Najtrwalszy i najbardziej niezawodny traktorek z silnikiem Diesla oferuje wszechstronność, której potrzebujesz do szerokiej gamy narzędzi.

Profesjonalna kosiarka o zerowym promieniu skrętu

Pokonuj drogę po trudnym terenie. Doskonała zwrotność dzięki zerowemu promieniowi skrętu w połączeniu z mocnym silnikiem i wysokowydajnym agregatem.

Kosiarki czołowe TerrainCut

Seria 1500 profesjonalnych czołowych kosiarek rotacyjnych TerrainCut to doskonałe połączenie prędkości i jakości koszenia.

Wysokowydajne kosiarki rotacyjne 1505 i 1515.

Kosiarki o wielkich rozmiarach do wielkich zadań

Maksymalny konfort i produktywność przy niskim poziomie hałasu i z agregatami o napędzie hydraulicznym sprawiają, że te kosiarki rotacyjne doskonale nadają się do trudnych zadań.

Specjaliści od ciężkich prac i darni na obiektach sportowych

Nasze maszyny specjalistyczne do boisk sportowych oferują moc i trakcję odpowiednie dla wszystkich warunków koszenia oraz zespoły wrzecion tnących dla optymalnej jakości koszenia.

Kosiarka wrzecionowa do dużych powierzchni

Ta kosiarka wrzecionowa do dużych powierzchni oferuje wysoką wydajność w wysokim komforcie z opcją fabrycznego montażu kabiny premium.

Wytrzymałe ciągniki do ciężkich prac

Nasze ciągniki kompaktowe wyposażone w wysokowydajne agregaty koszące oferują wszechstronne rozwiązanie w zakresie koszenia.