R43BVKosiarki akumulatorowe

  • 2 akumulatory litowo-jonowe 4 Ah 40 V
  • Materiał obudowy: aluminium
  • Pojemność: 45 litrów
CENA
PLN 4 676*

Przyjemność z użytkowania

Jeśli lubisz ułatwiać sobie życie, z pewnością docenisz nasze kosiarki akumulatorowe z samoczynnym napędem. Gdy słabiej pchasz i więcej się ruszasz, sprawiają one, że koszenie jest szybsze i mniej męczące. Intuicyjne elementy sterujące są łatwe w użyciu i nie trzeba przejmować się kablami, oparami ani lokalnymi emisjami.

Zalety

R43BV, Field shot, szczegóły komór akumulatorów

2 komory akumulatorów

Wszystkie kosiarki akumulatorowe firmy John Deere są wyposażone w wyciągane baterie, które bardzo szybko ładują się ponownie. Model R43BV jest wyposażony w głowicę zasilającą i dwie komory akumulatorów, zapewniające wyjątkowo długą pracę.

R43BV, Field shot, szczegóły uchwytu

Ergonomiczna konstrukcja uchwytu

Uchwyt można ustawiać na różnej wysokości w celu poprawy komfortu obsługi oraz trzymać w różny sposób w celu zmniejszenia obciążenia tułowia. Wyświetlacz pozwala regulować szybkość i sprawdzać stan akumulatora, a włączenie trybu ECO daje dodatkowe oszczędności energii.

R43BV, Studio Shot, szczegóły aluminiowej obudowy

Obudowa z odlewanego ciśnieniowo aluminium

Obudowa kosiarki R43BV jest opatrzona 15-letnią gwarancją* dla Twojego spokoju. Jest wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium, które jest lżejsze niż stal i nie rdzewieje.

Dealer John Deere

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź dealera John Deere

 

Tematy pokrewne

 

*Zalecana cena detaliczna. Ceny zawierają podatek VAT.
Wszystkie ceny obowiązują do 1 października 2020 r.