H425 i H425HD

John Deere H425

Duże głowice zrębowe

Głowice harwesterowe H425 i H425HD są skonstruowane do wycinki drzew o dużej średnicy i powinny być zakładane do dużych harwesterów. Przy ich projektowaniu położono szczególny nacisk  trwałość i wysokie osiągi, a także precyzyjnie dopracowano przebieg przewodów hydraulicznych i zadbano o bezproblemowy dostęp do miejsc obsługi codziennej. Głowice te są wyposażone w nowy zespół piły SuperCut 100S, który oferuje niezawodne napinanie łańcucha i upraszcza jego wymianę, a także umożliwia wykorzystanie szerszych prowadnic.

Cechy głowic harwesterowych H425 i H425HD

Pokaż wszystkoZamknij wszystko

Głowica harwesterowa H425

Głowica harwesterowa H425 jest przeznaczona do większych maszyn bazowych takich jak 1270G i 1470G. Idealnie nadaje się do trzebieży na takich obszarach, gdzie średnica drzew na wysokości pierśnicy mieści się w przedziale od 250 do 500 mm. Przebieg przewodów między wysięgnikiem a głowicą harwesterową i między blokiem zaworowym a silnikami przesuwu został starannie przemyślany: przewody prowadzące do silników przesuwu biegną przez ramę i są skutecznie chronione w obrębie jej struktury, co przekłada się na dużą trwałość tych elementów. Ekonomia pracy oraz możliwości sterowania i regulacji  bloku zaworowego PEVO są znakomite.

Do głowic harwesterowych H425 przewidziany jest szeroki wybór silników piły i prowadnic tnących.

  • Masa 1 360 kg
  • Maksymalna średnica cięcia 710 mm
  • Idealna do wycinki drzew o średnicach od 250 do 500 mm na wysokości pierśnicy; najmniejsza obsługiwana średnica to 50 mm, a największa — 630 mm

John Deere H425

Głowica harwesterowa H425HD

Głowica harwesterowa H425HD jest wyposażona w wzmocnione osłony silników rolek przesuwu oraz ramę przechyłu głowicy (HD), a także sworznie rozprężne w górnych siłownikach przechyłu, ramionach rolek przesuwu i dolnych nożach okrzesujących. H425HD to trwała głowica harwesterowa o znakomitych parametrach pracy i bardzo wysokiej dokładności pomiaru. Jej konserwacja zajmuje niewiele czasu dzięki łatwej dostępności bloku zaworowego i  punktów codziennej obsługi. Uzupełnianie oleju do łańcucha piły również jest bezproblemowe.

Do głowic harwesterowych H425HD przewidziany jest szeroki wybór silników piły i prowadnic piły i prowadnic tnących.

  • Masa 1 390 kg
  • Maksymalna średnica cięcia 710 mm
  • Idealna do trzebieży i wycinki drzew o średnicach od 250 do 500 mm na wysokości pierśnicy; najmniejsza obsługiwana średnica to 50 mm, a największa — 630 mm