Kosiarki elektryczne

Kosiarka pchana elektryczna R43EL

 

Po co rezygnować z wygody?

Jeśli lubisz ułatwiać sobie życie, kosiarka elektryczna John Deere z zasilaniem sieciowym jest dla Ciebie. Łatwa obsługa, solidny agregat koszący i system koszenia TurboStar gwarantują doskonały wygląd trawnika przy minimalnym wysiłku. Koniec z tankowaniem — kosiarka trawnikowa z zasilaniem sieciowym jest gotowa do pracy z chwilą podłączenia do sieci elektrycznej.

SYSTEM TURBOSTAR

R43 EL z SYSTEMEM TURBOSTAR

Sprawdzony system TurboStar zapewnia precyzję koszenia i wysoką wydajność zbierania za każdym razem, niezależnie od pogody. Nawet w deszczowej pogodzie podciśnienie wytwarzane przez agregat prostuje źdźbła trawy przed ścięciem, a także pozwala zebrać liście z trawnika. Po skoszeniu podciśnienie płynnie i skutecznie przenosi ściętą trawę do worka. Wskaźnik napełnienia TurboStar jeszcze bardziej ułatwia pracę, ostrzegając użytkownika w odpowiedniej chwili o niemal całkowitym napełnieniu worka.

R43EL, kosiarka pchana elektryczna

Mocny silnik

Aby zapewnić zawsze niezawodne działanie, kosiarkę R40EL wyposażono w silnik indukcyjny o mocy 1,3 kW, który automatycznie zatrzymuje się po zwolnieniu czuwaka na uchwycie do prowadzenia kosiarki.

Kobieta podnosi elektryczną kosiarkę pchaną R43EL

Agregat wysokiej jakości

Kosiarkę R40EL wyposażono w agregat o wysokości 40 cm (15 in.), wykonany z wysokogatunkowego polipropylenu. O wysokiej jakości wykonania świadczy 10-letnia gwarancja na agregat. Jest nie tylko wtrzymały, ale także lekki, co ułatwia przenoszenie i obsługę kosiarki.

Seria produktów

ModelSilnikSzerokość koszeniaZalecana powierzchnia koszeniaCena

1,3 kW

40 cm (15")

Do 600 m²

1 595 PLN*

1,5 kW

43 cm (17")

700 m²

2 395 PLN*

Dealer John Deere

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź dealera John Deere

 

Tematy pokrewne

 

RLE, jakość spod znaku John Deere

Dlaczego warto wybrać produkty John Deere?