Kosiarki ZTrak o zerowym promieniu skrętu

Kosiarki profesjonalne o zerowym promieniu skrętu Ztrak, Z345R Field

Kosiarki o zerowym promieniu skrętu ZTrak firmy John Deere: szybkie i wszechstronne

Jeśli Twój ogród jest Twoim projektem, potrzebujesz maszyny idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Dzięki niezwykłej zwinności i prędkości do 14,5 km/h nasze kosiarki o zerowym promieniu skrętu John Deere ZTrak pomagają szybciej uzyskać wspaniały efekt. Dzięki możliwości manewrowania w zakresie 360° doskonale nadają się one do poruszania się w wąskich przestrzeniach i wokół wszelkiego rodzaju przeszkód.

Zapoznaj się z tą stroną, aby dowiedzieć się wszystkiego o różnych funkcjach i specyfikacjach naszych modeli kosiarek o zerowym promieniu skrętu i znaleźć odpowiednią maszynę do swoich potrzeb.

ztrak z315e

John Deere Z315E

Jeśli w Twoim ogrodzie znajdują się przeszkody i poszukujesz kosiarki o zerowym promieniu skrętu o doskonałej prędkości i wydajności, model Z315M jest przeznaczony dla Ciebie. Ten model klasy podstawowej jest wyposażony w dwucylindrowy silnik górnozaworowy o mocy 12.1 kW, dwie intuicyjne dźwignie zmiany prędkości i kierunku jazdy oraz 107-centymetrowy (42-calowy) agregat koszący.

ztrak Z320M

John Deere Z320M

Model Z320M można nazwać bardziej komfortowym bratem modelu Z315. Wyposażono go również w dwucylindrowy silnik górnozaworowy o mocy 12.7 kW, dwie intuicyjne dźwignie zmiany prędkości i kierunku jazdy oraz 107-centymetrowy (42-calowy) agregat koszący. Odróżnia go natomiast siedzisko klasy Premium z wysokim oparciem, opcjonalne podłokietniki i praktyczny zaczep.

ztrak z320r

John Deere Z320R

Model Z320R oferuje najwyższy komfort pracy spośród kosiarek o zerowym promieniu skrętu z serii 300, zapewniając wszystko to, co model Z320M pod względem funkcjonalności, szybkości, wydajności i komfortu, a ponadto oferując światła LED, maty podłogowe i osłonięty schowek na narzędzia.

Z515E

John Deere Z515E

Modele kosiarek o zerowym promieniu skrętu Z515E są idealnym wyborem do pielęgnacji większych obszarów. Wydajny silnik dwucylindrowy o mocy 13,4 kW i 122-centymetrowy (48-calowy) agregat koszący zapewniają doskonałe osiągi i skuteczność.

Z530M

John Deere Z530M

Model Z530M to kosiarka o zerowym promieniu skrętu zapewniająca zwiększony poziom komfort. Ergonomiczne dźwignie sterujące i wygodny fotel klasy Premium z wysokim oparciem oraz wytrzymała rama to tylko niektóre z cech zapewniających płynną i wygodną obsługę.

Z545r

John Deere Z545R

Moc i osiągi klasy Premium: to właśnie wyróżnia kosiarki o zerowym promieniu skrętu Z545R firmy John Deere. 122-centymetrowy (48-calowy) agregat przeznaczony do koszenia dużych ilości trawy oraz silnik dwucylindrowy o mocy 15,3 kW z elektrycznym wtryskiem paliwa, a także elektroniczna technologia regulacji obrotów silnika zawsze zapewniają efektywne koszenie.

Funkcje kosiarek John Deere ZTrak o zerowym promieniu skrętu

Modele kosiarek John Deere o zerowym promieniu skrętu przekonują wieloma praktycznymi funkcjami. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Zwrotność kosiarek profesjonalnych o zerowym promieniu skrętu Ztrak

Wyjątkowa zwrotność

W kwestii zwrotności ZTrak z łatwością deklasuje inne kosiarki. Gdy połączymy to z wyjątkową szybkością koszenia, łatwo zrozumieć, dlaczego tak wielu profesjonalistów sięga po ZTrak.

Intuicyjne kierowanie kosiarkami profesjonalnymi o zerowym promieniu skrętu Ztrak

Obracaj się w miejscu

Nasze kosiarki o zerowym promieniu skrętu wyposażone są w dźwignie sterujące, które zwiększają wygodę operatora i precyzję kierowania.

Kosiarki profesjonalne o zerowym promieniu skrętu Ztrak z opcjonalnym systemem zbioru

Pojemność zbiornika

Można łatwo przystosować kosiarkę o zerowym promieniu skrętu ZTrak do zbierania trawy, wykorzystując dodatkowy opcjonalny kosz.

Kosiarki profesjonalne o zerowym promieniu skrętu Ztrak, nożny podnośnik agregatu

Nożny podnośnik agregatu

Aby podnieść, obniżyć lub zmienić wysokość agregatu koszącego w czasie pracy, wystarczy nacisnąć drążek obsługiwany stopą

Kosiarki profesjonalne o zerowym promieniu skrętu Ztrak

Wybór wysokości koszenia

Aby wyregulować wysokość koszenia bez opuszczania wygodnego fotela, wystarczy obrócić pokrętło (Z300) lub przesunąć sworzeń (Z500) w zakresie 25–104 mm (1–4 cali) w serii Z500 lub 32–114 mm (1,25-4,5 cala) w serii Z300

Nowoczesny układ pulpitu sterowniczego kosiarek profesjonalnych o zerowym promieniu skrętu Ztrak

Trzy poziomy komfortu

Wyposażenie naszych modeli z serii E zapewnia precyzyjne i równomierne cięcie. Modele serii M oferują dodatkowo wygodniejszy, wyższy fotel, a modele serii R gwarantują najwyższy poziom komfortu.

Oferta specjalna dotycząca maszyn samojezdnych do pielęgnacji trawników: X100, X300, X500

Gwarantowany spokój

Gwarancja obejmuje nielimitowane godziny pracy przez pierwsze 2 lata¹. Jeśli kosiarka ZTrak jest serwisowana corocznie przez autoryzowanego dealera John Deere, okres gwarancji wydłuża się do 3 lat lub 120 godzin, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

¹ Dotyczy wyłącznie indywidualnego użytkowania w prywatnym ogrodzie. W przypadku komercyjnego użytku kosiarek trawnikowych serii Z300 obowiązuje 12-miesięczna gwarancja.

Kosiarki o zerowym promieniu skrętu John Deere — oferta produktów

Chcesz dokładnie poznać różnice między modelami naszych kosiarek o zerowym promieniu skrętu ZTrak, zanim podejmiesz decyzję? W tej tabeli znajdziesz wszystkie potrzebne dane.

ModeleMoc silnika**Szerokość koszeniaPrędkość

12.1 kW (16,2 KM) przy 3000 obr./min

107 cm (42“) Agregat koszący Accel Deep™ 

Do 11,3 km/h (7 mph) 

12.7 kW (17 KM) przy 3000 obr./min

107 cm (42“) Agregat koszący Accel Deep™ 

Do 11,3 km/h (7 mph)

12.7 kW (17 KM) przy 3000 obr./min

107 cm (42“) Agregat koszący Accel Deep™ 

Do 11,3 km/h (7 mph)

13,4 kW (18,0 KM) przy 3350 obr./min

122 cm (48") Agregat Accel Deep 

Do 12,9 km/h (8 mph)

16,1 kW (21,6 KM) przy 3350 obr./min

122 cm (48") Agregat Accel Deep 

Do 12,9 km/h (8 mph)

15,3 kW (20,5 KM) przy 3250 obr./min

122 cm (48“) Agregat o dużej pojemności i szerokości 

Do 14,5 km/h (9 mph)

znajdź dealera

Znajdź najbliższego dealera

Czy kosiarka samojezdna o zerowym promieniu skrętu firmy John Deere wymaga konserwacji? Żaden problem! Nasi eksperci ds. obsługi klienta zapewnią Tobie wsparcie w zakresie niezbędnych czynności serwisowych. Znajdź najbliższego dealera, korzystając z naszej interaktywnej mapy.

Porady John Deere dotyczące pielęgnacji ogrodu

Szukasz inspiracji do swojego projektu ogrodu? Możesz znaleźć mnóstwo ciekawych wskazówek i artykułów w naszych poradach dotyczących pielęgnacji ogrodu.

Osprzęt do kosiarek o zerowym promieniu skrętu i więcej

Jeszcze bardziej rozszerz zakres zastosowań kosiarki o zerowym promieniu skrętu John Deere, dodając liczne elementy osprzętu i akcesoria. Niezależnie od tego, czy szukasz osłony przeciwśnieżnej, czy nowej przyczepy, w naszym katalogu osprzętu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Sklep internetowy John Deere

Czy potrzebujesz ciągnika do swojej kolekcji modeli John Deere, czy wolisz bluzę z kapturem? W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

** Moc znamionowa zgodna z oznaczeniem CE (przebadano zgodnie z normą SAE J1349). Dane dotyczące mocy i momentu obrotowego silnika podaje producent silnika. Są one publikowane wyłącznie w celach porównawczych. Faktyczna moc robocza oraz moment obrotowy silnika mogą być niższe. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej producenta silnika.