Seria X500

Riding Lawn Equipment RLE Lawn Tractors X500 Series

 

Najlepsze rezultaty koszenia dużych trawników

Większe zadania wymagają wydajniejszych narzędzi. W przypadku większych posiadłości potrzebna jest bezkompromisowa wydajność, z jakiej słynie nasza seria X500.

 

Modern instrument cluster

Nowoczesna technologia wyświetlacza

Przejrzysty panel przyrządów typu samochodowego ma podświetlenie i cechuje się doskonałą czytelnością w każdych warunkach. Wyprofilowany panel jest funkcjonalny i estetyczny, a przyrządy mają logiczny układ, umożliwiając jazdę bez wysiłku. Osobne elementy sterowania prędkością obrotową silnika i ssaniem sprawiają, że uruchamianie i rozgrzewanie silnika w niskiej temperaturze jest łatwiejsze.

Modern instrument cluster

Tempomat

Tempomat włączany jak w samochodzie — przez naciśnięcie przycisku — stanowi wyposażenie standardowe wszystkich kosiarek do trawników z serii X500.

Engine X500 Series

Płynnie pracujący silnik V2

Silnik V2 jest wyposażony w elektroniczny układ wtrysku paliwa (EFI) oraz regulator stałej prędkości obrotowej w celu zapewnienia szybkiego rozruchu i doskonałej wydajności koszenia (tylko model X590).

seria X500

Agregaty koszące Accel Deep

Agregaty koszące Accel Deep oferują nową jakość koszenia, wydajność, czystość, trwałość i wszechstronność: głębokość agregatu na całej jego powierzchni wynosi 11,4 cm (4,5 in), co umożliwia optymalne koszenie i mulczowanie.

     

Lawn Tractors, Riding Lawn Equipment

Niezwykle wygodne fotele

Doświadcz wyjątkowej przyjemności z jazdy. Fotel Deluxe High w każdym terenie zmienia koszenie w przyjemną rozrywkę.

4-wheel steering

Cztery koła skrętne

Stanowiący wyposażenie standardowe modelu X584 układ kierowniczy z czterema kołami skrętnymi gwarantuje znakomitą zwrotność oraz łatwe i dokładne koszenie wokół przeszkód.

Adjusting cutting height

Regulowana wysokość cięcia

Wysokość koszenia można regulować co 6 mm (0,25") za pomocą wygodnego pokrętła — siedząc wygodnie w fotelu.

Mulczowanie stało się jeszcze łatwiejsze

Mulczowanie stało się jeszcze łatwiejsze

Poznaj MulchControl — łatwy w obsłudze system, który umożliwia przejście z wyrzutu bocznego na mulczowanie (i odwrotnie) przez proste przestawienie dźwigni. System MulchControl jest dostępny opcjonalnie do wszystkich kosiarek samojezdnych z serii X500.

     

Electronic fuel gauge

Elektroniczny wskaźnik paliwa

Czytelny wskaźnik typu samochodowego umieszczony na panelu przyrządów informuje o ilości pozostałego paliwa na pierwszy rzut oka. Jest dobrze widoczny w każdych warunkach.

Voltage level indicator

Wskaźnik poziomu napięcia

Niskie, normalne, wysokie. Pozwala na pierwszy rzut oka sprawdzić, czy układ ładowania odpowiednio dostosowuje się do obciążenia elektrycznego.

Optimum “best cut” target zone

Strefa docelowa "optymalnego koszenia"

Wyświetlacz pokazuje optymalną prędkość obrotową silnika zapewniającą doskonałą jakość koszenia. Pozwala stale utrzymywać obroty w strefie optymalnego koszenia.

Z nami masz wszystko pod kontrolą

Z nami masz wszystko pod kontrolą

Kup nową kosiarkę samojezdną serii X100, X300 lub X500 i przedłuż standardową 2-letnią ochronę do 3 lat (seria X100) lub nawet 4 lat (seria X300 lub X500) dzięki naszej specjalnej ofercie.

Seria produktów

Modelmoc silnikaSZEROKOŚĆ KOSZENIAPRĘDKOŚĆ

16.1 kW (21.9 KM) przy 3350 obr./min**

122cm (48“) Accel Deep

137cm (54“) Accel Deep

11.6 km/h (8.4 mph) do przodu

16.7 kW (22.7 KM) przy 3250 obr./min**

122cm (48“) Accel Deep

137cm (54“) Accel Deep

11.6 km/h (8.4 mph) do przodu

     

Dealer John Deere

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź dealera John Deere

** Moc znamionowa zgodna z oznaczeniem CE (przebadano zgodnie z normą SAE J1349). Dane dotyczące mocy i momentu obrotowego silnika podaje producent silnika. Są one publikowane wyłącznie w celach porównawczych. Faktyczna moc robocza oraz moment obrotowy silnika mogą być niższe. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej producenta silnika.