TimberManager

TimberManager

Zawsze kontroluj sytuację podczas prac leśnych.

TimberManager ułatwia właścicielowi firmy kontrolę miejsca prac.

TimberManager.deere.com

Dokumentacja maszyny w programie TimberManager

Zawsze najnowsze wersje

Poza maszyną, z całą dokumentacją techniczną – instrukcjami, schematami i innymi materiałami pomocniczymi – można się teraz zapoznać na komputerze lub tablecie. W głównym menu TimberManager znajduje się link do dokumentacji. Można też zalogować się bezpośrednio na manualportal.deere.com. Aby się zalogować, potrzebny jest kod identyfikacyjny użytkownika MyJohnDeere.

System jest bardzo łatwy w obsłudze. Można w nim szybko znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące codziennej konserwacji, np. w instrukcji obsługi maszyny.

Dostęp do systemu jest bezpłatny dla wszystkich klientów w ramach organizacji MyJohnDeere i odnośnie maszyn, które są w jej ramach aktywne. Internetowy system jest  zawsze zaktualizowany.   

System najpierw wyświetla listę maszyn aktywnych, po czym możliwe jest przeglądanie szczegółowych instrukcji dla poszczególnych maszyn. Dla harwesterów wgrano również w fabryce dokumentację dotyczącą głowic ścinkowych.

Język można wybrać bezpośrednio w interfejsie użytkownika, gdzie dostępne są wszystkie obsługiwane wersje językowe. 

Lista maszyn

Raport TimberManager

Rzut oka na las

INTERESUJE CIĘ RENTOWNOŚĆ?

W raporcie TimberManager znajdziesz istotne informacje na temat działania swoich maszyn. Poda Ci on dokładną wydajność Twoich maszyn. Na podstawie tych informacji możesz podjąć decyzje przydatne w Twojej działalności.

ikony

Kluczowe wskaźniki w raporcie TimberManager

  • godziny pracy
  • metry sześcienne razem
  • średni rozmiar kłody
  • liczba kłód razem
  • metry sześcienne na godzinę
  • liczba kłód na godzinę
  • średnie zużycie paliwa w litrach na godzinę
  • zużycie paliwa w litrach na metr sześcienny
  • całkowite zużycie paliwa (forwardery)
  • czas pracy silnika na obrotach jałowych

TimberMatic maps icon
Mapy TimberMatic Maps zapewniają operatorom widok roboczy miejsca zrębu w czasie rzeczywistym. Dane zebrane przez czujniki harwesterów i precyzyjna lokalizacja ścinanych drzew oparta na systemie GPS są automatycznie przesyłane z harwestera do aplikacji Mapy TimberMatic i mogą być wykorzystane przez operatora forwardera. Dane między maszynami są aktualizowane za pośrednictwem usługi w chmurze, a wszyscy operatorzy pracujący w tej samej lokalizacji widzą wszystkie gatunki drzew i rodzaje drewna z drogami przejazdu poszczegółnych kłód.