Front Mower 1550Kosiarka profesjonalna

  • Silnik wysokoprężny
  • Agregat 7-Iron PRO z wyrzutem bocznym lub FASTBACK z wyrzutem tylnym.
  • Firma John Deere oferuje tylko kompatybilne z marką Select ostrza przednie i GLC do większych modeli, ale dostępny jest osprzęt innych producentów.

Poznaj nową kosiarkę do wszelkich zastosowań

Mówią, że to kosiarka do każdego zadania. Możemy powiedzieć, że kosiarki czołowe TerrainCut z serii 1500 podejmą każde rzucone im wyzwanie. Nasze najwszechstronniejsze czołowe kosiarki całoroczne — ta nowa linia obejmuje maszyny z potężnymi silnikami Diesla i agregatami 7-Iron PRO, które zapewniają niezrównaną wydajność. Agregaty 7-Iron PRO z wyrzutem bocznym lub FASTBACK z wyrzutem tylnym.

* Moc silników i dane na temat momentu obrotowego dostarczane są przez producenta silników wyłącznie do celów porównawczych. Rzeczywista moc robocza oraz moment obrotowy są niższe. Dodatkowe informacje można znaleźć w witrynie internetowej producenta silnika.

Dane produktów oparte są na informacjach dostępnych w momencie publikacji. Specyfikacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego zawiadomienia. Szczegółowe informacje można uzyskać u lokalnego dealera John Deere.