Nordycka nirwana

Zachęcające, ambitne, lecz niezmiennie naturalne

Szwecja, o długich zimach i mocno pofalowanym terenie, może nie wydawać się oczywistym miejscem do gry w golfa. Jednakże ci, którzy odkryli jej dzikie krajobrazy i ambitne pola golfowe, wracają wielokrotnie, by doświadczyć ‘cudownej gry’ w skandynawskim stylu.

Szwedzka perfekcja

Szwedzka perfekcja

Dla osób przyzwyczajonych do słońca południowej Europy reputacja Szwecji jako najlepszego miejsca może być niespodzianką, lecz dzięki łagodnie falującym wzgórzom i otwartym polom ten teren doskonale nadaje się na pola golfowe. W rejonie Åhus hrabstwa Skåne County znajduje się Kristianstads Golfklubb & Destination, które zawdzięcza swą sławę niedawnej modernizacji cieszącej się powszechnym uznaniem…

Zanurzenie w przyrodzie

Zdaniem kierownika pola golfowego, Bevana Tattersalla, tajemnicą sukcesu jest odpowiedni stopień wtopienia go w naturalne otoczenie i zapewnienia, że stanie się elementem atrakcyjnej scenerii. W krajobrazie nie ma ‘skaz’, gdyż dwa doskonale utrzymane pola oferują graczom ambitne, stymulujące doświadczenie wśród cichych, naturalnych łąk, na których aż roi się od owadów i innych zwierząt.

te4x2 nordycka nirwana
 • BEVAN TATTERSALL

   

   

   

  Kierownik pola, Kristianstads Golfklubb & Destination

  “Dwa pola są wyjątkowe, a informacje zwrotne fantastyczne. Aleje, drzewa i trawniki są dopieszczone i idealne, a przy tym leżą w otoczeniu naturalnych łąk, kwiatów i traw.”

  BEVAN TATTERSALL

Ukochana praca

Fakt, że Bevans tak bardzo ceni swe otoczenie, przekłada się także na jego obowiązki kierownika pola – którą to rolę wypełnia z radością ze względu na malowniczą lokalizację i klasyczny szwedzki ‘naturalny’ styl projektu pola. Jest przekonany, że pole, na którym się pracuje, trzeba kochać, gdyż w przeciwnym razie nigdy nie zapewni mu się dobrej opieki.

“W tym miejscu bez trudu można się zakochać – jest to niezwykle naturalne, stare pole golfowe, które jednocześnie jest łatwe w utrzymaniu.”

 

25 lat i liczenie…

Bevan ufa, że jego zespół i sprzęt pozwolą utrzymać pole światowej klasy, które doskonale się sprawdzi podczas gry profesjonalistów, a pozostałych ludzi skłoni do nieustannej nauki. Doświadczenie jest ważne – nie tylko podczas udanej gry, lecz także podczas przygotowania terenu. Właśnie dlatego od roku 1995 Bevan ufa firmie John Deere, a niedawno podpisał z marką umowę na wyłączność na okres pięciu lat.

“John Deere pracuje dla nas – to takie proste. Jeśli chcemy oferować najlepsze pola golfowe na świecie, musimy używać najlepszego sprzętu, serwisu i wsparcia. Dla nas ma to sens.”

8800a Nordycka nirwana
7500a Nordycka nirwana

Cały pakiet

Utrzymanie dwóch pól golfowych na najwyższym poziomie wymaga sporej floty i personelu do jej obsługi. Bevan jest przekonany, że wykorzystanie najlepszego sprzętu i wsparcia posprzedażnego pozwoli jego zespołowi wykonywać swą pracę na jeszcze lepszym poziomie ze świadomością niezawodności maszyn – niezależnie od czasu eksploatacji.

“Nasz personel uwielbia markę John Deere, co także uwzględniono w procesie składania zamówień. Nie chodzi jednak tylko o cenę i wsparcie – lecz także o ludzi codziennie siedzących na maszynach przez osiem do dziesięciu godzin, którym należy zapewnić wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo sprzętu.”

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź dealera John Deere