Maszyny do pielęgnacji pól golfowych oraz boisk sportowych

Dom jest tam, gdzie jesteś Ty

Skoro inni grają, gdy Ty pracujesz, potrzebujesz zaufanego partnera, który utrzyma pole golfowe w doskonałym stanie. Jeśli potrzebujesz maszyn golfowych lub maszyn do utrzymania boisk, możesz liczyć na najwyższą jakość, przyszłościowe technologie i niezawodne wsparcie firmy John Deere.

Maszyny do pielęgnacji pól golfowych

Maszyny do pielęgnacji pól golfowych

Jakość murawy wkoło dołku to coś, co ludzie zauważą w pierwszej kolejności. Nasze maszyny do pielęgnacji pól golfowych zapewniają precyzyjne przycięcie murawy i delikatną pielęgnację, równie imponującą dla graczy, jak i ich ekip. Z tego powodu na najbardziej prestiżowych polach golfowych stosuje się sprzęt John Deere i polega się na jakości naszych maszyn.

Maszyny do utrzymania boisk i darni

Maszyny do utrzymania boisk sportowych

Dysponujemy rozwiązaniami sprzętowymi do pielęgnacji każdego rodzaju murawy. John Deere oferuje kierownikom obiektów sportowych imponującą paletę sprzętu do pielęgnacji muraw sportowych w zakresie precyzyjnego koszenia, grabienia, oprysku i wykorzystywania ciężkiego sprzętu.

Precision Turf Technology

TECHNOLOGIE PRECYZYJNE W MASZYNACH DO PIELĘGNACJI MURAWY

Otwórz się na postęp – w dziedzinie pielęgnacji murawy i terenów zielonych świat szybko się zmienia. Kluczowymi aspektami są kwestie środowiskowe oraz wydajność operacyjna. Technologie precyzyjne John Deere pomagają w prowadzeniu rentownej i zrównoważonej działalności.

Krok po kroku

Dowiedz się, jak się to robi

Zajrzyj za kulisy i zobacz od kuchni jak wygląda praca w naszym zakładzie produkcji sprzętu do pielęgnacji muraw w Karolinie Północnej, gdzie zupełnie przemodelowaliśmy linię montażową w celu usprawnienia procesów wytwórczych i kontroli jakości do niespotykanego wcześniej poziomu.

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź dealera John Deere